fallback-image

من تریلر عادی هستم | فیلم- Blogger.com

من عادی هستم یک درام کوتاه است که بر اساس یک آزمایش روانپزشکی در سال 1973 ساخته شده است – “آزمایش روزنهان”.

یک زن عاقل علائم یک بیمار ناپایدار روانی را جعل می کند تا در یک م mentalسسه روانی برای یک آزمایش مخفی روانپزشکی پذیرفته شود.

نویسنده آنیا بای نویسنده ، تهیه کننده و بازیگر آمریکایی متولد روسیه است. او در 17 سالگی به تنهایی به آمریكا آمد به این امید كه از طریق قدرت فیلم سازی بتواند جهان را به جای بهتری تبدیل كند. آنیا سفر خود را به عنوان بازیگر در فیلم های مختلف ، تبلیغات ، موزیک ویدئوها آغاز کرد. او که عاشق دنیای تولید شده بود و می خواست چگونگی “انجام واقعی کارها” را کشف کند ، به عنوان یک هماهنگ کننده تولید و سپس مدیر و در نهایت به عنوان تهیه کننده پروژه های مختلف در مقیاس و ژانر به بخش تولید تبدیل شد.

اما آنیا که یک داستان نویس پرشور ، دارای شوخ طبعی و جذابیت عالی بود ، تصمیم گرفت وقت آن باشد که داستان های خودش را تعریف کند و شروع به یادگیری هنر فیلم نامه نویسی کرد. او در نوشتن اولین دو فیلمنامه خود برای ویژگی های هیجان انگیز / ترسناک (“آگونی” ، “Snowbound”) و به دنبال آن قطعات جدی دراماتیک (“من عادی هستم” ، “مورد علاقه من”) و خلبانان تلویزیونی کمدی (“عشق را می مکد”) است. ، “از نظر قانونی کور”).

مطلب مرتبط  سلام دنیا!

کارگردان اولیا داستان نویسی تخیلی و پرشور است که ریشه های آن در سیبری و در زمان هرج و مرج اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی آغاز شده است. در دهه 90 – هنگامی که تنش سیاسی و عدم اطمینان از سر و کله آن بالا آمد ، اولیا نجات را در خیال به عنوان راهی برای فرار از جهان پیرامون خود یافت. وقتی مادربزرگ روان او را در سن هشت سالگی با فرهنگ عامیانه اسلاوی آشنا کرد ، بلافاصله عاشق هنر داستان نویسی شد. او شروع به ساخت قصه های خودش برای ارضای خلاقیت خود کرد. اولیا با الهام از تبلیغات اتحاد جماهیر شوروی که میلیون ها نفر را شسته و افسانه های اسلاوی را که عمیق ترین ترس ها و اعتقادات ما را برملا می کنند ، داستان های تأثیرگذاری خلق کرده است که احساسات را تحریک می کند و به روان انسان می زند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد I Am Normal اینجا را کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تریلر فیلم indie اینجا را کلیک کنید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. از همه استقبال می شود و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 18 سریال ملکه گدایان

fallback-image

دانلود قسمت 11 سریال میخواهم زنده بمانم

fallback-image

Breaking Point – بررسی فیلم کوتاه

fallback-image

تریلر State (Remix) | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها