مصاحبه با بازیگر و کارگردان جردن بارکر

مصاحبه با بازیگر و کارگردان جردن بارکر

مصاحبه با بازیگر و کارگردان جردن بارکر

پیش از نمایش تلویزیونی WITCHES IN THE WOODS ، پیش نمایش تلویزیونی WITCHES IN THE WORDS ، پیشاپیش کانال ترسناک کانال ، ما فرصتی برای نشستن و گفتگو با کارگردان جردن بارکر گرفتیم. ما در مورد چالش های فیلمبرداری در دمای زیر صفر و جاه طلبی های خسته کننده فیلم بعدی او صحبت کردیم …

سلام جردن بسیار خوب است که شما را ملاقات کنید.

سلام بر همه و امیدوارم همه در این مواقع بسیار عجیب و بی خطر بمانند.

چرا آنقدر شدید به فیلمنامه کریستوفر بورل پاسخ دادید (که در ابتدا با عنوان STRANDED) – زیرا این داستان شکار جادوگران کهنسالی را با موضوعات امروزی آزار و اذیت جنسی مخلوط می کند؟

فیلمنامه بورلی در بسیاری از سطوح با من صحبت کرد. احساس کردم نگاه مدرن به معنای زندگی در دنیای پست حقیقت ما است. چگونه واقعیتهای ما توسط لنزهایی شکل می گیرند که توسط آنها انتخاب می کنیم تا مشاهده کنیم. برای من این فیلم خلاصه شده است که هیچ چیز وحشتناک تر از داشتن نیست ، لزوما توسط یک شیطان شرور شرور بلکه در عوض توسط یک ایده خلاصه می شود.

آیا این مبتنی بر هر گونه داستان واقعی فولکلور یا افسانه شهری است؟ آیا دادگاه های جادوگر Stoughton واقعاً وجود داشته اند؟

Stoughton Valley مکانی تخیلی در ماساچوست است اما نام ویلیام استوشن ، واقعاً قاضی دادگاه دادگاه جادوگران سالم سال 17 را به خود اختصاص داده است.

بنابراین پیوند وجود دارد!

در این فیلم هفت کاراکتر وجود دارد و آنچه در مورد فیلمنامه بسیار خوب است این است که هرکدام دارای یک فیلم پشت صحنه مناسب هستند. به همین دلیل شما می توانید چنین بازیگران بزرگی را جذب کنید؟

متشکرم ما واقعاً سخت کار کردیم تا شخصیت ها تا حد ممکن واقعی شوند. یک بار دیوید فینچر گفت همه شخصیت های خود را درست کنید و ما قطعاً سعی کردیم این توصیه را انجام دهیم. یک مورد که من در طول نوشتن گفتم این بود که هر شخصیت را حداقل با یک شخص دیگر در اتومبیل با نوعی مسئله یا درگیری قرار دهید. من همچنین می خواستم اطمینان حاصل كنم كه انواع مختلفی از روابط را برای بازی کردن داشته ایم. فکر می کردیم برای مثال جالب باشد که یکی از افراد حاضر در اتومبیل را فقط از طریق دوست پسر جدیدش به دیگران متصل کند ، از این طریق وقتی اوضاع به فریب خورد ، دیگر کسی نیست که بتواند به آن آویزان کند.

در فیلم خیلی خوب ظاهر شد.

مصاحبه با بازیگر و کارگردان جردن بارکر

جادوگران موجود در كودكان رويكرد بسيار متفكري نسبت به آنچه كه در دستان كوچك تر است ، كليشه هستند. انجام کارهای مختلف اما هنوز خزنده و درگیر چه کار سختی است؟

من نمی دانم که ما خیلی سخت تلاش کردیم متفاوت از این باشیم که سعی کنیم هیجان انگیزترین روش برای زنده ماندن صفحات را بیابیم. به عنوان مثال ، ما با معرفی تمام شخصیت های خود ، روی یک شات تک پیچیده و پیچیده در داخل ماشین باز می کنیم. در بعضی موارد ، این ممکن است حیرت انگیز تلقی شود ، اما من اعتقاد داشتم این راه درستی برای داستان است زیرا می خواستم بیننده فیلم را به عنوان یک ناظر تقریباً همگان که در اتومبیل و به دنبال مکالمه شناور است ، شروع کند. هدف ما این است که به صورت عینی شروع کنیم و سپس به آرامی به دیدگاه ذهنی شخصیت اصلی خود برویم.

آن صحنه افتتاح واقعاً خوب کار کرده است.

خوب دیدن چنین شخصیت های زن قوی ، دلسوز و اجراهای هر سه بازیگر ، گواه آن است. آنها خیلی بالاتر از همتایان مرد خود به سر می برند و سطح هم با هم کنار می آیند؟

هانا (جیل) ، ساشا (آلیسون) و هامبرلی (بری) این شخصیت ها را خیلی زیاد کردند. در طول محاکمه جادوگران سالم ، بسیاری از زنان تحت تعقیب قرار گرفتند ، نه به جرم و جنایتی واقعی ، بلکه به عنوان کتلی برای جوامع مردسالار اضطراب و ترس به وجود آمد. پشت پرده ای وجود دارد که در جنگل جادوگران رخ داده است و یکی از شخصیت های زن ما را از بسیاری جهات قربانی می کند. برای ما مهم بود که به همه شخصیت ها ، زن و مرد ، مکانی را فراهم کنیم که بتوانند در کنار خود بایستند و تحت فشار قرار بگیرند تا نشان دهند که واقعاً چه کسانی هستند و چه توانایی هایی دارند.

جادوگران ، تیک بزنید. اما در مورد WOODS چطور؟ شما محیط جنگل را به اندازه هر کس دیگری یک شخصیت می کنید؟

من درباره شما نمی دانم ، اما هر وقت شبانه شب خودم را در بیابان تنهایی می دیدم و لحظه ای لحظه به لحظه به مناظر و صداهای اطرافم می پردازم ، احساس می کنم به چیزی توجه می کنم که شاید باید قبلاً متوجه شده ام شما می فهمید که همیشه آنجا بوده است ، فقط خارج از حواس خود و وقتی که مغز شما را تنظیم می کند ، برای لحظه ای فکر می کنید … چرا؟ آیا خطر وجود دارد؟ در این صورت ، محیط می تواند به یک دشمن تبدیل شود و به خصوص در فیلمی مانند این ، مهم بود که مخاطب نیز به همین ترتیب احساس کند.

مطلب مرتبط  The Home Sketch Show »یک مجموعه دیجیتالی ایجاد شده در توزیع سرزمین های همه گیر در Tubi TV

ما به زودی نمی خواهیم در جنگل قدم بزنیم!

چالش های فیلمبرداری در سرما انجماد در انتاریو ، کانادا ، به خصوص هنگامی که ذات الریه گرفتار شدید؟

همه چیز فقط کندتر است. هر کس فضای بیشتری را اشغال می کند زیرا لایه بندی شده است. یخ تجهیزات. اقدامات احتیاطی ایمنی به دلیل خطرناک بودن زمین و آب و هوا باید اعمال شود. ما می خواستیم شخصیت های ما لباس های مد روز را بپوشند که ظاهر خوبی دارند ، اما لزوماً شما را از طولانی مدت در سرما محافظت نمی کنند. این فیلم موضوعی اساسی در مورد روکش نازک دارد که ما را از هرج و مرج جدا می کند و اعتماد ما به فناوری (تلفن های همراه ، ماشین ، گرما ، پارچه) با هزینه ای روبرو می شود. گفته می شود ، خدمه گرم بودند و بازیگران به اندازه شخصیت هایشان سرد بودند که انجام کار طولانی مدت در سرما را برای آنها بسیار دشوار کرد. همچنین در مورد چراغهای روشن شده بر روی جرثقیلهای بزرگ ، تند و تیز در وزش باد شدید ، مشکلاتی داشتیم. استمرار یکی از سخت ترین کارها در رابطه با سرماخوردگی بود. فیلم ما یک شب طول می کشد اما ما آن را در طول یک ماه فیلمبرداری کردیم و هوا تغییر می کند. یک شب برف می بارد ، سپس برف ذوب می شود ، سپس باد می بارد و غیره. و بعد ، بله ، پنومونی را گرفتار کردم!

هوا یکی از تنها مواردی است که شما هیچ کنترلی بر روی آن ندارید.

مصاحبه با بازیگر و کارگردان جردن بارکر

آیا پیام کلی درباره خواسته های اولیه هنگام شروع حرکت از آنچه به عنوان تمدن به طبیعت منتقل می شود ، شروع می شود؟

من فکر می کنم که قطعاً بخشی از آن است. گفتم در بالا یکی از جالب ترین موضوعات در طول فیلم برای من ، روکش نازک بین تمدن و هرج و مرج است. این یک گروه از دوستان است که به یک سفر می روند ، اما هنگامی که پیاز را پوست می کنید چه اتفاقی می افتد. آیا آنها در واقع دوستان خوبی هستند؟ زیبا و مدنی بودن وقتی زندگی شما در معرض خطر نیست بسیار ساده است. این مسئله در مسئله حقیقت و دیدگاه نیز نقش دارد. همه ما موافق هستیم که مخالفیم و می توانیم جهان را کمی متفاوت در یک جامعه متمدن ببینیم. چه اتفاقی می افتد وقتی که از هم می افتد؟ ناگهان ، یک دیدگاه متفاوت شما را به دشمن تبدیل می کند و باید برای زنده ماندن از بین رفت.

شما با سه فیلم در فیلم FrightFest بوده اید (MARSH ، TORMENT) ، اهمیت جشنواره جهانی ژانر در کار شما چیست؟

من بسیار سپاسگزارم که به FrightFest دعوت شده ام. به عنوان کارگردان ، شما بعد از اینکه اکثر خدمه 2 یا 3 فیلم دیگر را ترک کرده اند و در آن کار کرده اید ، خیلی وقت را در یک اتاق تاریک می گذرانید. توانایی به اشتراک گذاشتن کار در یک فضای زنده با دیگر طرفداران ژانر هم فکر در سراسر جهان بخشی جدایی ناپذیر برای زنده نگه داشتن artform است. صادقانه بگویم که چرا این کار را می کنم ، تا تجربه را با مخاطب به اشتراک بگذارم.

مطمئناً این چیزی است که جشنواره های فیلم را هم برای فیلمسازان و هم برای طرفداران جذاب می کند.

سرانجام ، آینده برای شما چیست؟

من می توانم به شما بگویم که پروژه بعدی من یک وحشت علمی تخیلی با نام HARBINGER است. این اقتباسی از داستان کوتاه LoveCraftian درباره گروهی از فیزیکدانان ذره است که در حال کار روی یک دستگاه هستند تا اطلاعات را سریعتر از سرعت نور منتقل کنند. هنگامی که آنها شروع به دریافت پیام های ناگوار از آینده خود می کنند ، همه چیز به نوبه خود تاریک و خطرناک می شود تا بتوانند خود را از یک موجود اسرار آمیز نجات دهند. این کمی از آغازگرها است که Thing با Memento ملاقات می کند.

این خیلی جالب به نظر می رسد ما برای این کار چشمهایمان را نگه می داریم. با آن موفق باشید!

جادوگران در the WOODS از شنبه 29 اوت ساعت 21:00 از کانال ترسناک پخش می شود.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها با طعم قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها