fallback-image

مصاحبه با فیلمساز تام هرد

تام هرد

ما اخیراً فرصتی پیدا کرده ایم تا بنشینیم و یک قهوه با بازیگر و اولین بار فیلمساز تام هرد بنوشیم تا در مورد اولین فیلم بلند خود “Getting It” صحبت کنیم (پیش پرده را اینجا ببینید)

سلام تام. با تشکر از شما برای گفتگو با ما

چگونه بازیگری را شروع کردید؟

اولین فیلم من سیاه برف بود (1989) با بازی مل پات در حال سیگار کشیدن بارمن برای گروه سینمایی هوستون. در سال 1999 ، مگ تایر مرا به عنوان خنده دار و شرور درو استین در هجو فیلم هالیوودی خود ، حقوق واقعی (2000) که مجله فیلم ساز گریلا آن را “یک شاهکار مستقل” نامید ، بازی کرد. سایر نقش های تلویزیونی و فیلم ها از جمله حضور در NBC’s Friday Night Lights (2006) در نقش دکتر نلسون دنبال شد و در سال 2017 من در نقش شخصیت شرور ، جورج لمن در فیلم انتقام جویی در نوع (2017) بازی کردم. Getting It (2020) اولین نویسندگی و کارگردانی من است.

آیا می توانید به ما بگویید که چه چیزی باعث شده شما بخواهید “Getting It” را بسازید؟

چند سال پیش ، من در نقش یک دکتر در یک قسمت از NBC’s ، چراغ های جمعه شب وقتی که من به عنوان یک دکتر دیگر انتخاب شدم ، در یک قسمت از نمایش خانواده ABC ، ​​بازی دروغ ، تازه احساس می کردم. خوشحالی من 24 ساعت طول کشید زیرا روز بعد مامورم با این خبر که شبکه با انتخاب دوم مدیر در حال رفتن است ، با من تماس گرفت. بازیگران سخت کار می کنند تا بخشی را به دست آورند و وقتی فرش از زیر آنها خارج می شود بدون هیچ توضیحی ، زیبا نیست.
با ناامیدی از اینکه در کار حرفه ای خودم توان و قدرت کمی دارم ، تصمیم گرفتم فیلم خودم را بسازم و نقشی را که می خواهم بازی کنم بنویسم. (ریخته گری تضمین شده است.)

این ایده خوبی است! حداقل می دانید که در انتخاب بازیگران مشکلی نخواهید داشت.

آیا نوشتن به طور طبیعی به سراغ شما آمده است؟

من هرگز پروژه جدی نوشتن را قبول نکرده بودم. من سرگرم شعر و ادای احترام به دوستان و خانواده ام شدم. من حتی چند غزل نوشتم. دوست صمیمی من ، مایکل سالها برای نوشتن مطالب بیشتر من را به چالش می کشید. اعتقاد او به من جرأت شهادت دادن به آن را داشت.

خوب است شخصی مانند شما شما را تشویق کند. گاهی اوقات فقط به آن فشار اضافی نیاز داریم.

ایده “دریافت آن” چه بود؟

وقتی برای نوشتن “دریافت آن” نشستم ، می خواستم برای دو مرد یک داستان عاشقانه بنویسم که همجنسگرایان داستان نبودند. هیچ کس به امید پذیرش بیرون نمی آید یا نگران عدم تأیید از کسی نیست. فقط یک فیلم در مورد دو مردی که سفرهای زندگی آنها را به سمت یکدیگر سوق داده است و ویژگی های فردی و شرایط فردی آنها داستان است.

مطلب مرتبط  زندگی روزمره ، اگر توسط ... - سری وب

روابط بین فردی و پویایی بین دو نفر همیشه بیش از هر نوع داستان دیگری من را مجذوب خود کرده است. به خصوص هنگامی که آن دو نفر در تلاشند زندگی خود را با هم ادغام کنند. ایرادات شخصی ، ناامنی ها و خواسته های هر دو نفر برای ایجاد یک رابطه ، موانع و موانع زیادی را به همراه دارد. و هنگامی که عشق وجود دارد ، مخاطرات زیاد است.

این نوع فیلمی است که من انتخاب می کنم و نوعی فیلم است که امیدوارم “Getting it” باشد.

تام هرد

چقدر از انتخاب بازیگران خوشحال بودید؟

برای ساخت یک فیلم مبتنی بر رابطه ، می دانستم که باید بازیگران استثنایی پیدا کنم تا داستان را زنده کنم و علاقه مخاطب را جلب کنم. من بسیار خوش شانس هستم که ، Getting It بازیگران درخشانی دارد که هر آنچه شخصیت هایشان نیاز دارند و موارد دیگر را تأمین می کنند. آنها رویای یک نویسنده / کارگردان هستند. و به عنوان یک بازیگر ، همیشه برای من هیجان انگیز است که صحنه ای را با بازیگرانی بازی کنم که نه تنها توپ را به تور می کوبند بلکه چرخش منحصر به فرد خود را روی آن قرار می دهند. بنابراین من به عنوان یک بازیگر / نویسنده / کارگردان در همه سطوح هیجان زده شدم.

بیش از این نمی توانید درخواست کنید!

آیا می توانید خلاصه “دریافت آن” را برای ما ارائه دهید؟

دریافت این بیانیه ای است درباره اینکه از راه خود خارج شوید. مردم دیوارهای ناامنی ، تردید و خودخواهی را می شکنند که آنها را از دنیا جدا می کند. این همان کاری است که شخصیت اصلی جیمی انجام داده است. او وقتی فیلم باز می شود روحی عصبانی و زخمی است. وقتی بن با مجموعه چالش ها و آسیب پذیری های خودش وارد زندگی جیمی می شود ، جیمی یک انتخاب دارد. یا وضعیت موجود راحت تجارب و بی اعتمادی به انزوای خودساخته خود را حفظ کنید ، یا تشخیص دهید زندگی چیزی است که فرد در آن قرار می دهد و جرات ، انرژی و حسن نیت را برای قرار دادن شخص دیگری در اولویت خود احضار می کند و احتمالاً از مزایای زندگی غیرخودخواهانه بهره مند می شود زندگی

ممنون که وقت گذاشتید و با ما گپ زدید تام. من واقعاً قدر آن را می دانم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت اینجا کلیک کنید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها