مصاحبه با فیلمساز آدام گرین

مصاحبه با فیلمساز آدام گرین

آدام گرین

ما به تازگی فرصتی برای نشستن و گپ زدن با آدام گرین داشتیم. مغز متفکر های Hatchet. جدیدترین آنها اخیراً در انگلستان در کانال ترسناک پیش نمایش خود را آغاز کرد. این کارگردان بزرگ فاجعه شخصی خود را با ما به اشتراک می گذارد ، سخنان الهام بخش جورج رومرو ، اهمیت کمدی ژانر و نکاتی مبنی بر اینکه ممکن است دوباره قصاب بایو قیام کند …

سلام آدم این بسیار خوب است که در نهایت صندلی صندلی را بنشینید و با شما گپ بزنید.

اخیراً آخرین اقساط “Hatchet” خود را در کانال وحشت کانال VICTOR CROWLEY نشان داده شده است؟

من همیشه از شنیدن اینکه یکی دیگر از فیلمهای من در کانال ترسناک انگلیس بازی شده ، من هیجان زده ام! دیوانه وار است که فکر کنید آمریکا در 6 سال اخیر یک کانال تلویزیونی خاص وحشت نداشته است ، فقط سکوهای اشتراک با مضمون وحشت مانند SHUDDER. سپس دوباره نگاه کنید به وحشت زندگی واقعی که با اینجا می پردازیم تا آنجا که رئیس جمهور فعلی ما می رود. بدیهی است که کشور ما تصمیماتی به مراتب بدتر از دور کردن شبکه تلویزیونی ترسناک ما گرفته است.

بله ، زمین تلویزیون در آمریکا بدتر از این است.

شما VICTOR CROWLEY شخصی ترین فیلم خود را تا به امروز خوانده اید. چرا؟

من واقعاً قصد داشتم پس از سه گانه اصلی با HATCHET تمام شود. وقتی HATCHET 3 در سال 2013 منتشر شد ، من مطلقاً تمایلی به قدم گذاشتن در باتلاق ویکتور کرولی ندارم. با این وجود ، زندگی برای من برنامه های دیگری داشت و در سال 2014 دستخوش یک سری فاجعه شخصی شدم که همه چیز را تغییر داد. در مدت زمان سیزده روز ، من یک طلاق در حال خرد شدن قلب ، تحمل غم انگیز دیو بروکی ، یکی از بهترین دوستان و هم ستاره های من در مجموعه تلویزیونی HOLLISTON و حل شبکه خانگی HOLLISTON FEARnet را تحمل کردم ، در یک ادغام شرکتی. نمایش من به مدت شش سال در تصفیه خانه به دام افتاد. من جزئیات سال تاریکی یا سالهای پس از آن را برای شما ذخیره نمی کنم ، اما سلامتی من رو به زوال در یک وضعیت واقعاً ترسناک شد.

سپس در اکتبر سال 2015 جورج رومرو از من پرسید که آیا من می توانم هیئت او را در یک همایش ترسناک در زادگاه من بوستون ، ماساچوست برگزار کنم. هیچ راهی نبود که من به جورج “نه” بگویم. در پایان این هیئت به من اشاره کرد که چند نفر از جمعیت پیراهن های HATCHET یا HOLLISTON یا “آدام گرین” را می پوشیدند و سپس او مرا از جمع دور کرد و به من گفت: صحبت های کوتاه اما کاملاً شفاف در مورد کار من به معنای “این بچه ها” چیست و من مجبور شدم روی پاهای خود برگردم و به آنچه می توانم انجام دهم بازگردم. داستان کوتاه این است که جورج من را از آن خارج کرد و باعث شد من نور را ببینم ، به ویژه آنچه که HATCHET برای ژانر معنی داشت.

با این حال ، اگر من قصد داشتم ویکتور کرولی را برگردانم ، فقط می خواستم این کار را انجام دهم اگر این می تواند برای طرفداران تعجب آور باشد ، ما تصمیم گرفتیم که این فیلم را مخفی بسازیم. من هنوز نمی توانم باور کنم که ما آن را جدا کردیم! نتیجه نهایی یک فیلم بسیار شخصی تر و صادقانه تر از آن بود که همیشه شجاعت این را داشته باشم که غیر از این باشم. من دردی را که در طول آن نقطه تاریک از زندگی می گذرید ، تحمل کردم. بسیاری از منتقدین VICTOR CROWLEY را “بهترین فیلم HATCHET تا کنون” خوانده اند ، اما من هنوز به روند ساخت فیلم خیلی نزدیک هستم تا بتوانم با هر نوع وضوح ، آن را در بین سه فیلم دیگر قرار دهم.

ویکتور کرولی

آیا ویکتور کرولی از همیشه طنزآمیز تر است ، آیا طرفداران ‘Hatchet’ انتظار دارند که طرف جالب این فرانچایز هر بار یکبار ارتقا یابد؟

حس شوخ طبعی دقیقاً همان چیزی است که آن را از سایر اسلحه های نوع خود جدا می کند. این با افتخار می تواند تمام پیش بینی های فیلم slasher مورد انتظار را بر آستین های خود بپوشد ، اما این آهنگ کمدی فیلم ها است که آنها را به طور کلی یک تجربه سرگرم کننده تر از slashers های قبل از آن می کند. به ندرت slashers 80 به عمد خنده دار بودند و همانطور که همیشه کین هودر اظهار داشت ، با دنباله های موجود در حق رای دادن های بزرگ ، تماشاگران صرفاً زمانی را که باید با شخصیت ها سپری می کردند تحمل می کردند در حالی که منتظر بودند که آنها را ببینند می میرند. اگر به سه فیلم اول به عنوان یک فیلم بلند نگاه کنید ، طنز در حقیقت با هر بار ورود به آن کم رنگ می شود ، زیرا این داستان به عنوان یک عمل نهایی بسته بندی شده عمل می کند. بنابراین با VICTOR CROWLEY مجبور شدم دکمه تنظیم مجدد را بزنم و واقعاً یکبار دیگر قسمت طنز را تقویت کنم.

من فکر می کنم این همان چیزی است که باعث می شود فیلم های Hatchet از جمع تماشا کنند.

این بار پیرامون موضوع فیلم ، مخاطبی را آزار می دهد که به طرز شرم آور به قتل رسیده اند و وسواس بعدی بعدی سری بزرگ جنایات واقعی را دارند. در مورد آن فکر کنید ، فقط بیست سال پیش تحصن های شبکه بزرگ مانند FRIENDS و SEINFELD نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان “باید تلویزیون را ببینند”. اکنون این مصیبت های واقعی زندگی است مانند ساختن یک قاتل ، نباید * با CATS ، و TIGER KING که به مکالمه های خنک کننده با آب در دفتر ما تبدیل شده اند و یک نیروی اصلی در فرهنگ پاپ مدرن هستند. واقعیت کاملاً واضح است که تعداد بیشتری از افراد درمورد گل جو جو اگزوتیک صحبت می کنند تا بدرفتاری با ببرهای واقعی در TIGER KING مرا بیمارگونه می کند. منظور من این است که از پسر زیرک خود رئیس جمهور ما پرسیده شد که او درباره پدیده نتفلیکس چه فکر می کند و دور شدن او از این سریال این است که او “نمی فهمید که یک ببر خیلی مقرون به صرفه است!” شخصیت های VICTOR CROWLEY همه به دنبال پول نقد قتل عام هستند که حداقل چهل نفر از مردم بی گناه را کشته و آنها کاملاً هیچ توجهی به جان انسانها از دست داده اند. متأسفانه ، این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق می افتد اگر واقعه HATCHET واقعی باشد.

این بسیار صحیح است و فکر می کنم این چیزی است که باعث می شود آن را برای مخاطبان مدرن نسبتاً قابل اعتماد جلوه دهد.

خیلی ها فیلم را “جیغ 3” خوانده اند ، آیا با این ارزیابی موافقید؟

هربار که کسی به همان نفس که فیلم Wes Craven یکی از فیلمهای من را ذکر می کند قلب من به اندازه دیگری بزرگتر می شود. من با این ارزیابی موافقم که در کل سری HATCHET بیشتر شبیه سری های SCREAM Craven نسبت به 80 slashers است که اغلب با آن مقایسه می شود. هنگامی که اولین HATCHET بیرون آمد ، هیچ چیز مرا شادتر از شنیدن هواداران فصلی ترسناک مقایسه ای با WEREWOLF آمریکایی در لندن و شب وحشت نمی کند – دو فیلم که بیشترین تأثیر را در HATCHET داشتند. جان لاندیس و تام هلند هردو زیر ژانرهای خسته ای را از دست داده بودند و با تزریق کمدی به گفتگوی شخصیت هایشان ، آنها را به روز کرده بودند. با HATCHET سعی کردم رویکرد مشابهی را با زیر ژانرهای slasher که قبلاً با ژانرهای گرگ و خون آشام گرفته بودند ، اتخاذ کنم ، بنابراین همیشه شنیدن اینکه دیگران آن را می شناسند ، همان تعارف عظیم است.

مطلب مرتبط  Movierulz Kannada 2020 - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

چه چیزی ستاره کین هودر این بار به VC اضافه کرد که انتظار آن را نداشتید؟

کین همیشه به هر فیلم نزدیک شده است انگار که ویکتور کرولی در واقع شروع به لذت بردن از کشتن بیشتر از آنچه انجام می دهد ، می کند. بنابراین ، پس از ده سال آرامش بدون اینکه یک سر از بدن جدا شود ، فکر می کنم ویکتور کرولی در این قسمت از بالا شگفت زده شد که این بار بیشتر از هر زمان دیگری بیشتر می کشد. از نظر شخصی کین همیشه فکر کرده بود که HATCHET 3 آخرین باری است که وی قصد بازی با ویکتور کرولی را داشته است ، بنابراین وقتی به او گفتم فیلمی چهارم را نوشتم که قصد داشتیم مخفیانه آن را بسازیم و سپس طرفداران را با تعجب در بیاوریم. دهمین سالگرد فیلم اصلی ، قسم می خورم که اشکهای شادی را در چشمان او دیدم. البته ، اشک در حقیقت ترکیبی از بنزین و آب بچه مرده بود ، زیرا همه ما می دانیم که کین هاودر گریه نمی کند …

فکر می کنم اشتیاقی که بازیگر نسبت به شخصیت داشته ، در عملکرد او منعکس می شود.

آدام گرین و کین هاودر

سوال اجتناب ناپذیر … آیا می توانیم انتظار داشته باشیم که جانور از بایو دوباره زنده شود؟

با توجه به موفقیت VICTOR CROWLEY ، این شرط مطمئنی است که ما خواهیم دید که Bayou Butcher دوباره صفحه را قرمز رنگ می کند. یکی از جنبه های سه گانه اصلی که من به آن بسیار افتخار می کنم این است که فیلم ها در کنار یکدیگر به عنوان یک داستان منسجم جا می گیرند ، همیشه از همان قاب شروع می شود که ورودی قبلی به پایان رسید. بنابراین دقیقاً مثل اینکه من قبل از شروع فیلمبرداری با فیلم اول ، سه گانه اصلی را ترسیم کردم ، قبل از شروع فیلمبرداری VICTOR CROWLEY ، چندین فیلم ترسیم کرده بودم. بزرگترین دلیلی که سریال HATCHET در طی این سالها چنان قدرتمند باقی مانده است این است که همان افراد کلیدی در ساخت هر فیلم درگیر شده اند. در این ژانر بسیار نادر است. ما همچنین دنبال سکانس هایی نیستیم ، مثل اینکه آنها در تسمه نقاله و خدمه من تولید می شوند و من فقط وقتی به این سریال برمی گردیم دوباره آماده می شویم. راز این که ما بارها و بارها توانستیم عاشق ویکتور کرولی بشویم ، این است که ما همیشه بین ساخت دنباله های HATCHET چند سال کار بر روی پروژه های دیگر را قرار داده ایم.

شما استاد تزریق ژانر slasher با کمدی عالی قاتل هستید. و البته شوخ طبعی همه ریسک های تلویزیون / رادیو / پادکست شما را در بر می گیرد. آیا همیشه طنز نقش مهمی در زندگی خلاقانه شما داشته است؟

بله همیشه. کمدی جایی بود که من در ابتدا شروع کردم و این یک جنبه اصلی صدای داستان من است. من برای اولین بار که برای اولین بار آمدم ، چند سال کمدی استندپ را انجام دادم ، نه به این دلیل که من تا به حال علاقه ای به داشتن یک طنز استندآپ داشتم بلکه به این دلیل که می دانستم این تجربه به من کمک می کند تا یک نویسنده کمدی قوی تر شوم. در حالی که فیلمهای من مثل FROZEN و SPIRAL با توجه به لحن داستانهایی که در آنها گفته می شود ، هیچ جایی برای شوخ طبعی در آنها نداشته اند ، این موارد برای من استثنا هستند. در کل هدف من این است که همیشه مخاطبان خود را سرگرم کنم ، نه اینکه آنها را با داستان های زشت ، معنی روحیه یا محروم مجازات کنم. ما برای آن زندگی واقعی داریم.

شما نوشتید ، کارگردانی کرده اید ، تولید کرده اید ، بازیگر بوده اید ، یک موسیقی دان ، نویسنده ، بازاریاب هستید … آیا جاه طلبی باقی مانده است که هنوز خوابیده است؟

من هنوز هم اعتقاد دارم که زمان آن رسیده است که من یک بسکتبالیست حرفه ای شوم. تنها آنچه من نیاز دارم ، رشد دیگری است و توانایی ورزشکاری دارد.

چگونه می توانید با قفل کردن کنار بیایید؟

وقتی ایالات متحده شروع به بستن به قفل کرد ، اولین غریزه من مطمئناً این بود که بخواهم به نوعی سعی و کمک کنم. متأسفانه ، من فقط یک فیلمساز هستم ، به اندازه کافی باهوش نیستم که به پزشکان ، پرستاران و سایر پرسنل پزشکی فوق العاده در خط مقدم کمک کنم. با این حال ، تنها کاری که من می توانستم انجام دهم سرگرمی و دادن موسیقی عامیانه در جایی بود که هر روز برای چند ساعت “بروم” ، بنابراین “سریال CORONAPOCALYPSE Live Stream” آدام گرین را قرار دادم که هر روز من هر روز میزبان جریانهای زنده فیلمهایم ، تلویزیون بودم. نمایش ها و پروژه های دیگر به صورت رایگان در کانال YouTube من ArieScope Pictures. من به معنای واقعی کلمه من هر کاری را که من در طول مدت بیست و دو سال فعالیت خودم انجام داده ام ، واگذار کردم.

با شروع اولین جریان (خواندن مستقیم رمان من I SURVIVOR) ، اعضای مختلف بازیگران و خدمه از فیلمهای من بدون اینکه حتی من از آنها خواسته ام شروع به ساختن در موضوع گپ کردند. آنها نه تنها با هواداران گپ می زدند و به سؤالاتشان در طول نمایش هر روز پاسخ می دادند ، بلکه تعداد معدودی از ما حتی در طول شب و ساعت های عجیب و غریب می توانستیم با هواداران ثبت نام کنیم و سلام و احوالپرسی کنیم و ببینیم همه در چه شرایطی حضور دارند. توضیح دادن برای کسی که در آنجا شرکت نکرده است بسیار سخت است اما تجربه واقعاً ویژه ای شد که به بسیاری از افراد (شامل خود من) کمک کرد تا در اولین ماه بسیار دشوار خود را طی کنند. نمی دانستم چه انتظاری را داشته باشم اما تا پایان ماه این سریال بیش از 50،000 بازدید جمع کرده بود – و شمارش می کرد.

کل تجربه همان تجربه ای است که من هرگز فراموش نخواهم کرد چرا که در بسیاری از افراد “خوب” را به وجود آورده است.

باید اعتراف کنم که از پایان جریان روزانه کمی گم شده ام ، اما خوشبختانه ، با کار بر روی پایان یافتن قسمت جدید سریال SCARAR SLEEPOVER ، تولید هفتگی پادکست MOVIE CRYPT و جو را قادر کردم خودم را منحرف کنم. لینچ ، و نوشتن-نوشتن-نوشتن از آنجا که مشغول کار هستم تنها راهی است که می توانم در این مدت افتضاح عاقل بمانم.

سرانجام ، چه مواردی برای شما وجود دارد؟ آیا “پیتزا قاتل” هنوز در فهرست قرار دارد؟

من به شما می گویم اما پس از آن مجبورم شما را بکشم. من چندین چیز جالب دارم که در ابتدا آمده ام و در ابتدا انتظار می رود حداقل دو مورد از کارهایی را که من از ابتدای تابستان روی آنها کار کرده ام بگذارم گربه را از کیسه خارج کند. با این حال ، همه گیر COVID-19 فعلاً همه چیز را متوقف کرده است. در حال حاضر تنها کار من دعا برای همه ما است.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها و عطر و طعم شدید سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها