مصاحبه با بازیگر تیموتی جی کاکس

مصاحبه با بازیگر تیموتی جی کاکس

مصاحبه با بازیگر تیموتی جی کاکس

تیموتی جی کاکس یک بازیگر پیشکسوت است. با بیش از 130 اعتبار به نام او و همچنین به عنوان یک منظم در صحنه از جمله تحسین منتقدان Off-Off Broadway احیای Shakespeare’s Measure for Measure. ما آخرین بار در مارس 2016 با تیم همراه شدیم ، بنابراین فکر کردیم که یک پیشرفت طولانی مدت است. ما با تیم ملاقات کردیم و در مورد آخرین پروژه های او و حرفه بازیگری او در یک قهوه بحث کردیم.

سلام تیم ، امیدوارم در این اوقات نامشخص خوب باشید و در امان باشید؟

سلام گراهام. همیشه چت با شما بسیار لذت بخش است. من و خانواده ام خیلی خوب کار می کنیم. در اواسط آوریل ، ما برای شروع زندگی جدیدی از شهر نیویورک به بلبروک ، اوهایو نقل مکان کردیم و تا کنون عالی بوده است. اوهایو بسیار متفاوت با نیویورک است ، اما در زندگی ، گاهی اوقات ، شما نیاز به تغییر دارید. تغییر خوب است. تغییر مهم است.

آیا مشغول کار بوده اید؟

من اخیراً فیلمنامه های زیادی را خوانده ام. من خودم آنها را خوانده ام و چندین نمایشنامه را از طریق بزرگنمایی با دوستان از سراسر کشور خوانده ام. البته این همان حضور در یک تئاتر یا یک مجموعه فیلم نیست ، اما انجام این خوانش ها احساس فوق العاده ای از اجتماع را ایجاد کرده است. ما در این مدت به آن نیاز داریم. همچنین بسیار درمانی بوده است.

آیا باز هم از بازیگری و اجرا همان ضربه را دارید؟

کاملا. این کار همچنان سرگرم کننده و پرماجراست. همچنین می تواند دردناک باشد. مکانهایی وجود دارد ، مکانهای تاریکی که ما بعنوان بازیگر باید گاهی به آنجا برویم. شما واقعاً جان خود را به این کار می بخشید. اگر جان خود را به آن بسپارید ، امیدوارم که در این راه چیزهای زیادی درباره خودتان پیدا کنید. این روشی است که من همیشه به آن نزدیک شده ام. من خودم را یک دانش آموز در این زمینه می دانم ، بنابراین هر بار که وارد یک مجموعه فیلم یا یک صحنه می شوم ، مثل رفتن به مدرسه است. من مجبور می شوم بازی کنم و تظاهر کنم ، پا به کفش شخص دیگری می گذارم و مدتی راه می روم. من هنوز هم از آن جلب رضایت می کنم.

آیا احساس می کنید نسبت به کار خود انتقاد دارید؟

بله خیلی زیاد. فکر می کنم همه بازیگران نسبت به کار خودشان انتقاد دارند. ژن هاكمن در مورد بازیگری فیلم حرفهای جالبی زد. او گفت که شما هرگز کل عملکرد را خریداری نمی کنید. شما قطعه قطعه می خرید ، اما هرگز همه چیز را بخرید. من با این حرف از صمیم قلب موافقم. فکر می کنم هر بازیگری آرزو می کند یک تمرین دیگر ، یک بار دیگر و … داشته باشد.

واژه های عاقلانه واقعاً

شما هرگز در این کار یادگیری را متوقف نمی کنید. همیشه چیز دیگری برای کشف وجود دارد. شما همیشه می توانید کمی بیشتر عمیق شوید ، کمی بیشتر تحقیق کنید. این همان جایی است که رمز و راز در کل این مسئله نهفته است. سخت است و باید سخت هم باشد ، اما اگر بگذارید سرگرم کننده باشد نیز بسیار سرگرم کننده است.

آیا دوست دارید پس از اتمام فیلم ، به عقب برگردید و تماشا کنید؟

من هر از گاهی به قدیمی ها برمی گردم و آنها را تماشا می کنم. من سعی می کنم آنها را به عنوان بازیگر تماشا نکنم ، زیرا نسبت به کار خودم بسیار انتقاد دارم. من سعی می کنم آنها را به عنوان یک مخاطب تماشا کنم. من دوست دارم با داستان و شخصیت ها کنار بروم.

مصاحبه با بازیگر تیموتی جی کاکس

شما در فیلم های بسیار به یاد ماندنی ایفای نقش کرده اید بنابراین تعداد زیادی انتخاب برای انتخاب دارید.

من بسیار خوش شانس بوده ام. من این فرصت را داشته ام که در بسیاری از فیلم های شگفت انگیز شرکت کنم. من سعی می کنم در انواع پروژه های سینمایی که درگیر آنها می شوم متنوع باشم. سعی می کنم پروژه هایی را انجام دهم که از نظر روحی ، جسمی مرا به چالش بکشند.

آیا شاخه های به یاد ماندنی داشته اید؟ حکایت های خنده دار از شاخه های خود را دارید؟

هیچ حکایتی به ذهنم خطور نمی کند ، اما می گویم که من از همه مجموعه های فیلم بسیار بسیار عاقلانه تر و با نهایت احترام نسبت به هر شخصی که با او کار کرده ام ، از هم بازیگرانم گرفته تا کارگردانان و به خصوص گروه ، دور شده ام. این واقعاً یک هنر مشترک است.

ما موافقیم ، همه برای موفقیت در تولید باید نقش خود را ایفا کنند.

باز هم ، این حس جامعه است. آن گروه من هر بار که وارد یک مجموعه فیلم یا تئاتر می شوم ، این احساس جامعه را احساس می کنم.

آیا بازیگرانی وجود دارد که به دنبال آنها بگردید یا مشوق و راهنمای کار شما باشند؟

این یک لیست طولانی است ، اما باید بگویم که تنها بزرگترین تأثیر من در کار بازیگری جک لمون است. شخصیت های او در صفحه بسیار آشنا بودند و هستند. “همه” که مخاطبان می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. مبارزات او مبارزات ما بوده است ، درد او درد ما بوده است. شخصیت های او همیشه انسانهای واقعاً شایسته ای بودند. مطمئناً ، آنها مانند همه دست و پا می خورند و سقوط می کنند ، اما ما مخاطبان کمی از زندگی و گذراندن وقت با شخصیت های او دور می شویم.

پروژه مورد علاقه شما که کار کرده اید چیست؟

اوه وای. محدود کردن آن فقط به یک مورد غیرممکن است. باز هم ، من بسیار خوش شانس بوده ام که درگیر چندین فیلم عالی شده ام.

خوش شانسی. ما می دانیم که در آن بهار موارد معدودی وجود دارد که ما کاملاً از آنها لذت برده ایم!

موضوع تست دوربین

ما اخیراً موضوع Camera Test Subject را تماشا کردیم و کاملاً لذت بردیم.

بسیار از شما متشکرم. این یکی جالب بود. من و شان (میهن) قصد ساخت فیلم نداشتیم. ما واقعاً داشتیم یک تست دوربین انجام می دادیم و آنقدر خوب نتیجه گرفت که من به شان التماس کردم که آن را به عنوان یک فیلم کوتاه منتشر کند.

آیا همه اینها در یک شب شلیک شده است؟

آره. ما فقط در طی چند ساعت در منهتن پایین و اطراف آن و در محله سابق من در سانیساید ، کوئینز فیلمبرداری کردیم.

چشمگیر است!

شان سریع کار می کند. او می داند چه می خواهد و وارد می شود ، آن را بدست می آورد و ادامه می دهد.

چگونه فیلمبرداری را در خیابان های نیویورک پیدا کردید؟

همیشه کار در خیابان های نیویورک بسیار هیجان انگیز است. شهر چنین نقشی جدایی ناپذیر در فیلم دارد. در بسیاری از فیلم ها مثل شخصیت دیگری است.

هیچ چیز کاملاً شبیه نیویورک نیست. همیشه خیلی شلوغ است.

این است. دلم برای شهرم تنگ شده است. من 19 سال شگفت انگیز در آنجا داشتم و خاطرات زیادی ایجاد کردم. من با عشق زندگی ام در آنجا ، همسرم جیمی آشنا شدم و ازدواج کردم. پسر ما اسپنسر در آنجا متولد شد. نیویورک همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من خواهد داشت و دوباره برمی خیزد. هر شهری قرار است دوباره بلند شود.

آیا هنگام فیلمبرداری در خیابانهای شلوغ ظاهری عجیب پیدا کردید؟

ما یک نگاه نکردیم تمام وقت در شهر فیلم ساخته شده است و اهالی نیویورک همیشه در حال انجام کارهای خود هستند.

این همکاری دیگری با شان میهن بود. چه چیزی شما را به سمت پروژه های او جذب می کند؟

من وقتی با شان کار می کنم خوشحالم ، زیرا احساس کار نمی کند. شان از چنان انرژی و اشتیاق برخوردار است و آن انرژی و اشتیاق شما را از بین می برد و ایده ها فقط جریان پیدا می کنند. ما واقعاً با هم خوب کار می کنیم و در مورد فیلم حساسیت های یکسانی داریم. من به او احترام می گذارم و به قضاوت و راهنمایی او اعتماد دارم. ما زیاد می خندیم و این باعث آرامش و خنک شدن اوضاع می شود.

من فکر می کنم که مسلماً شیمی روی دوربین جریان دارد.

من باید به خاطر آن به شان اعتبار بدهم. او با گرمی و شوخ طبعی خوبی که دارد می تواند بازیگر را راحت کند ، کاری که می خواهید انجام دهید این است که وقتی کنار او هستید بهترین عملکرد را ارائه دهید.

همکاری مورد علاقه شما با او چیست؟

مرد ، دشوار است که آن را فقط به یک مورد محدود کنم زیرا من به همه همکاری های ما بسیار افتخار می کنم. هر کدام سرگرم کننده و چالش برانگیز بوده است. ما در طول 10 سال گذشته پنج یا شش بار با هم کار کرده ایم و احساس می کنم من از تجربیات همکاری با شان به عنوان یک بازیگر بسیار رشد کرده ام.

ما فکر می کنیم موضوع تست دوربین باید به عنوان یکی از بهترین ها در آنجا باشد! ما آن را دوست داشتیم!

بسیار از شما متشکرم. من به آن بسیار افتخار می کنم

آیا دیگر شلوار کوتاه با Mehehan به صف شده اید و می توانید درباره ما بگویید؟

مطلب مرتبط  راه برگشت (2020) - Movie-Blogger.com

در حال حاضر ما چیزی در دست کار نداریم ، اما امیدوارم بعد از پایان همه گیری ، این تغییر کند.

جنگل حسابداری

ما همچنین از دیدن جنگل حسابداری لذت بردیم ، فیلمبرداری چطور بود؟

این یک تجربه شادی آور بود. کار با چیس (پیرسون) عالی بود. او چنین مجموعه ای گرم و آرام را ایجاد کرد که بازیگران می توانستند در آن بازی کنند و از آن لذت ببرند. نقش چارلز انفجاری برای بازی بود. یک مرد کاملاً شایسته بله ، کمی بدون سرنخ ، اما یک انسان کاملاً شایسته است.

تماشای آن مطمئناً جالب بود.

Chase شباهت زیادی به شان دارد. او بسیار باهوش است ، می داند چه می خواهد ، اما به بازیگرانش آزادی بازی می دهد. او مجموعه را زیبا و شل نگه داشت که من بسیار قدردان آن هستم. امیدوارم دوباره با او کار کنم.

آیا بعد از اتمام فیلم ، برش نهایی فیلم را دیدید؟

بله من این کار را کردم و بسیار لذت بردم. این واقعاً یک فیلم عالی است و همه کسانی که در آن کار می کنند امتیازات زیادی کسب کردند. ساختن یک ساعت جالب و لذت بخش بود. من از حضور در آن بسیار افتخار می کنم و از واکنش هایی که این فیلم تاکنون دریافت کرده خوشحالم.

آیا نقشی وجود دارد که دوست داشته باشید بازی کنید؟

خوب ، احساس من همیشه این بوده که نقش عالی بعدی همیشه در گوشه و کنار است.

مراقبش باشید

دقیقا. این بخشی از سفر یک بازیگر است. ما همیشه در پی چالش هستیم. بازیگران نقشی را می خواهند که آنها را آزمایش کند. این روزها اگر نقشی مرا بترساند ، همه درگیرم.

عروسک بزن

ما به تازگی تماشای Doll It Up را به پایان رسانده ایم ، کار با عروسک های بادی چگونه بود؟

کمی عجیب بود ، مخصوصاً در طول صحنه های کوتاه صمیمی من با عروسک. می دانید ، من بیش از نیمی از زندگی ام یک بازیگر بوده ام و این اولین نوع صحنه صمیمی از آن طبیعت بود که من تا به حال در آن بازی کرده ام و البته این باید با یک عروسک بادی باشد. من می گویم که وقتی آن صحنه تمام شد بسیار خوشحال شدم. انجام این نوع صحنه ها جالب نیست. من با آن مانند پاره کردن باند-کمک رفتار کردم. من فقط می خواستم با سریعترین زمان ممکن آن را به پایان برسانم.

این اولین بار برای ما بود ، اما چه موضوع خوبی برای یک فیلم بود. یک فرصت عالی برای برخی از کمدی ها.

من و یالان (هو) به طور کامل درباره لحن فیلم بحث کردیم. من فکر کردم مهم است که ما لحن درست را بگیریم ، زیرا با یک فیلم مثل این ، به راحتی می تواند وارد یک موضوع دوان دوانانه شود که هیچ یک از ما نمی خواهیم. من فکر می کنم شوخ طبعی در فیلم ناشی از ارتباط پذیری مخاطبان با گونتر است. همه ما احساس تنهایی و دردی کرده ایم که همراه آن است و همه به روش های مختلف با آن مقابله می کنند. در مورد گونتر ، برای او بسیار دشوار است که افکار و احساسات خود را با یک فرد زنده برقرار کند ، بنابراین او این دنیای خیالی را ایجاد کرده است که در آن قادر به برقراری ارتباط است ، اما این یک عروسک بادی است که قادر به پاسخگویی به او نیست. او کنترل خود را حفظ می کند ، مجبور نیست که با بحث های سختی که دائماً در روابط رخ می دهد کنار بیاید. اگر حوصله و آزردگی داشته باشد ، می تواند عروسک را دور بریزد و عروسک جدیدی بدست آورد. این همان چیزی است که من را به سمت شخصیت پروژه سوق می دهد. من واقعاً به این پسر احساس کردم.

روند ذهنی برای حل یک کوتاه مانند این چیست؟ آیا روند کار شما برای قسمت یکسان است؟

رمز موفقیت آن فیلم در پخش هرچه بیشتر مستقیم آن بود. آماده سازی برای هر پروژه ای که کار می کنم یکسان است. من بارها و بارها فیلمنامه را می خوانم و می آموزم که آن را پوشش می دهد. من در مورد شخصیت یادداشت می کنم. اهداف و اهداف آنها را ترسیم کنید. و من سوال میپرسم شخصیت چه می خواهد؟ برای چه می جنگند؟ این اطلاعات اغلب هنگام کار روی شخصیت تغییر می کند. همه چیز در مورد زمین کار کردن است. سعی می کنم تا جایی که ممکن است خودم را آماده کنم. آماده سازی همیشه مهم است. من هرچه آمادگی بیشتری داشته باشم ، آرامش و آرامش شما به عنوان بازیگر بیشتر باشد ، برای چیزهایی که در یک لحظه در یک صحنه اتفاق می افتد ، بازتر و در دسترس تر هستید ، زیرا همه چیز وقتی در صحنه فیلمبرداری هستید همیشه تغییر می کنند. یک بازیگر باید باز و در دسترس باشد. وقتی در فضای باز و در دسترس هستید ، هنگام بازی در مجموعه ، به خصوص هنگامی که با هم بازیگران خود کار می کنید ، آزادی بازی در امور را احساس می کنید. و هنگامی که بازی می کنید ، آن بخشهای کوچک الهام بخش اغلب در صحنه یا “تصادفات شاد” ظاهر می شوند که پیتر سلرز آنها را صدا می کرد. شما وارد یک منطقه می شوید و وقتی وارد آن منطقه می شوید ، یک ریتم ، یک موسیقی را احساس می کنید. وقتی کار می کند احساس زیبایی است. احساس می کنید هر کاری می توانید انجام دهید. و بله ، وقتی کار نمی کند احساس می کنم. وقتی بیش از حد فشار می آورم یا “بازیگری” می کنم خیلی احساس می کنم. این زمانی است که من از یک برداشت دیگر سپاسگزارم

آیا این غیر معمول ترین نقشی است که تاکنون بازی کرده اید؟

گانتر احتمالاً پیچیده ترین شخصیتی بود که اخیراً بازی کرده ام. روی کاغذ ، او مردی است که در یک “ازدواج” با یک عروسک منفجر شده قرار دارد ، اما در هسته اصلی آن ، او مردی است که به دنبال عشق و همراهی است. او خیلی دوست دارد که بدهد ، اما خودش را کاملاً در این دنیای خیالی غرق کرده است که متأسفانه ، او خودش را از هرگونه تعامل واقعی انسانی منع کرده است و وقتی من فیلمنامه را می خوانم قلبم به او علاقه داشت. او می ترسد که اگر قلبش را به دنیا بکشد ، لگدمال می شود تا او در دنیای فانتزی بماند ، جایی که فکر می کند این ایمن است ، اما اینطور نیست. من به مرد چنین رحمی داشتم. آن فیلم هرگز برای من کمدی نبود.

این یک روش واقعا جالب برای دیدن شخصیت است. من فکر می کنم به عنوان مخاطب هرگز به اندازه شخصیت شما به عنوان یک بازیگر عمیقاً به شخصیت نگاه نمی کنیم.

فکر می کنم این به فیلم و شخصیت ها بستگی دارد.

مصاحبه ای با بازیگر تیموثی J. COX

آیا از نظر شغلی بازیگری جاه طلبی دیگری برای انجام دادن دارید؟

نقش های بزرگی وجود دارد که دوست دارم در تئاتر بازی کنم. وقتی سن من مناسب است ، دوست دارم از کوه Willy Loman و “Death Of A Salesman” یا کوه های James Tyrone و “Long Day’s Journey Into Night” صعود کنم. تنها آرزوی واقعی من همیشه این بوده است که فقط یک بازیگر شاغل باشم. برای رفتن به یک اتاق تمرین ، یک تئاتر یا یک مجموعه فیلم ، این بهشت ​​است. نمی توانم صبر کنم تا به کار برگردم.

امیدوارم خیلی طولانی نشود تا همه چیز به حالت عادی برگردد.

گفتن در حال حاضر دشوار است. برای من ، کانون توجه من خانواده ام است. ما خوشبختانه سالم و ایمن هستیم. وقتی زمان مناسب است ، من از فرصت بازگشت به یک صحنه یا یک مجموعه فیلم استقبال می کنم ، زیرا داستان های بیشتری برای گفتن دارم.

آیا نقشی وجود دارد که شما آن را رد کرده باشید و از آن پشیمان شوید؟

واقعاً پشیمان نیست. این همه یک تجربه یادگیری بوده است.

موردی که در هر دقیقه روی آن کار می کنید و می توانید درباره ما بگویید؟

من در حال شروع کار بر روی فیلم حراج از نویسنده / کارگردان جردن هیدالگو هستم. من در نقش یک مربی فوتبال بازی خواهم کرد و فیلم زیر و بوم تاریک دنیای فوتبال کالج را بررسی می کند. این واقعا خوب نوشته شده است و بازی در نقش مربی سرگرم کننده خواهد بود.

جالب به نظر میاد. ما مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتر در مورد آن در آینده هستیم.

آیا چیزی در کنسول دارید که بتوانیم منتظر آن باشیم؟

من دو پروژه سینمایی دارم که هنوز در مرحله تولید هستند ، اما با استفاده از COVID-19 مشخص نیست که چه زمانی این پروژه ها تکمیل می شوند.

انگشتان ضربدری به زودی تمام می شوند

رسیدن به موفقیت شما بسیار خوب بوده است. متشکرم که وقت خود را صرف گفتگو با ما کردید

خیلی ممنون ، گراهام

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها