fallback-image

مصاحبه با کارولین گودال ، فیلمساز

مصاحبه با فیلمساز کارولین گودال

پیش از اکران THE BAY of SILENCE در 28 سپتامبر در انگلستان ، کارولین گودال درباره تأثیرات هالیوود و مسائل بهداشت روانی صحبت می کند که وی را به نوشتن و تولید اولین بلند خود کشانده است.

چرا بازیگر شدن را انتخاب کردید؟

اجرا آزادی من بود. من لکنت کودکی داشتم اما وقتی تظاهر کردم شخص دیگری هستم ناپدید شد ، بنابراین بازیگری من را از خجالتی فلج کننده لکنت آزاد کرد. من به شدت دوست داشتم بازیگر شوم ، اما هیچ سرنخی نداشتم که چگونه می توانم به عنوان یک حرفه حرفه ای کار کنم چون خانواده ام در این حرفه فعالیت نمی کردند ، اگرچه آنها تئاتر را دوست داشتند. بنابراین ، فکر کردم اگر از هر فرصتی استفاده کنم شاید راه خود را پیدا کنم. من وارد تئاتر ملی جوانان شدم و سپس در آخرین سال تحصیلم ، در یک نمایش مدرسه دیده شدم. من تابستان را با بازی در یک سریال درام دوره BBC به نام The Moon Stallion گذراندم. من مجبور شدم زین کناری را سوار شوم و بیشتر زمان شلیک را صرف تلاش برای جلوگیری از شارژ شدن فیلمبردار بر اسب خود کردم. Dorothea Brooking ، کارگردان (زنی نادر در BBC در آن زمان) من را تشویق کرد که برای تحصیل در دانشگاه انگلیسی و درام بریستول جای خود را بگیرم ، شاید امیدوارم که در نهایت کار دیگری انجام دهم ، اما من طعم این زندگی یک بازیگر حرفه ای و ذهنم ساخته شد. بریستول به دربار سلطنتی ، تئاتر ملی و سپس RSC منجر شد که من در آنجا با برایان کاکس (در Misalliance) همبازی شدم که سالها بعد موافقت کرد در فیلم من خلیج سکوت بازی کند.

آیا شما یک لحظه تعریف حرفه ای دارید؟

بله ، توسط استیون اسپیلبرگ همیشه شگفت انگیز برای بازی در مقابل رابین ویلیامز در هوک انتخاب شده است. این اولین فیلم هالیوودی 100 میلیون دلاری بود. فکر کردم همه آنها همینطور خواهند بود. تماشای کار اسپیلبرگ هر روز مسترکلاس فیلم من بود و با رابین ، استیون و داستین مجبور شدم به طور بی وقفه بداهه پردازی کنم و با فیلمنامه بازی کنم. این یک مکاشفه بود.

استیون از من خواست دو سال بعد امیلی شیندلر در لیست شیندلر باشم ، که یک تجربه شخصی و حرفه ای تغییر زندگی بود. من خیلی افتخار کردم وقتی سالها بعد ، دخترم کتاب تاریخ خود را در مورد جنگ جهانی دوم باز کرد و عکسی از من به عنوان امیلی شیندلر از فیلم پیدا کرد.

آیا درست است که شما تنها بازیگر بریتانیایی هستید که در دو فیلم مختلف استیون اسپیلبرگ بازی کرده است؟

آره! و واقعاً احساس خوشبختی می کنم.

آیا نویسندگی همیشه بخشی از زندگی خلاقیت شما بوده است یا این یک استعداد تازه پرورش یافته است؟

خانه ما غرق در کتاب بود. پدر و مادرم قصه گویان خوبی بودند. پدر من لیورپول ایرلندی بود ، به همین دلیل با این قلمرو همراه بود و داستان های مادرم درباره زندگی سیدنی که در استرالیا رشد می کرد ، به من الهام کرد. او هنوز هم یکی از سرگرم کننده ترین افرادی است که من می شناسم. من همیشه کرم کتاب بودم. بازیگری و نویسندگی دو روی سکه داستان پردازی هستند اما داشتن این ایمان که کسی مایل به گوش دادن به سخنان نوشته شده من است زمان بر است. نوشتن فیلمنامه ها فریبندهانه دشوار است و خواستار نظم و انضباط شدید است. اما فروش آنها حتی سخت تر است

چه چیزی شما را به سمت خلیج سکوت سوق داد؟

این کتاب به زیبایی نوشته شده است. به یاد دارم که آن را در خلیج سکوت خواندم. Lisa St Aubin De Teran ، نویسنده انگلیسی متولد ، مشهور به زندگی رنگارنگ خود که در کتابهایی مانند “قطار آهسته به میلان” و “نگهبانان خانه” روایت می شد ، در مورد مکان ها و افرادی که می توانستم با آنها ارتباط برقرار کنم می نوشت. این کتاب به بسیاری از موارد می پردازد ، از جمله این ایده که می توانید با کسی ازدواج کنید و در واقع او را نشناسید.

شخصیت Rosalind (با بازی درخشان Olga Kurylenko) دارای مشکلات ریشه ای ریشه دار است. جنون همیشه در لبه خلاقیت خراشیده می شود. مادربزرگ من که در اوایل قرن 20 از آکسفورد فارغ التحصیل شد ، کمی اهل سیلویا پلاث بود – او در طول جنگ خرابی داشت و روزها ناپدید می شد. پدر من ، بزرگترین فرزند از پنج فرزند ، از لیورپول سوار قطار می شد و به دنبال او در لندن می گشت. او معمولاً در پناه راهبه های سروی پیدا می شد. من می دانم که این مسئله روی او تأثیر گذاشته و بندرت در این مورد صحبت می کرد. او در 52 سالگی درگذشت. من هرگز او را ملاقات نکردم. برادر مادربزرگ من ، عموی بزرگ من ، رولان بریل ، برخلاف آنچه من مادربزرگم را گمان می كنم ، اجازه داده شد “عجیب” باشد. وی موسس Mensa ، جامعه ای برای افراد با ضریب هوشی بالا ، بنیانگذار Fabian ، Naturist ، مدرسه هنری در ونیز ، محرمانه در غیبت و طراحی یک بسته کارت تاروت بود که مشهوراً نفرین شده اند. من یک بار برای تولد پدرم یک عرشه پیدا کردم و او آنها را رد کرد. این تنها باری است که او را خرافاتی دیدم.

مصاحبه با فیلمساز کارولین گودال

تولید نقش مهمی در ایجاد استرس دارد. چه شد که تصمیم گرفتید این کار را انجام دهید؟

بازیگران همیشه چهره راک را هک کرده اند تا داستان هایی را که می خواهند تعریف کنند ، تعریف کنند ، بنابراین تولید امتداد طبیعی کاری است که من در حال حاضر انجام می دهم. هیچ کس نمی تواند یک فیلم مستقل ساخته شده این روزها را بدست آورد بدون اینکه آمادگی حضور در آن را داشته باشد. یک فیلمنامه خوب کافی نیست. جعبه ها را تیک نمی زنم – من یک زن در سن خاصی هستم برای شروع – بنابراین می دانستم که باید چکمه های شغلی را یاد بگیرم. این یک جاده تنهاست. من آن را در مدل فیلم های مستقل کلاسیک – فیلمنامه ، طرح تجاری ، نمایندگی های فروش ، استعداد پیوستن ، یافتن سرمایه گذاران ، پیش فروش 14 منطقه برای اثبات جذابیت بازار ، تأمین مالی کردم. همیشه مرغ و تخم مرغ است.

تجربه کار من با کات کندی ، تهیه کننده اسپیلبرگ و هوک ، من را بر آن داشت تا در کلاسهای شب UCLA ثبت نام کرده و در رشته فیلمسازی و همچنین فیلمنامه نویسی تحصیل کنم. من یاد گرفتم که بودجه و زمانبندی را به روش قدیمی تنظیم کنم ، نوارهای صحنه را در یک صفحه تاشو قرار می دهم و فکر می کنم اگر یاد بگیرم چگونه تولید کنم ، اگر زمان آن فرا رسد ، آماده باشم – اما زمان بندی همه چیز است و زمان می گذرد. ازدواج ، بچه ها ، کارهای بازیگری زیادی – مسئله تعادل کار / زندگی کلاسیک.

سپس بچه های من بزرگ شدند و کارهای بازیگری من در مورد تعطیلات مدرسه متوقف شد. در سال 2014 از من خواسته شد که عقب نشینی فیلمنامه نویس در ویلا دی اولیگنانو ، مکانی جادویی را که توسط فرانکو کریستالدی ، فلینی و تهیه کننده ایتالیایی ویسکانتی ، که با کلودیا کاردیناله ، که اکنون به پسرش ماسیمو متعلق است ، ازدواج کرد ، بازسازی کرد. آن یک هفته آتش در من روشن کرد. جیم هارت (نویسنده هوک) ، اولیویا هترید ، مایکل هافمن ، جوانا موری اسمیت ، اندی پاترسون – نویسنده / کارگردان / تهیه کننده شگفت انگیز از سراسر جهان ، وقت و استعداد خود را دادند. من آنجا و آنجا تصمیم گرفتم که ایمانشان را برآورده کنم. در زمان های مختلف ، همه آنها این فیلم را برای من ترسیم کردند و با پشتیبانی و مشاوره وارد صحنه شدند.

مطلب مرتبط  نقد و بررسی 'Rangbaaz Phirse': یک داستان ارزشمند Binge از یک رویا اشتباه است

بسته بندی یک پروژه فیلم شامل جلسات مداوم ، بازار فیلم و سفر است. مرحله به مرحله تیم را ساختم. تا زمان تولید ما ، دخترم جما از کالج گلداسمیتس ، دانشگاه لندن ، در رشته های رسانه ای و انگلیسی فارغ التحصیل شد. وی به عنوان دستیار تهیه کننده به سمت دستیار هماهنگ کننده تولید و پس از تولید و تحویل کار آغاز شد. پسرم یک آدم اضافی بود. همسرم ، نیکولا پکورینی ، که فیلمبردار تری گیلیام است ، به من مشاوره داد ، پیش نویس های مختلفی را خواند ، درباره تدارکات فنی صحبت کرد و ناله های من را گوش داد. خواهر تهیه کننده خط من بودجه اولیه من را بررسی کرد. لیست افرادی که باید از آنها تشکر کرد بی پایان است. البته ، داستان های جنگی وجود دارد ، اما من بسیار افتخار و سپاسگزار هستم که به آنجا رسیدیم! من تاریخ را تعیین کردم 4 ژوئن تولد برادرم. وقتی این اتفاق افتاد ، همه چیز در جای خود قرار گرفت. پائولا ون در اوست به کارگردانی گفت بله. پس از آنکه مقداری پول از بین رفت ، برنامه های Claes ، Brian و Olga ثابت شدند ، اما من حرکت و حرکت همه چیز را داشتم.

مصاحبه با فیلمساز کارولین گودال

انتخاب بازیگر الهام بخش است ، آیا سه گزینه اصلی همیشه اولین انتخاب شما بوده است؟

بسته بندی و تأمین مالی یک فیلم هرگز یک خط مستقیم نیست. پائولا ون در اوست (کارگردان نامزد اسکار ما) و من می دانستیم که برای بازی در آن واقعیت پررونق Neo Noir به بازیگرانی نیاز داریم که هر دو معاصر باشند اما دارای جذابیت ستاره ای فیلم های کهن الگویی باشند.

من با برایان کاکس در RSC کار کرده بودم. او همیشه از فیلمنامه حمایت می کرد و تنها گزینه من برای میلتون بود. برایان یک آهنربا بازیگر است – همه دوست دارند با برایان کار کنند. اولگا نه تنها باهوش ، با استعداد و یک دختر باند بلکه سخاوتمند و خاکی است. من از شوهرم ، فیلمبردار فیلمبرداری ، نیکولا پکورینی ، که با او در تهیه کنندگی تری گلیام “مردی که دون کیشوت را کشت” ، خواستم فیلمنامه را برای او بفهمد. اولگا بلافاصله پاسخ داد و گفت ، “چه زمانی شروع می کنیم”؟ هنوز یک سال طول کشید تا چراغ سبز اما او ایمان خود را حفظ کرد و به معنای واقعی کلمه در یک فیلم پیچید ، سوار هواپیما شد و به سمت ما در ایتالیا پرواز کرد تا تصویربرداری را شروع کند.

من Claes Bang را در The Square در کن دیدم و می دانستم که او یک اراده درخشان خواهد بود. من با مدیر بازیگری خودم ، شارون هوارد فیلد ، تماس گرفتم که متوجه شد یک نماینده انگلیسی دارد ، سیمون شارکی ، که از قضا ، او همچنین یک نویسنده است و ما با هم کار کرده بودیم! Claes مانند من حیوان تئاتر است و من را به دیدن او در یک نمایش دعوت کرد. پیتر گارد ، اولین تهیه کننده اجرایی (و پادشاه برنامه های مالی) من نیز دانمارکی است ، بنابراین من به دانمارک پرواز کردم. پیتر من را از فرودگاه بلند کرد و با قطار به یک تئاتر کوچک منطقه ای هدایت کرد که ستاره Claes Bang از The Square ، بهترین بازیگر نقش اول اروپا 2017 در یک صحنه کوچک – به زبان دانمارکی ، در حال پیمایش بود. اگرچه او در کن بسیار موفق بود ، اما تمام تعهدات تئاتر خود را حفظ کرده بود. سپس با همسرش لیس شام خوردیم. Claes برای وقت گذاشتن در برنامه خود جنگید اما من را به یکی از سرمایه گذارانم به نام Dan Friedkin که او را نیز در فیلم The Last Vermeer کارگردانی کرد معرفی کرد.

وقتی به گذشته نگاه می کنم ، به نظر می رسد یک خط مستقیم از شانس و تصادفات است اما گاهی اوقات احساس می کردم در یک مسابقه پایان ناپذیر بوکس با حریف ناشناخته ای حضور دارم. من فکر می کردم که نمی توانم ادامه دهم و می خواهم بخوابم اما روز بعد با یک ایده جدید در مورد چگونگی حل هر مشکلی از خواب بیدار می شوم و دوباره شروع می کنم.

سرانجام ، بعدی چیست؟

خلیج سکوت اولین نمایش جهانی خود را در شانگهای (SIFF) دریافت کرد – یک جشنواره بزرگ فیلم که در آن به طور معمول می توانستیم روی فرش قرمز قدم بزنیم – اما البته ، به دلیل Covid ، ما نمی توانستیم. ما در برخی از سینماهای فیزیکی و مجازی در ایالات متحده آمریکا و کانادا به صورت تئاتری اکران کرده ایم و در 100 میلیون خانه در آنجا تحت عنوان Video On Demand هستیم! ما نقدهای شدیدی از منتقدان صنعت داشتیم ، به خصوص برای بازیگران ، کارگردان و فیلمبردار ، گیدو ون جنپ که باعث خوشحالی من می شود و این فیلم سفر خود به جهان را آغاز می کند. این یک احساس عجیب است ، اینکه نمی توانم تمام تلاش های سخت را با همه جشن بگیرم اما یک لحظه آسیب پذیر نیز هست. غریزه من احتمالاً فرار و پنهان شدن در هر صورت بوده است. من ترجیح می دهم کار را انجام دهم – تبلیغ آن همیشه در اضطراب خود کودک لکنتی خجالتی من نقش دارد.

در جبهه بازیگری ، من را می توان در Cold Courage ، در حال حاضر در Britbox ، مشاهده کرد. من در نقش مگی ، بازیگر سابق استخدام شده برای استفاده از مهارت های مذهبی خود برای مبارزه با یک سندیکا بین المللی جنایت کار می کنم.

از زمان توقف تولید Covid-19 ، من مشغول انتخاب دو پروژه بازگشتم – یک فیلم آمازون ، پرندگان بهشت ​​در بوداپست به نویسندگی و کارگردانی سارا آدینا اسمیت. من نقش سلین دیوراند ، سفیر آشفته ایالات متحده در فرانسه و مادر کریستین فروست بالرین مشتاق و یک فیلم مستقل و علمی-تخیلی Sci-Fi بنام The Islander را در کرواسی بازی می کنم ، جایی که من بارونس اسرارآمیز لگد زدن را بازی می کنم.

دومین قسمت از The Hitman’s Bodyguard ، The Hitman’s Wife’s Bodyguard ، در سال 2021 ارائه خواهد شد.

با تولید هوشمندانه ، در حال ارسال یک مستند با شریک زندگی خود چایان کین از Vigilants Entertainment هستم. این در مورد Hot Rods و Ed Iskendarian یا “Isky” است – همچنین به عنوان “The Camfather” شناخته می شود – که 99 ساله است و هنوز کار می کند.

من در تلاش هستم تا وقت خود را برای به پایان رساندن یک کتاب داستانی تاریخی که شروع کردم ، پیدا کنم ، کتابهایی که در ایتالیای باستان و مدرن تنظیم شده است و مانند همه فیلمنامه نویسان در زمان Covid ، من در حال نوشتن یک فیلم یک مکان (یک کمدی / درام) هستم که حداقل کسی نیست از همه من وحشی تر ، ایده های بودجه بزرگتر تا تولید واکسن بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

Signature Entertainment از 28 سپتامبر The Bay of Silence را روی دی وی دی و دیجیتال HD منتشر می کند

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها