موضوع تست دوربین – بررسی کوتاه فیلم

موضوع تست دوربین – بررسی کوتاه فیلم

موضوع تست دوربین

با گذشت کمتر از سه دقیقه ، نویسنده و کارگردان شان میهان توانسته است یک مشت قدرتمند را در چنین فضایی کوتاه بگذارد و انگیزه ای جذاب را در ذهن یک بازیگر در دلهره آور ترین چالش ها به وجود آورد.

همه اینا ها برای چی است؟

نگاهی به ذهن یک بازیگر در فریاد چیزی واقعاً وحشتناک است: تست دوربین.

نظر من

این داستان بازیگر و فیلمبردار یک داستان جذاب است. این فیلم کوتاه از دیدگاه بازیگر ، این بازیگر را دنبال می کند که «مرد» او را راهنمایی می کند. مشاهده منظره از لنزها به “شخصیت” شخصیتی مجلل می بخشد. ما هرگز او را نمی بینیم اما می دانیم که او در آنجا است. بازیگر تصدیق می کند که دوربین ، به آن نگاه می کند ، چشمانش را به آن می چرخاند و حتی به آن خیره می شود. عکس های خاصی باعث می شود بازیگر بودن او ، بازیگر اطراف مغازه را دنبال کنیم و از پشت صحنه فیلمبرداری کنیم. این همچنین سرسختی وی است که از قطع فیلمبرداری امتناع می ورزد و خانه بازیگر را دنبال می کند. ما می دانیم که “TheMan” کنترل کاملی از فیلم دارد و این باعث می شود که من سؤال کنم ، آیا این واقعاً داستان بازیگر است یا داستانی از “TheMan” است. او؟ “آیا او” ویژه “بود؟ من فهمیدم که این دینامیک بسیار خوب کار کرده است. این بازیگر تقریباً به عنوان نبرد بین این دو ، در حالی که دوربین را در حال تماشای دوربین قرار می گیرد ، سر تکان می دهد یا از اینکه گفته می شود کارهای مختلفی انجام می دهد ، ناامید می شوید. با پیشرفت های کوتاه بازیگر شروع به زیر سوال بردن اخلاق خود می کند ، آیا دوربین واقعاً وجود دارد؟ آیا دیگران دوربین دارند که آنها را تماشا می کند؟ این تست دوربین این بازیگر را به حد خود سوق می دهد.

چیزی که بلافاصله من را با این کوتاه برد ، ویرایش نرم و صاف و قطع در کل فیلم بود. فیلمبرداری در این کوتاه بسیار عالی بود. چندین عکس جالب در اطراف نیویورک وجود دارد. دادن یک طرف دیگر از این طرف جذاب. کارگردان شان میهن کار بسیار خوبی را در ثبت این کار انجام داد. كوتاهی كه كاملاً مرتب بود هرگز با توجه به زمان اجرای آن احساس عجله نمی كرد. من عاشق این واقعیت بودم که این کار در طول شب یا صبح زود تنظیم شده است. نورپردازی خیابان واقعاً به ایجاد فضای عالی کمک کرده است. برخی از برش های سریع و مخلوط کردن عکس های نزدیک و وسط ، واقعاً به این حرکت کمک کردند و با سرعت زیاد حرکت کردند و مخاطبان را به آن علاقه مند کردند. The Man همچنین چندین عکس جالب را که از زوایای مبهم لذت می برد فیلمبرداری کرد. دوربین دستی احساس می کند که همه چیز همیشه در حال حرکت است و اگرچه من معمولاً طرفدار این سبک فیلمبرداری نیستم ، فکر می کردم واقعاً در اینجا کار کرده است.

مطلب مرتبط  Twentyfiveish - سری وب | فیلم-Blogger.com

موضوع تست دوربین

موسیقی متن فیلم یکی دیگر از موارد عالی دیگر برای من بود. آهنگی که با این فیلم کوتاه همراه بود یک انتخاب عالی بود و واقعاً به تنظیم صحنه و همچنین افزودن به جو کمک کرد. مطمئناً یک مسیر تا حدودی qwerky مناسب این بود. این ساکسیفون تقریباً طاقت فرسا در طول گفتگوی کوتاه است.

افکار بازیگران با روایت فیلم جالب است. گوش دادن به چگونگی نگه داشتن بازیگر در این آزمون “کامره” و اینکه چگونه افکارش از تعجب از موضوعی به موضوع دیگر تعجب می کند ، رابطه “فشار و فشار” بین بازیگر و مرد پشت دوربین را به ما می دهد. بازیگر به وضوح از اینکه گفته شود چه کاری باید ناامید شود ، ناامید می شود. از آنجا که وی شروع به سوال می کند که آیا او ویژه است ، اگر دیگران بتوانند فیلمبردار را ببینند یا اگر فیلمبردار خود را در آنجا داشته باشند ، به نظر می رسد که به نظر می رسد که سطح پیچیده تری به خود می گیرد. آیا این به نوبه خود شوم تر است یا این یک سوال فلسفی است؟ با باز شدن این سؤالات ، تصمیم گیری را در تصور شما قرار می دهد.

اجراهای قابل توجه

تیموتی جی COx تنها مجری این نمایش کوتاه است. او این فیلم را روایت می کند ، صدای او به افکار بازیگر افشاگری می کند. اما آنچه واقعاً برجسته است عملکرد بصری وی است. بیان صورت و رفتارهای او در واقع همان چیزی است که واقعاً داستان را روایت می کند. از ناامیدی و کسالت گرفته تا خوشبختی کاکس ، ما را در این فیلم به سفری بصری می برد. او موفق شده است تا با استفاده از برقراری ارتباط بدن خود با مخاطب بسیار گفتن کند و بدون آنکه نیازی به کلمه ای داشته باشد که مخاطب را با هر چرخش سر ، بلند کردن ابرو یا رول چشم ها دستکاری کند. گرفتن مخاطب و گرفتن آنها برای سوار شدن.

حکم

با کوتاه شدن در زیر سه دقیقه این کوتاه واقعاً بالای وزن آن مشت می خورد. من از این فیلم کوتاه کاملاً لذت بردم ، به حدی که بلافاصله دوباره آن را تماشا کردم. شان میهان یک اثر خارق العاده را تحویل داده است که سرشار از جو و چند لایه است. بازیگری عالی ، ویرایش فوق العاده ، موسیقی متن فیلم عالی و نویسندگی عالی باعث می شود این فیلم کوتاه همه طرفداران فیلم کوتاه را تماشا کند.

Graham_B

معتاد فیلم 31 ساله. پرداخت قیمت برای جوانان فراموش شده فیلم و پاپ کورن. جمع کننده دی وی دی و طرفدار مشتاق فیلم های اکشن 80 است. عاشق سرو و پیتزا!

admin

Related Posts

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها