مصاحبه با فیلمساز جف دولن

مصاحبه با فیلمساز جف دولن

مصاحبه جف دولن

ما به تازگی این شانس را پیدا کرده ایم که با جف دولن ، سینماگر ، کنار بیاییم. جف اخیراً مشغول کار روی مینی سریال مستند Emmy McMIllion $ بوده و در HBO ، National Geographics ، Discovery و The Travel Channel روی نمایش ها کار کرده است.

سلام جف ، خوب است که فرصت نشستن و گپ زدن را بدست آورید.

جف ، بیایید با داستان شما شروع کنیم. ما دوست داریم بشنویم که چطور کار را شروع کرده اید و سفر تاکنون چگونه بوده است.

من با الهام گرفتن از افراد دیگر به سازی خیلی زیاد شدم. پدر من به من اجازه داد از دوربین Canon AE-1 35mm DSLR خود به عنوان کودکی استفاده کنم که من را به عکاسی گرفتار کرد. مادرم نیز برای من دوربین فیلمبرداری نقطه ای خریداری کرد و فیلمبرداری کرد. من عاشق این احساس عکس گرفتن هستم و نمی دانستم چگونه از بین می روند تا اینکه مادرم یک ساعت عکس را از ساو اونز به خانه آورد و رول من از 24 عکس گاهی اوقات فقط تعداد معدودی داشت که مناسب و معقول بود.

در دبیرستان ، همسایگانم به من اجازه دادند که دوربین فیلمبرداری Hi-8 را برای گرفتن فیلم برای پروژه های مدرسه و فیلم های کوتاه با دوستانم در محله ، هر زمان که می خواستم ، قرض بگیرم. من همیشه تمایل داشتم که در گروه کارگر دوربین باشم و ویرایش را در کنار هم قرار دهم. من هیچ وقت این احساس را که پدر و مادرم را بنشینم برای تماشای این فیلم های طولانی طاقت فرسا ، فراموش نخواهم کرد و من پشت صندلی اتاق نشیمن می ایستادم و عکس العمل های آنها را تماشا می کردم. امروز تقریباً به همین روش در یک تئاتر برای نمایش آثار من هستم. دوست دارم پشت بنشینم و انرژی مخاطب را حس کنم و اینکه چگونه فیلم ها در تأثیرگذاری بر آنها نقش داشته ام.

به نظر می رسد که فیلمسازی در سنین پایین به شما اصابت کرده است.

در بیشتر دوران کودکی ، گرچه من همیشه به “دامپزشک” پاسخ می دادم وقتی از من سؤال می شد که می خواهم چه زمانی باشم. توصیه کردم کاری را انجام دهم که از آن لذت بردم ، من عاشق حیوانات بودم و پزشک بودن شغل خوبی با حقوق و احترام بود. با این حال ، من در گرفتن کلاس تولید فیلم در دبیرستان به عنوان یک انتخاب آسان و راهی برای کمک به بهتر ساختن فیلمهای خانگی اشتباه کردم. این یک کلاس شغلی منطقه ای (ROP) بود که برای ایجاد شغل از کلاس هایی که ارائه می دهند ، هدف گرفته شده است.

معلم من تینا مورفی کاملاً الهام بخش من بود که از این علاقه عکاسی و فیلمبرداری پیروی کنم و مرا از صنعت گسترده ای که می تواند به من حرفه ای ارائه دهد آگاهم. . من لیسانس هنرهای زیبا را در تولید فیلم در دانشگاه چاپمن گرفتم که تأثیر بسیار خوبی نه تنها در تحصیلات من و دانش فیلمسازی ایجاد کرد بلکه ارتباطات و پیوندهای شگفت انگیزی با دیگر فیلمسازان برقرار کرد.

آنگاه مدرسه قطعاً در حرفه شما تأثیر داشت.

مصاحبه جف دولن

در کل آیا نسبتاً صاف بوده است؟ اگر اینطور نباشد ، برخی از مبارزات در طول مسیر چه بوده اند؟

حرکت به یک شهر به اندازه لس آنجلس و امضای اجاره نامه در یک آپارتمان بدون داشتن شغل یا تصوری روشن از کجا قصد دارم درآمدی از هفته آینده داشته باشم کاملاً قمری بود که به عقب برگردید. من روی هر تولید فیلم کار می کردم که حتی اگر پرداخت نشده باشد ، می توانم پیدا کنم. ایجاد ارتباطات و یادگیری تنها کاری بود که می خواستم انجام دهم. من می دانستم که آیا من آن دو کار را انجام داده ام و در کارهایی که انجام می دهم خوب است. من نمی توانم بگویم که من تلاش کردم تا اهداف را برآورده کنم ، اما قطعاً برای چند سال پرداخت چک برای پرداخت چک بود.

مطلب مرتبط  9xBuddy 2020 - بارگیری آخرین فیلم های بالیوود ، هالیوود و هندی دوبله شده آنلاین - تماشای فیلم آنلاین

ما دوست داریم اطلاعات بیشتری درباره آنچه شما می شنوید بشنویم.

من از سال 2004 یک فیلمبردار مستقل بوده ام. از همه ویژگی های روایت ، مستند ، تبلیغات ، فیلم های موسیقی ، محتوای مارک دار و غیره روی همه چیز کار کرده ام.

در طی 15 سال ، من آنچه را که از آن لذت می برم و احساس می کنم که در قوی ترین فیلم ، فیلم های داستانی و مستند نقش داشته ام ، کم کرده ام. این پروژه ها من را در سراسر جهان اکنون به تقریبا 70 کشور جهان منتقل کرده اند. من از وارد شدن به زندگی سایر فرهنگ ها و مردمی که هرگز به عنوان یک دامپزشک نمی خواهم داشته باشم از این لذت لذت می برم و می توانم داستان های خود را از طریق دوربین ضبط کنم و جزئی از تیمی از فیلمسازان باشم که بعداً به اشتراک گذاری آن داستان امیدوارانه با بقیه کمک می کنند. جهان.

سفر مطمئناً کار سختی است!

مصاحبه جف دولن

از چه کاری بیشتر به شما افتخار می کنید؟

کار مستند من به آنها افتخار می کنم. احساس می کنم این بستر مخاطب را به شکلی منحصر به فرد درگیر می کند زیرا داستان ها و سوژه ها واقعی هستند. مستندسازان به مردم آموزش می دهند ، آگاهی می دهند و اقدام را تشویق می کنند. اگر ما کار خود را به درستی انجام دهیم ، ارتباط با شخصی که شاید هرگز نتوانسته اید با او ارتباط داشته باشید ، می تواند آسان باشد.

چه راهی درخشان برای دیدن یک فیلم مستند.

آیا شما مستندهایی دارید که بیشتر به آنها افتخار کنید؟

در چند سال گذشته ، من مستندی به نام The Other Side of Home برای دریافت جایزه اسکار در لیست کوتاه پیدا کردم و یک سری مستند با عنوان Wonder Women که اولین قسمت از فیلم “Emmy for Best Travel Adventure Series” را ضبط کردم.

عالی است

مصاحبه جف دولن

هر فریادی؟ چه کسی دیگری در این داستان اعتباری دارد – چه کسی نقش معناداری ایفا کرده است؟

من فکر می کنم شما می توانید از بخشی در مورد تمایل به دامپزشکی و اینکه چگونه معلم فیلم دبیرستان من تینا مورفی به من الهام بخش است برای رفتن به فیلم سازی استفاده کنید.

او هنوز هم امروز دبیرستان را تدریس می کند ، و من هر سال برای شرکت در کارگاه های روشنایی و دوربین و همچنین صحبت با دانش آموزانش در مورد حرفه ای در فیلم سازی ، به کلاس او می روم. واقعاً باورنکردنی است که چگونه یک معلم برای یک کلاس در دبیرستان می تواند نه تنها زندگی من بلکه بسیاری از دانش آموزان دیگر را که از آن زمان به تدریس می پردازد تغییر دهد.

از طریق دانشکده فیلم چاپمن ، استادان ، کارمندان و معاونان بی شماری از رشد من به عنوان یک فیلمساز پشتیبانی کردم اما بزرگترین مربیان من که همکلاسی های من هستند. من هنوز چهار سال زندگی خود در چاپمن را بهترین چهار سال زندگی ام می دانم. احساس محاصره هفت هفته در هفته توسط سایر فیلمسازان مشتاق سالها که فیلم و سالها تنفس می کنند ، غیرقابل توصیف است.

خوب است بدانید که شما چیزی را پس می دهید و به الهام بخش نسل بعدی فیلمسازان کمک می کنید.

ممنون از وقت شما جف.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها با طعم و مزه قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها