مصاحبه با فیلمساز Xenia Leblanc

مصاحبه با فیلمساز Xenia Leblanc

مصاحبه با فیلمساز Xenia Leblanc

ما آنقدر خوش شانس بودیم که پیش از آغاز نمایش جهانی مجموعه وب جدید Gritty & Pretty ، که در جشنواره Dances With Films در 5 سپتامبر به نمایش درمی آید ، فرصتی برای نشستن و گپ زدن با Xenia Leblanc را پیدا کردیم.

سلام زنیا ، ممنون که وقت گذاشتید و نشستید و با ما گپ زدید.

آیا می توانید به سرعت به ما بگویید Gritty & Pretty در مورد چیست؟

این یک کمدی سریع است در مورد دو شخصیت ، کیرا و لورن ، که قبلاً بهترین دوستان در دبیرستان بودند ، اما دوستی آنها بعد از فارغ التحصیلی از بین رفت. آنها سالها بعد ملاقات می کنند و دوستی آنها در آنجا به پایان می رسد.

الهام بخش شما برای Gritty & Pretty بود؟

من یک طرفدار بزرگ نمایش NETFLIX Glow هستم و به همین دلیل می خواستم داستانی بسازم که با من طنین انداز شود و کمی مشت زدن به اینجا و آنجا باشد. خود داستان نیز تا حد زیادی الهام گرفته از دوستی دبیرستان فراموش شده خودم است.

ما عاشق Glow هستیم. این نمایش بسیار خوبی است. من می توانم شباهت های Gritty & Pretty را ببینم.

شما در Gritty & Pretty نوشتید ، کارگردانی و ستاره گذاری کردید. چطور فهمیدید که نقش های مختلف را دستکاری می کنید؟

این یک چالش بزرگ بود. مدام می گویم که احتمالاً دیگر هرگز چنین کاری نخواهم کرد ، هاها. من واقعاً کارگردانانی را تحسین می کنم که می توانند هر دو کار را انجام دهند ، اما در آینده سعی می کنم از آن اجتناب کنم. فکر می کنم اگر در پروژه خود ظاهر کوچکی داشته باشید – خوب است ، اما اگر خودتان و دیگران را کارگردانی می کنید ، می توانید واقعاً چیز مهمی را از دست دهید. این ترس مداوم من در طول فیلمبرداری بود ، با این حال خوشبختم که خدمه واقعاً خارق العاده ای داشتم که به من کمک کردند دیدگاه و داستان من را زنده کنم. کارگردانی مستلزم کنار گذاشتن و دیدن تصویر کلان و بازیگری است که از شما می خواهد در لحظه بمانید. عقب و جلو رفتن واقعاً اعصاب خرد کن است.

به نظر می رسد تلاش زیادی برای تغییر نقش ها در پرواز بود.

هنوز هم تنظیم شده از ریگ و زیبا

آیا روند ساخت فیلم تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفت؟

نه نه ، واقعاً خوش شانس بودیم زیرا قبل از وقوع فیلمبرداری خود را به پایان رساندیم و ارسال کردیم. در صورت وجود ، انتشار تحت تأثیر قرار گرفت زیرا ما فقط قادر خواهیم بود پروژه را به صورت مجازی اکران کنیم ، اما به نظر من این نوع جالب است.

شما خیلی خوش شانس بودید که همه چیز را پیچیده کردید.

آیا احساس می کنید که از این تجربه چیزهای زیادی آموخته اید؟

من خیلی یاد گرفتم ، کل پروژه یک تجربه یادگیری غول پیکر بود. همانطور که می گفتم ، من خدمه فوق العاده ای داشتم و از همه آنها چیزهای زیادی آموختم. مدیر عکاسی من نیکلاس آکوستا وقتی صحبت از تجسم می شود جادوگر است و او چیزهای زیادی در مورد نور و رنگ و همچنین گام برداشتن به من آموخت. من همچنین یاد گرفتم که صبور باشم ، مخصوصاً زمانی که ما بودجه این سریال را جمع می کردیم و انرژی و همچنین تعهد زیادی را می طلبید.

مطلب مرتبط  FRIEND OF WORLD برای حضور در جشنواره بین المللی فیلم Oceanside

فکر می کنم اطراف خود را با تیم بزرگی مهم کنید. آنها یک شبکه پشتیبانی عالی ارائه می دهند و همانطور که شما می گویید افراد زیادی برای یادگیری وجود دارند.

شما در طی ده سال گذشته شلوارک زیادی ایجاد کرده اید. در مورد فیلم های کوتاه که بیشتر از همه دوست دارید چیست؟

من آنها را دوست دارم زیرا ساخت فیلم های کوتاه بعضی اوقات دشوارتر از فیلم های طولانی است. شما از نظر فنی فرصت کمتری برای عکسبرداری دارید ، اما باید برنامه ریزی کنید و تک تک جزئیات را رقم بزنید تا مطمئن شوید که داستان و پیام به روش صحیحی برخورد می کنند. من همچنین شلوارک را دوست دارم ، زیرا به من این امکان را می دهد تا خلاق باشم و با چیز جدیدی آزمایش کنم ، خواه یک داستان باشد یا لنزها یا جلوه های بصری یا یک شخصیت. بسیاری از مسابقات فیلم کوتاه نیز در آنجا برگزار می شود که در صورت برنده شدن جوایز شگفت انگیزی به همراه دارد. به عنوان مثال ، یکی از آخرین شورت هایی که در قرنطینه فیلمبرداری کرده ایم ، برنده فیلم Riot One Minute Film Challenge شد. جالب بود.

خوب برنده شد!

مصاحبه با فیلمساز Xenia Leblanc

Gritty & Pretty اولین بار در این سال جشنواره Dances with Films برگزار می شود. آیا شما خوشحال هستید که سرانجام آن را با جهان به اشتراک بگذارید؟

من بسیار هیجان زده هستم ، من واقعاً علاقه مندم که مردم چگونه واکنش نشان می دهند و چه چیزی را از آن می گیرند. تاکنون فقط این سریال را به خانواده و دوستان نشان داده ایم ، اما نمایش یک جشنواره فیلم داستانی کاملاً متفاوت است.

موفق باشید با آن. ما در دو قسمت اول اوج دزدکی حرکت داشته ایم و احساس می کنیم که خیلی خوب پایین می آید!

چگونه تجربه جشنواره مجازی را پیدا کرده اید؟

این اولین بار است که در یک جشنواره فیلم مجازی شرکت می کنم ، فکر می کنم تاکنون DWF کار خارق العاده ای را در زمینه سازماندهی همه کارها انجام داده است. ذهن من را به هم می زند که چیزی شبیه به امروز ممکن است.

DWF کار بزرگی انجام می دهد.

شما برنامه ریزی بعدی چیست؟

من در حال حاضر مشغول نوشتن چند پروژه هستم و به محض تمام شدن این بیماری ، آنها را برای فیلمبرداری آماده می کنم. یکی کمدی و دیگری هیجان انگیز.

به نظر خیلی جالب میاد فصل دیگری از Gritty & Pretty؟

آره! من در واقع شروع به نوشتن فصل 2 کردم ، بنابراین اگر همه چیز خوب پیش برود ، ما قطعاً سال آینده آن را فیلم می کنیم.

نمی توانم صبر کنم تا آن را ببینم! فصل دیگری از Gritty & Pretty بسیار جذاب خواهد بود!

خوب متشکرم که با ما Xenia گفتگو کردید ، بسیار خوب بود که با شما گپ بزنیم. با نمایش فیلم موفق باشید که بسیار خوب پیش می رود.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها