مصاحبه با فیلمساز G-Hey Kim

مصاحبه با فیلمساز G-Hey Kim

مصاحبه با فیلمساز G-Hey Kim

پیش از اکران FrightFest World از فیلم DON’T CLICK ، این فرصت را پیدا کردیم که با کارگردان G-Hey Kim در مورد چالش های ساخت اولین ویژگی وی گپ بزنیم.

کوتاه شما کوتاه 2017 در مدار جشنواره بسیار موفق بود. آیا وقتی تصمیم به گسترش آن گرفتید ، یا همیشه این برنامه بود؟

من هرگز قصد نداشتم فیلمم را تمدید کنم زیرا هرگز انتظار نداشتم واقعاً این اتفاق بیفتد. فقط چند فیلم کوتاه این فرصت را داشته اند که نسخه کامل فیلمبرداری مانند Saw (2004) ، Mama (2013) و Lights Out (2016) را تجربه کنند. بنابراین انتظار نداشتم که فیلم کوتاه من هرگز این شانس را پیدا کند. وقتی با جورج میخالا تماس گرفتم درباره تولید تمام طول فیلم من ، خیلی تعجب کردم و فوق العاده خوشحال شدم. از آن زمان به بعد شروع به فکر کردن به فیلم خودم به عنوان یک فیلم بلند تمام قد کردم

کاملاً سزاوار تبدیل شدن به یک ویژگی است.

آیا فکر کردن در مورد روشهای طولانی ساختن مفهوم به طول ویژگی دشوار بود؟

این بدون نویسنده شگفت انگیز من ، کورتنی دشوار خواهد بود. سخت است که طرح یک فیلم کوتاه را بدون کشیدن یا احساس نفخ ، گسترش دهید. اما کورتنی نویسنده فوق العاده ای بود. او مفهوم دقیقی را که قصد داشتم درک کند و بهترین راه برای رسیدن به آنجا را می دانست. من از توسعه داستان برای نسخه ویژگی با او لذت بردم.

همیشه خوب است که خودتان را با افراد با استعدادی محاصره کنید.

تولید کننده اجرایی شما حق امتیاز slasher است! چگونه جورج میخالا (والنتاین خونین من) را روی هواپیما گرفتید؟

من ممکن است در این رابطه کمی کمک کرده باشم ، به این دلیل که وقتی فیلم کوتاه من DON CLICK را ایجاد نکردم ، به عنوان یک کلاس برای او تدریس بود. او واقعاً تحت تأثیر فیلم قرار گرفت و توصیه کرد که آن را به برخی جشنواره ها ارسال کنم. او یک مربی خوب بوده و به من کمک زیادی می کند تا این پروژه را از زمین خارج کنم. من بسیار سپاسگزارم که فرصتی برای کار و یادگیری از او گرفتم.

وای! داشتن جورج میخالا به عنوان مربی شگفت انگیز است. شرط می بندم شما توانسته اید چیزهای زیادی از او یاد بگیرید.

آیا والتر اسکارسگارد را در LORDS OF CHAOS دیده بودید؟ آیا او از شانس بازی جوش پرش کرد؟

من فیلم را قبل از مطرح شدن نام او در جلسه انتخاب بازیگران ندیده بودم اما بعد از دیدن کارهای او ، اطمینان یافتم که او برای نقش جاش عالی خواهد بود. ما اسکریپت را به آژانس او ​​ارسال کردیم و وقتی همه چیز دوباره ابراز علاقه کرد ، خوشحال شدیم. این یک تسکین بزرگ بود زیرا او قطعاً فرد مناسب برای کار بود.

مصاحبه با فیلمساز G-Hey Kim

آیا شما نمی خواهید به طور خلاصه مانند این ویژگی عمل کنید؟

با دیدن اولین باری که به عنوان کارگردان یک فیلم سینمایی حضور داشتم ، می خواستم مطمئن شوم که متمرکز شده ام و بیشتر از آن چیزی که توانستم اداره شوم نبودم. به همین دلیل تصمیم گرفتم که این بار پشت دوربین بمانم زیرا در غیر این صورت می تواند به سرعت خسته کننده شود. این تصمیم درستی بود اما تجربه ای که من به عنوان بازیگر داشتم در حین کار روی فیلم سینمایی به دست آمد. این به من کمک کرد تا با بازیگران ، بدون اینکه در سمت دیگر دوربین تجربه می کنند ، ارتباط برقرار کنم.

خوب است که بتوانیم از هر دو طرف دوربین آن تجربه را داشته باشیم.

وب سایت ها ، فناوری ، طرف ناخوشایند اینترنت ، آیا اخطاریه ای برای روزگار ما نیست؟

کاملا. با توجه به ماهیت همیشه در حال پیشرفت فن آوری و علم ، زندگی ما به سرعت راحت تر می شود. اما ما همچنین با مشکلات جدیدی روبرو هستیم که قبلاً ندیده ایم ، مانند آنچه که در فیلم من نشان می دهم – قطع ارتباط با خشونت جنایی و مستهجن در هنگام مشاهده در اینترنت. این ممکن است مانند چیزی باشد که فقط در فیلم ها اتفاق می افتد. اما پرونده سوءاستفاده جنسی چت روم آنلاین در کره جنوبی واقعی بود. وقت آن است که واقعاً بنشینیم و در مورد آن فکر کنیم.

مطلب مرتبط  مصاحبه با نماد وحشت باربارا کرامپتون

اینترنت مطمئناً یک طرف تاریک دارد.

چالش های اصلی شما به عنوان کارگردان این بار چه مواردی بود؟

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، این اولین بار بود که به عنوان کارگردان یک فیلم سینمایی حضور داشتم. من از داشتن خدمه 3 نفره به خدمه 45 نفره خودم رفتم. اغلب ارتباط دادن همه چیزهایی که من به افراد مناسب نیاز داشتم دشوار بود. من اشتباهاتی مرتکب شدم ، اما خوشبختانه خدمه ای که با آنها کار کردم افرادی شگفت انگیز و با تجربه زیاد بودند. آنها در زمینه های خود متخصص بودند و همیشه در طول پروژه از آنها پشتیبانی می کردند. نه تنها کارکنان بلکه بازیگران نیز فوق العاده بودند. فیلم سینمایی به لطف تلاش ، فداکاری و اشتیاق آنها فیلمی ترسناک است.

داشتن یک تیم قدرتمند یک ضرورت است.

این ویژگی در کانادا فیلمبرداری شده است و شاهد هستیم که استعدادهای زیادی از آن سرزمین پدیدار می شوند. چرا این امر به این دلیل است که تأمین مالی تصاویر ژانر آسانتر است؟

یکی از ژانرهای مورد علاقه من ترسناک است. آنچه معتقدم این است که یک کارگردان وقتی ژانر را دوست داشته باشد می تواند خیلی خوب فیلم بسازد و آن را کاملاً درک کند. ایده ها به چپ و راست بروز می کنند و سازندگان فیلم در اینجا برای ساختن آنها فریاد می کشند. خوشبختانه. این افزایش استعداد همچنان ادامه دارد و به کانادا کمک می کند تا در صحنه جهانی بیشتر و بیشتر رشد کند.

امیدواریم که طی چند سال گذشته استعدادهای خارق العاده ای وجود داشته است.

FrightFest خوشحال است که از میزبان Premiere جهانی DON CLICK در رویداد مجازی ماه اوت خود نیست. این برای شما چه معنی دارد ، و آیا این یک سکوی عالی است که موضوع را در نظر می گیرد؟

کلیک نکنید در مورد قطع ارتباط در دنیای مجازی است. بنابراین برای من معنی دار است که آن را برای اولین بار از طریق یک رویداد مجازی به مخاطب نشان دهم. من فکر می کنم مخاطب ممکن است بیشتر از دیدن شخصیت هایی که جاش و زین از خانه در لپ تاپ خود تماشا می کنند بیشتر احساس ترس کنند. آنها ممکن است دریابند که از طریق اینترنت ، هر کسی می تواند خود را در جای جاش و زین پیدا کند.

سرانجام ، آینده برای شما چیست؟

فیلم بلند Don not click یک فرصت عالی برای من بود. من چیزهای زیادی از آن یاد گرفته ام. تقریباً احساس می کنم که اولین عشق من بود. اما اکنون باید در مورد مرحله بعدی خود فکر کنم. من به دنبال ساختن فیلم های کوتاهی بوده ام و در حال حاضر در حال خریدن فیلم نامه هایی با طول بلند هستم که امیدوارم از بین بروند.

خوب به نظر می رسد که شما پروژه های زیادی در دست اجرا دارید ، بنابراین برای کارهای بعدی موفق باشید.

با تشکر از شما برای گفتگو با ما و موفق باشید با برتر.

DON’T CLICK به عنوان بخشی از رویداد Arrow Video FrightFest August Digital ، در شنبه 29 اوت ، ساعت 8.45 بعدازظهر ، در صفحه نمایش Arrow نمایش داده می شود.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها با طعم قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها