مصاحبه با بازیگر و کارگردان روبن پلا

مصاحبه با بازیگر و کارگردان روبن پلا

روبن پلا

با نزدیک شدن سریع FrightFest Digital Edition ، ما فرصتی را برای نشستن و گفتگو با روبن پلا در مورد مستند شگفت انگیز جدیدش “The Horror Crowd” که به نمایش برتر جهان در FrightFest در صفحه Arrow Video Screen می رود ، گپ زدیم.

سلام روبن از دیدن شما بسیار عالی است و ما واقعاً مشتاقانه منتظر Premiere هستیم.

آیا می توانید کمی در مورد The Horror Crowd برای ما بگویید؟

THE HORROR CROWD یک مستند آشکار و صمیمی است که جامعه متنوع ترسناک هالیوود را به نمایش می گذارد. این همه در مورد جمع شدن فیلمسازان ، همه نوع ، و تشکیل خانواده ای خلاق و هنری است که بتواند های قانع کننده ای را تولید کند.

این عالی به نظر می رسد من فکر می کنم که قطعاً اولین در نوع خود است. من فکر می کنم طرفداران ترس و وحشت برای یک معالجه واقعی قرار دارند!

فکر می کنید این مستند به عقب انداختن پرده ساخت فیلم ترسناک کمک کرده است؟

مطمئناً من سعی می کنم به ابر تاریک ادراک شده ای که بر جامعه ترسناک ریخته شده ، تابش نور بدهم و به مخاطبان از آنجا نشان دهم که آنها هر روز با زندگی روزمره ، خانواده ها و دوستانشان زندگی می کنند. آنها دقیقاً مثل شما هستند …

می دانم که در حقیقت یک یا دو شخصیت منحصر به فرد در جامعه ترسناک وجود دارد.

شما موفق شده اید که برخی از نمادهای واقعی و افسانه های فیلم ترسناک را درگیر مستند کنید. آیا همه از اینکه بخشی از آن باشند هیجان زده بودند؟

تک تک افراد همه آنها هیجان زده و مایل بودند داستان های خود ، احساساتشان ، زندگی شخصی خود را با شما مخاطبان به اشتراک بگذارند. آنها هیچ چیزی عقب نماندند. دیدن آن بسیار آشکار و لذت بخش بود.

این واقعا خوب است که بشنوم. همیشه می توانید بگویید چه کسی واقعاً شور و شوق نسبت به کارهایی که انجام می دهد وجود دارد.

به نظر شما ساخت مستند بینش و قدردانی بیشتری از ژانر به شما نشان داده است؟

اوه ، قطعاً من قبلاً عاشق وحشت بودم ، اما با دیدن آن با شور و شوق از نگاه چشمان وحشت ، قدردانی و درک عمیق تری از آنچه به معنای یک جانباز وحشت واقعی است ، از شما دور کردم.

آیا فکر می کنید که این مستند چیزهای جدیدی را برای جدول به ارمغان می آورد؟

کاملا. من واقعاً معتقدم که CROWD HORROR برای شخص معمولی جذاب خواهد بود. این عبور از آنجا عبور می کند زیرا دارای تعداد زیادی است که شخص معمولی می تواند با آنها ارتباط داشته باشد ، نه فقط هواداران ترسناک. در این فیلم ، علاوه بر موضوعات دقیق ترسناک ، ما خانواده ، روابط نژادی ، ادبیات ، زنان و غیره را نیز پوشش می دهیم. این فقط مربوط به موارد وحشت نیست. همه بازرگانان خوش آمدید.

این واقعا جالب به نظر می رسد شاید این باعث ایجاد هواداران ترسناک جدید شود.

آیا احساس می کنید این فیلم مستند به روشنایی آنچه در این بین افراد زیادی را به فیلم های ترسناک جذب می کند کمک کرده است؟

بله ، من انجام می دهم ما در THE CROWD HORROR روشن می کنیم که مردم دوست دارند ترسیده شوند. آنها دوست دارند آن پرده ترس را به عقب برگردانند و ببینند چه چیزی به آنجا برگشته است. من فکر می کنم مرگ یک موضوع وحشتناک و در عین حال جذاب است. همه ما می خواهیم بدانیم که پس از مرگ چه می شود. این جهنم را از ما می ترساند ، اما ما می خواهیم بدانیم. من فکر می کنم به همین دلیل ما به سمت آن گرایش می کنیم.

روبن پلا و شاکن برنزون

چه چیزی شما را به عقب کشیدن پشت دوربین و کارگردانی تبدیل کرده است؟

من اکثر بازیگران حرفه ای بوده ام و در سال های اخیر شروع به نوشتن فیلمنامه کردم ، سپس تصمیم گرفتم دو شورت ترسناک را برای آزمایش آن آب کارگردانی کنم. آنقدر لذت بردم که تصمیم گرفتم شیرجه بزنم و یک ویژگی را بسازم و نتیجه آن The HORROR CROWD است.

امیدوارم آخرین باری نباشد که شما را پشت دوربین می بینیم. به نظر می رسد که چیزهای زیادی برای ارائه دارید.

بخش مورد علاقه شما در ساخت مستند چه بود؟

دو قسمت مورد علاقه. مصاحبه با مردم. این خیلی لذت بخش بود همانطور که می توانید هنگام تماشای فیلم بگویید ، من یک انفجار مصاحبه می کنم ، که از افشاگری های شگفت انگیز آنها ، عمیق ترین و تاریک ترین ترس های آنها حیرت زده است. این همه الهام بخش بود ثانیا ، ویرایش این هیولای یک فیلم یک تجربه شگفت انگیز بود. من فیلم های زیادی برای پایین آمدن 92 دقیقه داشتم و این یک تلاش جالب بود اما کاملاً لذت بخش.

مطلب مرتبط  بررسی رو به جلو - Movie-Blogger.com

در مورد روند کار چه سختی پیدا کردید؟

کاملاً صادقانه ، هیچی. همه اینها بسیار طبیعی بود ، سازماندهی ، مصاحبه ، ویرایش. همه چیز به آرامی پیش رفت و بسیاری از اینها به لطف شریک تولید کننده من ، آریل براکفلد و همکار من ، هانک برکستان است. آنها اطمینان حاصل کردند که من هر آنچه را که لازم داشتم در هر زمان دارم. این فیلم همان چیزی است که امروز بدون آنها نخواهد بود.

به نظر می رسد شما طبیعی هستید! اگرچه با داشتن یک تیم عالی به محیط اطراف خود کمک می کند.

لین شای و روبن پلا

آیا از جوانی طرفدار فیلم های ترسناک بوده اید؟

من به طور خاص به یاد می آورم وقتی در نیویورک بزرگ می شدم ، تماشای Creature Properties و Chiller Theater را مشاهده می کردم. آنها قبلاً دوباره فیلم های عالی ترسناک کلاسیک را اجرا می کردند ، به خصوص فیلمهای اصلی هیولا جهانی مانند DRACULA ، FRANKENSTEIN و WOLFMAN. آن چیزها نوازش مرا ترساند. اما آنها فقط ترسناک نبودند ، آنها فیلم های خوبی نوشتند ، به زیبایی در سیاه و سفید فیلمبرداری شدند و بازیگران شگفت انگیزی مانند لوگوسی ، کارلوف و چانی جونیور را به خاطر آوردند. شب و شکنجه های صورتش هر زمان که روی می داد. به من لرز می دهد همین الان فقط در مورد آن فکر می کنم.

ما عاشق کلاسیک هستیم! هر روز از هفته مقداری ترسناک Hammer را به ما بدهید!

فیلم ترسناک مورد علاقه شما چیست؟

اگر مجبور شدم آن را به یک باریک کاهش دهم ، و این واقعاً کار سختی است ، پس باید اصل بیگانگان را بگویم. من به یاد می آورم که برای اولین بار آن را دیدم و آنقدر از این هیولای وحشتناک وحشتناک وحشت داشتم که به سختی می توانستیم برای یک تکه خوب فیلم ببینیم … شما می دانید ، مانند کوسه در JAWS … و هرگز نمی دانم چه زمانی قرار است از این فیلم بیرون بیاید. همانطور که اکثر افراد وحشتناک می دانند ، حتی بازیگران هرگز کاملاً مطمئن نبودند که چه موقع این فرود بیاید ، کاری که ریدلی اسکات تصمیم گرفت برای دریافت واکنش های طبیعی با آنها انجام دهد. وقتی اولین بار از Chestburster بیرون آمد ، افراد حاضر در ذهن هیچ ایده ای برای آمدن ندارند ، زیرا آنها هیچکدام از این موارد را در تریلرها نشان ندادند. ما در واقع بخش کاملی از HORROR CROWD را به ALIEN اختصاص داده ایم و تأثیر آن بر برخی از فیلمسازان ما است. یکی از بخش های مورد علاقه من

بیگانه. انتخاب عالی! مطمئناً تنش زیادی وارد آن می شود.

مردم چگونه می توانند مستند جدید شما را تماشا کنند؟

این فیلم هنوز پخش نشده است ، زیرا هنوز در مدار جشنواره است … اما اگر مایل هستید آن را در انگلستان و ایرلند شمالی ببینید ، کافی است روز شنبه 29 مرداد ساعت 3:00 بعد از ظهر به Bration بروید و به سایت FrightFest.com بروید. می تواند آنجا را تماشا کند. به یاد داشته باشید ، جشنواره فیلم “مجازی” است ، نه فقط آنلاین ، بنابراین شما باید در آن زمان مقرر ، دقیقاً مانند یک نمایش زنده واقعی ، تماشا کنید HROROR CROWD.

با تشکر از شما برای وقت گذاشتن برای گفتگو با ما Ruben و موفق باشید با Premiere در FrightFest.

نسخه FrightFest Digital Premiere of The Horror Crowd را به نمایش می گذارد 29 آگوست در صفحه نمایش فیلم Arrow.

بلیط های غربالگری دیجیتال The Horror Crowd را اینجا بخرید

مشاهده مسیر TRAILER زیر

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها با طعم و مزه قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها