مصاحبه با نماد وحشت باربارا کرامپتون

مصاحبه با نماد وحشت باربارا کرامپتون

باربارا کرامپتون

پیش از نمایش تلویزیونی تلویزیونی UK Award of Horror Channel از REBORN جولیان ریچاردز ، در تاریخ 22 اوت ، فرصت یافتیم تا با بازیگر ، تهیه کننده و نماد ژانر باربارا کرامپتون گپ بزنیم. او با ما در مورد چگونگی تغییر “شما بعدی” جهت حرفه خود ، شادی از کشف استعدادهای جدید و امکان کارگردانی یک روز را با ما صحبت کرد …

سلام باربارا ، دیدار با شما بسیار عالی است.

در مورد هنر تقلید از زندگی واقعی صحبت کنید! REBORN درباره یک بازیگر B-Movie است که سعی دارد پس از یک وصله خشن حرفه ای ، دوباره به بازی برگردد. آیا این همان چیزی است که در فیلمنامه به آن پاسخ داده اید؟

مطمئناً این چیزی بود که من می توانم به آن ربط دهم. هرچند که اواخر دهه 30 ام ضربه زدم ، کارها خشک می شوند و تلفن مثل همیشه زنگ نمی خورد. من حدوداً در آن زمان ازدواج کردم و شوهرم مرا متقاعد کرد که به هنگام انتقال به کار خود به سانفرانسیسکو حرکت کنم. من صادقانه فکر کردم که هالیوود و تجارت فیلم را پشت سر می گذارم. من به اندازه ای که مشتاقانه منتظر یک ماجراجویی جدید با شوهرم هستم ناراحت نبودم و به بچه هایی که خیلی سریع آمدند امیدوارم. احساس می کردم که شاید من قبلاً در RE-ANIMATOR و FYRO BEYOND علامت خود را زده ام و این چنین خواهد بود. حدود شش سال بعد ، من از آبی دریافت کردم که به عنوان مادر در کنار شما ظاهر شود. من این کار را به عنوان یک فریبنده و سرگرم کننده انجام ندادم ، از دانستن فیلمسازان یا استعداد وحشی آنها و عدم تحقق مسیر جدیدی که فیلم ویژه برای من خواهد گذراند. من احساس می کنم شخصیت من در REBORN امیدوار بود که سالها بخشی از آن را بدست آورم و بعد به اندازه کافی خوش شانس باشم که به شما یک فیلم ستاره ای مثل شما ارائه شود. RE NEXT. این شبیه به نقشی است که شخصیت من در REBORN از پیتر بوگدانوویچ دریافت می کند. بنابراین در واقعیت ، اتفاقی که برای لنا در فیلم می افتد برای من افتاد.

اگرچه کارگردان جولیان ریچاردز شما را به خاطر بخشی از لنا اونیل در ذهن داشت ، اما در واقع در همان لحظه آخر بازیگر شدید. آیا این پرش تقریباً هیچ وقت برای تهیه یک چالش دشوار نبود؟

بازیگر شگفت انگیز دیگری که در ابتدا وجود داشت ، مقابل من بازیگر شد حتی اگر جولیان در ابتدا من را در ذهن داشته باشد. بعضی اوقات بازیگران توسط کمیته انجام می شود و همه انتخاب اول خود را نمی کنند. بلاخره دیگر قادر به انجام این کار نبود و من با توجه به حدود 48 ساعت تماس با من تماس گرفتم. کمی آزار دهنده بود. من یک بار فیلمنامه را خواندم ، ماشینم را بسته بندی کردم و طی 24 ساعت به LA پایین رفتم. من بسیاری از افراد فیلم را می شناختم ، بنابراین واقعاً برای مشاوره از DP ما برایان Sowell ، که همچنین در BEYOND GATES کار می کرد ، تکیه کردم ، مایکل پاره که می خواهم روی PUPPET MASTER کار کنم: Littliest Reich با و مهیج Rae Dawn چونگ ، که من نمی دانستم ، اما به یک متحد نزدیک و قابل اعتماد تبدیل شد. جولیان و من همدیگر را خوب می شناسم و او به من اعتماد کرد و من از راهنمایی مهربان او در راهنمایی من در این نقش قدردانی کردم. ما صحنه های بسیاری را در خانه برایان یوزنا فیلمبرداری کردیم که برای زندگی من شخصیت من دو برابر شد و از دیدن او که در حین فیلمبرداری مانع دیدن او در دمپایی هایش شد ، گرم و خوشحال بود.

قطعاً کمک می کند تا با چهره های آشنا کار کنید.

باربارا کرامپتون

CARRIE و FRANKENSTEIN الهام بخش واضح برای REBORN هستند. آیا فیلمنامه دیگری را که می خواستید به آن توجه کنید ، طنین دیگری دیدید؟

در مورد شخصیت تس ، این دو فیلم مراجع مناسبی هستند. برای من و از منظر شخصیت من ، این فیلم درباره پشیمانی و شانس دوم و آنچه در راه شماست ، اگر اجازه دهید ، درمورد این مسئله قرار دارد. لنا در گذشته خود چیزی را پشت سر می گذارد. او از مرگ دخترش تعجب کرده است و او نمی تواند به جلو حرکت کند. او هم در قلب و هم در قلبش گیر کرده است. من در واقع به REBECCA 1940 نگاه کردم ، زیرا شخصیت اصلی بازی شده توسط جوآن فونتین از سایه قهوه همسر متوفی شوهرش گیر کرده است. من همچنین از جنبه های IT شگفت انگیز زندگی استفاده کردم. جیمی استوارت هرچقدر جورج بیلی زندگی خود را اینچنین مصرف می کند ، نمی تواند خوب بودن آنچه در مقابل اوست ، نبیند. البته همیشه از خودم استفاده می کنم. اگر در شرایطی مثل شخصیت خودم باشم ، چه حسی دارم؟ فرزندان خودم دنیا برای من معنی دارند و اگر یکی را گم می کردم…. این فکر بسیار ویرانگر است.

شما فیلم زیادی را در خانه برایان یوزا ، تهیه‌کننده موفقیت وحشت شما REANIMATOR فیلمبرداری کردید. آیا از او خواسته ای آن لطف را داشته باشد؟ آیا همه پوسترهای فیلم قاب دار اثاثیه ای در خانه او هستند یا فقط در آنجا هستند تا به داستان پس زمینه شخصیت شما کمک کنند؟

من معتقدم جان پنی ، تهیه کننده ما ، از برایان پرسید که آیا می توانیم از خانه او استفاده کنیم؟ درست از بلوار هالیوود است و جذابیت و زرق و برق جهانی قدیمی زیادی دارد. ایده آل برای خانه لنا. خیلی از پوسترهایی که روی دیوار می بینید متعلق به برایان است و بعضی از موارد فیلمهایی را نشان می دهند که با هم کار کرده ایم ، بنابراین عالی بود!

این عالی است و چه زمینه ای بزرگ برای ترساندن یک وحشت!

چه بازیگر باورنکردنی ، بعضی از آنها قبلاً با آنها کار کرده اید. چاز بونو ، مایکل پاره (PUPPETMASTER: THIRD REICH) ، Rae Dawn چونگ ، مونته مارکام (ما هنوز اینجا هستیم) و موارد دیگر! آیا ارتباط قبلی یک نعمت است یا یک نفرین؟

مطلب مرتبط  Fliz Movies 2020 - دانلود جدیدترین فیلم های بالیوود ، هالیوود ، پدیده ، تامیل و تلوگو - تماشای فیلم های آنلاین

همیشه نعمت است مگر اینکه با کسی همراهی نکردید! من کارم را با کار کردن با جفری کامبز شروع کردم ، با او 4 پروژه ساختم. آشنایی که با کسی دارید همیشه به کار خونریزی می کند و راحتی به خصوص در وحشت ایندی وجود دارد که خیلی سریع کار می کنید. من از کار کردن با افرادی که می شناسم و به آنها اعتماد دارم بسیار لذت می برم. این یک خوشحالی بود که یک بار دیگر با افسانه مونت مارکام کار کنید. ملاقات با چاز بونو سرگرم کننده بود ، زیرا او از این کار بسیار هیجان زده و پرشور است ، اگرچه ما هیچ صحنه ای با هم نداریم. من عاشق کار با افراد جدید هستم. احساس می کنم تقریباً در مورد هر کسی که با آنها کار می کنم چیزی یاد می گیرم و قادر هستم بسیاری از دوستان جدید را در طول راه جمع آوری کنم.

اگر با افرادی که با آنها کار می کنید ، قطعاً زندگی را آسان تر می کند.

باربارا کرامپتون

آیا تابحال انتظار داشتید که این پست شلوغ را بدست آورید که اکنون هستید؟

نه! فکر کردم این فقط بازگشت مختصر به بازیگری باشد و این چنین خواهد بود. با این حال ، من خیلی خوب دوباره بازی کردم ، می دانستم که اگر می توانم به کار برگردم. من به طور جدی به دنبال نقش های بیشتر می گشتم ، یک مدیر را استخدام می کردم و با نماینده خود مجدداً آشنا می شوم. بعد از انجام SUNCHOKE ، ROAD GAMES و ما هنوز اینجا هستیم ، احساس می کردم مردم دوباره من را می شناسند ، که من به یک دور دوم از حرفه ام جدی و متعهد هستم. سپس مردم شروع به تماس با من کردند. در چند سال گذشته ، من نیز به عنوان تولید کننده کار کردم و به راحتی می توانم بگویم که من از این تجارت بیشتر از همیشه هیجان زده ام! من قصد کاهش سرعت را ندارم.

این حسرت شنیدن است. ما مشتاقانه منتظر خواهیم بود تا باربارا کرامپتون بیشتر را در صفحه های خود ببینیم.

تجدید حیات شغلی شما یکی از بزرگترین و خوشحال کننده ترین جنبه های صحنه ژانر فعلی بوده است. به نظر شما تفاوتهای اصلی بین کار با استوارت گوردون و غیره در اوج دهه 1980 بر خلاف اکنون چیست؟

کارهای بیشتری ساخته می شوند این زمینه گسترده تر است و بچه ها امروز بیش از دهه 80 بیشتر در مورد همه جنبه های فیلمسازی می دانند ، همه ما در آن زمان در خطوط خود ماندیم: کارگردان ، بازیگر ، تهیه کننده. اما امروزه بسیاری از آنها بیش از یک کلاه می پوشند و امکان بیرون رفتن و ساختن چیزی بدون استودیو آسان تر و در دسترس تر است. ظهور جشنواره های فیلم های کوچکتر به فیلمسازان جدید این امکان را داده است تا فیلمسازان جدیدی را پیدا کنند که بتوانند هنری از خود به نمایش بگذارند و با دیگر خلاقان همفکر شبکه شوند. یک فیلمساز جوان می تواند از طریق این جشنها مورد توجه قرار گرفته و نام خود را بسازد. امیدوارم آنها بتوانند این مسئله را برای کار روی مواد بزرگتر به نمایش بگذارند.

ما نمی توانیم بیشتر با شما موافق باشیم. سینمای ایندی داغ تر از همیشه است و برخی فیلم های شگفت انگیز توسط افراد بسیار با استعدادی ساخته می شوند.

آیا کارگردانی چیزی است که دوست دارید امتحان کنید؟ اگر چنین است ، چه نوع موضوع وحشت بیشترین توجه شما را به خود جلب می کند؟

شما واقعاً باید حداقل برای یک سال به یک پروژه متعهد شوید و در حالی که ایده برای کارگردانی جذاب برای من جذاب است ، من بسیاری از پروژه های دیگر را دارم که به عنوان تهیه کننده در حال توسعه هستم و حرکات بازیگری گاه به گاه را دارم و به همین ترتیب در کارگردانی یک ویژگی سخت است. با این حال ، من دوست دارم یک کار کوتاه را کارگردانی کنم و به همین دلیل چشمم را برای حفظ مواد نگه می دارد.

این چیزی است که ما منتظر آن هستیم!

به عنوان اولین بانوی FrightFest ، در مدار جشنواره جهانی ژانر که به آن بخش محبوب تبدیل شده اید ، چه ارزشی می بینید؟

این حواشی ، خون حیات سینمای ژانر مستقل است. همه این مسابقات جهانی و برنامه نویسان با استعدادی که آنها را اجرا می کنند مانند میزبان بزرگی هستند که دنیا را با صداهای تازه و جدید معرفی می کنند. آنها بزرگترین قهرمان فیلمسازان جدید هستند که بسیاری از آنها خود را بسیار با استعداد نشان می دهند ، آنها دوباره و دوباره دعوت می شوند. بدون آنها ، چگونه می توانیم این استعدادهای جدید را برآورده کنیم؟ مخاطبان عاشق تماشای فیلم و استودیو های جدید هستند و توزیع کنندگان برای کشف استعدادهای نوظهور در مسابقات فیلم در سراسر جهان ، پیشاهنگی می فرستند. همچنین ، من قادر هستم با بسیاری از ژانرهای دوست داشتنی و پرشور ژانر آشنا شوم و مدار fest واقعاً بسیار سرگرم کننده است! فیلم ها ، پانل ها ، کارائوکه ها ، مسابقات ، جشن ها!

ما کاملاً موافقیم

سرانجام ، آینده برای شما چیست؟

من در WIFE JAKOB ساخت و بازی کردم ، که فیلمبرداری آن را درست قبل از خاموش شدن covid-19 به پایان رساندیم. ما در حال حاضر در پست هستیم و بعضی اوقات در سال 2021 در دسترس خواهد بود. من در تلاش برای توسعه سه ویژگی دیگر و یک برنامه تلویزیونی هستم. امیدوارم به زودی همه شما را با آغوش و عشق دوباره در بدن ببینیم …

خوب به نظر می رسد که خود را بسیار شلوغ نگه دارید.

با تشکر از وقت شما باربارا

می توانید REBORN را در انگلستان در کانال ترسناک ، شنبه 22 اوت @ 21:00 بگیرید

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها با طعم قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها