fallback-image

ندای بررسی وحشی

من نمی فهمیدم داستان Call of the Wild چند سال دارد. قابل توجه است که بدانید این داستان از همراهی وفاداری سگ و قدمت بیش از 100 سال قدمت دارد! با اقتباس فیلم که قبلاً سه اقتباس جداگانه از سال 1923 داشته است. به نظر می رسد مانند معادل سگ A Star در این معنا متولد شده است. بنابراین ، با دانستن این که به چهارمین اقتباس از چهارم تبدیل شده است ، می دانستم که باید داستان را ماندگار بدانم. من ناامید نشدم ، این از دیدگاه روایت است. متأسفانه ، این فیلم بار زیادی از چمدان های فنی را در اختیار دارد.

داستان توسط این فیلم توسط جک لندن در سال 1903 ساخته شده و در دهه 1890 تقریباً می توانید آن زمان را نیمه معاصر بنامید ، اما زمانها تغییر کرده اند ، اما با ایستادن زمان آزمون ، داستان در این فیلم تغییر نمی کند. می توانید Call of the Wild را به یک ساختار سه مرحله ای مصرفی تقسیم کنید و استحکام آن ساختار روایی خارق العاده است. باک سگ فوق العاده ای است که همه می توانند برای مدت زمان فیلم به آن چسبیده باشند. سفر او باعث می شود كه او از خانواده كالیفرنیایی خود از یك صاحب دیگر به سمت پرش پرش كند ، می بینید كه وی به عنوان یك رهبر بسته در معرض سوءاستفاده های جسمی قرار می گیرد تا سرانجام ، وی با جان تورنتون (هریسون فورد) ملاقات كرد و كلیست های پویا آنها عمل سوم را انجام داد. . من می توانم ببینم که مردم از چقدر هریسون فورد ناامید می شوند ، به خصوص به این دلیل که نام و چهره وی در تمام پوستر گچ زده شده است ، اما نباید به این دلیل باشد که این داستان بسیار سرگرم کننده و بدون قدرت ستاره او است.

علی رغم قدرت ستاره ، نام ممکن نیست داستان را به تنهایی حمل کند ، شخصیت پویا باک و جان یک قسمت اساسی در ساخت این داستان است و Call of the Wild با دو جلسه کوتاه و بذر ، بذرهای این چاه پویا را کاشته است. نکات مربوط به دوستی آنها. پس از شکوفا شدن این دانه ها ، در محیط سرد یک دوستی بسیار گرم است. تقریباً بلافاصله وقتی با هم به مناطق ناشناخته می روید ، با حس ماجراجویی برخورد می کنید. علیرغم مسئله واضح فنی که بعداً به آن خواهم رسید ، هریسون فورد عملکردی را که ارزش تلاش خود را دارد ارائه می دهد.

این همیشه یک فیلم بصری خیره کننده است. منطقه یوکان از نظر زیبایی در زمستان و بهار بسیار زیباست. هرچه دوست دارم از کجا آمده ام ، با ضربان قلب به یوکان حرکت می کنم. شما همچنین می توانید یک صحنه شگفت انگیز از یک صحنه نمادین بگیرید که در آن خطوط چشم انداز و کاشف را در یک خط مشاهده می کنید که نیروی وحشیانه یک طوفان برفی را به خود می گیرند. شما جمله “طبیعت را در بهترین حالت” می شنوید و تصویر Call of the Wild’s of the Natural Yukon خلاصه ای کامل از این عبارت است

حال بیایید به چیزی برسیم که در این فیلم فوراً آشکار می شود و برخی ممکن است استدلال کنند که این فیلم به کلی کاهش می یابد. باک سگ یک سگ واقعی نیست ، CGI است. در حال حاضر من می توانم صدای زنگ هشدار کسانی را که این بررسی را می خوانند ، بشنوم که از این فکر منزجر شده اند اما در اینجا من ، قابل درک است که چرا آنها این کار را انجام می دهند. یکی ، کارهایی که باک برای انجام آن انجام می دهد بسیار دقیق است که یک سگ واقعی برای انجام آن انجام دهد ، شما می توانید یک سگ دارای مهارت و آموزش دیده داشته باشید که در آن مکان مورد نیاز شما حرکت می کند تا برای صحنه یا پارس بر روی نشانه حرکت کند ، اما وقتی دقیق می شود ، می فهمم چگونه یک سگ در زندگی واقعی می تواند زمان گیر باشد. با این گفته ، فیلم از رئالیسم عکس مشابهی با آنچه در راه اندازی مجدد The Lion King دیده می شود ، استفاده می کند ، با این وجود چند سال به آن می دهد و من تضمین می کنم که Call of the Wild به خوبی سن نخواهد یافت.

مطلب مرتبط  ProjectFreeTV Alternatives 2020 - تماشای فیلم های آنلاین

من با فیلم هایی که مسیر CGI را برای حیوانات انتخاب می کنم ، استخوانی پیدا نکرده ام (بدون هدف در نظر گرفته شده) که حیواناتی که واقعاً مانند حیوانات رفتار نمی کنند. باک همان است ، برخی از اعمال و واکنش های او احساس دلخواهی بیش از حد انسانی کردم. اگر همه شخصیت های حیوانات را با انسان جایگزین کنید ، تفاوت زیادی در کارهایی که باید انجام دهند وجود دارد (جدا از بدیهی است که فقط توسط یک سگ انجام می شود). در یک کتاب ، این رفتار بیش از حد انسانی را می توان از بین برد زیرا شما به یک کمک بینایی نیاز ندارید ، بنابراین بیشتر ذهن کار می کند.

بیشتر شخصیت ها خوب و شایسته هستند ، با این حال ، آنتاگونیست فیلم Hal (Dan Stevens) واقعاً چرخ دنده های من را خرد می کند. من احساس می کردم که عملکرد دن استیونز حتی برای یک شخص شرور معمولی سرسخت بیش از حد بالا است ، اما بدتر از این واقعیت است که شخصیت او بیش از اندازه بر او ابراز کرد. به اندازه کافی عادلانه توهمات او را از این راه می کند اما طول شخصیت برای انتقام جویی بسیار زیاد است. این تغییر فیلم باعث تغییراتی در رمان می شود که متناسب با مخاطب هدف آن باشد. لحظه های بالغ تر یا خارج شده اند یا تغییر کرده اند ، و متأسفانه پرداخت نشده است.

با این وجود ، این اقتباس از ندای وحشی یک ساعت صلح آمیز است و فقط به اندازه کافی اتفاق می افتد تا علاقه شما به ماجراجویی باک را حفظ کند. عاشقان هریسون فورد از عملکرد وی ناامید نخواهند شد ، فقط مدت زمان نمایش او و بی زمان بودن داستان ثابت شده است. ای کاش فیلم می توانست آن کمی بیشتر به بلوغ برسد. پتانسیل این داستان می تواند از طریق صحنه های معتدل درسهایی را به بینندگان جوانتر بیاموزد ، اما آن را ایمن بازی می کند و اینکه ، همراه با CGI مشکوک ، این چیزی است که آن را برای برخی از پایین می آورد. برای کسانی که به دنبال داستان های خوب هستند ، لذت بخش خواهد بود.

شان مک کانویل

نام من شان مک کانون است ، من فردی پرشور و دارای 5 سال مطالعه فیلم و تجربه ساخت فیلم در پشت سرم و علاقه مادام العمر به هنر فیلم هستم.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها