نزدیکی (2020) – Movie-Blogger.com

نزدیکی (2020) – Movie-Blogger.com

صفحه بندی ET ، لطفاً به خانه تلفن کنید.

نزدیکیپتانسیل داشت فیلم تا حدودی این را بازخرید کرد اما بعد از آن در سطح کاملاً متفاوت شکست خورد. با فیلمی درباره آدم ربایی بیگانگان ، انتظار خاصی وجود دارد که فیلم در آن قرار بگیرد یا بیفتد. و این ظاهری از فضاپیمایی است که با آن مردهای سبز پرواز می کنند. در بسیاری از فیلم های SF با همین موضوع ، این یا فقط مختصرا نشان داده می شود. یا طراحی و جلوه های ویژه آنقدر رقت انگیز است که آرزو می کنید آن گردشگران بیگانه فوراً مشکل موتور داشته باشند و با بشقاب پرنده زشت خود سقوط کنند. اما وقتی اسحاق (رایان میسون) اوایل فیلم می بیند که ماشین ریسندگی بر فراز او پرواز می کند ، من متوجه ظاهر تأیید او شدم. نه به خاطر اینکه او طرح را دوست داشت بلکه به این دلیل که اعتقاد وی از این طریق تأیید شد. از طرف دیگر ، من احتمالاً نگاه تأییدكننده ای داشتم زیرا سفینه فضایی بسیار خوب به نظر می رسید. متأسفانه این واقعیت به تنهایی نتوانسته فیلم را نجات دهد.

نزدیکی

فیلم نرم و صاف.

باور کن از نظر سینمایی ، این فیلم نرم و صاف به نظر می رسد. جلوه های ویژه استفاده شده به وضوح نشان می دهد که کارگردان اریک دیموسی تازه کار نیست تجربه او با “Tron: میراث“به عنوان یک انیماتور سه بعدی و پروژه های دیگر به وضوح پرداخت می شود. بنابراین هیچ عکس مبهمی با جلوه های ویژه بد وجود ندارد. و در شرایطی که احساس می کنید این فضاپیما بر روی موضوعات ابریشمی آویزان شده است تا آنها را به این صورت حرکت دهد. حتی بیگانگان زیبا و معتبر به نظر می رسید. بنابراین از نظر تصویربرداری ، اشکالی ندارد. و این حتی در کل فیلم.

نزدیکی

اسکاتي ، مرا پرت کن

من در ابتدا داستان را امیدوار کننده هم پیدا کردم. نردی به دنبال اسحاق (رایان ماسونکسی که بیگانگان متقاعد شده است و هر روز به صفحه نمایش رایانه نگاه می کند تا تماشای سفیدی از ماهواره ها را نشان دهد ، تقریباً ضعف می کند که یک روز ، هنگام دوچرخه سواری ، یک بشقاب پرنده نقره ای بر روی او پرواز می کند. خوشبختانه او یک دوربین (مدل Betamax) با او دارد تا این رویداد را فیلمبرداری کند. او حتی می تواند “برخورد نزدیک” با یک مریخ واقعی را ضبط کند. در مرحله بعد ، وی تحت تابش قرار می گیرد (درست مانند یک عضو خدمه اصلی شرکت) و در جایی از یک زمینه بیدار می شود. بی ضرر اما با یک سوراخ غول پیکر 3 روزه در حافظه اش. آنچه در پی می آید دوره ای پر هرج و مرج برای اسحاق است. دورانی که در آن او تلاش می کند تا جهان را روشن کند که توسط بیگانگان ربوده شده است. و سپس ما نمایشی کاملی از چگونگی وضعیت موجود در جامعه امروز به دست می آوریم. روزی شما مورد ستایش و ستایش قرار خواهید گرفت. روز بعد غرق می شوید ، بر روی زمین ساییده می شوید و در زیر توبیخ و ادعاهای جعلی دفن می شوید.

مطلب مرتبط  Movierulz Plz 2020 - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

Proximity

اوه ، چه اتفاقی برای ماجرا افتاد؟

تا اینجا ، داستان هنوز سرگرم کننده و جالب بود. دردسر بارگذاری فیلم و واکنش ها و نظرات بعدی. دعوت یک برنامه تلویزیونی و ناامیدی اسحاق. هیاهویی که در اینترنت بوجود می آید و سپس جستجوی اسحاق برای سایر قربانیان و افراد هم فکر. احساس می کرد “گونی“مانند و یادآور روزهای گذشته که اسپیلبرگ با فیلم های SF خود در مورد” برخوردهای نزدیک “گلزنی کرد. حتی یک “E.T.شوخی که توسط دو ناراحت کننده در آزمایشگاه استفاده شده است. و بعد از نیمه راه ، فیلم پیچشی کاملاً پوچ و پوچ می شود. “مردان سیاه“کلون ها به طور ناگهانی ظاهر می شوند و این فیلم به طور ناگهانی جذابیت های جنگ ستارگان را به خود اختصاص می دهد. همراه با سارا زیبا (Highdee Kuan) ، یک دختر همکار که تجربه مشابهی را تجربه کرده است ، اسحاق از یک آژانس مرموز دولت فرار می کند. زید (کریستین پرنتیس) ، پدیده ای در کاستاریکا ، خنده دار ترین بخش فیلم بود. این Whizzkid صاحب خانه ای درختی در وسط جنگل است (بله واقعا!) که در آن سرورهای ناسا را ​​هک می کند. اینکه او چگونه می تواند با اینترنت در آنجا ارتباط داشته باشد ، برای من یک راز است. من در اینجا گاهی اوقات پذیرایی ضعیفی در آشپزخانه خود دارم. و من مطمئن هستم که من در آن نقطه از جهان زندگی می کنم که به اندازه کافی متمدن است تا اطمینان حاصل شود که درجه یک است. در هر صورت ، داستان تا دقیقه به طور فزاینده ای مزخرف می شود. ناگفته نماند که در آنجا بیگانگان آنچه را که در زمین جستجو می کنند فاش می کنند. کاملاً خنده دار

نزدیکی

تحسین برانگیز SciFi.

در کل ، تحسین برانگیز آنچه در این SF با بودجه کم به دست آورده اند. از نظر فیلمبرداری و تصویر سازی ، فیلم به سادگی طاقت فرسا است. جلوه های ویژه فوق العاده به نظر می رسند. در مورد خود بازیگری نیز شکایت کمی وجود دارد. بازیگری ماسون تقریباً عالی است. Highdee Kuan یک ترکیب عالی است. و شخصیت Zed بسیار سرگرم کننده است. اما متأسفانه ، این به خصوص داستان است که پایین تر از این است. من پیشنهاد می کنم دیموزی دفعه دیگر یک فیلم نامه نویس حرفه ای را استخدام کند تا از تصاویر حرفه ای خود پشتیبانی کند.

امتیاز من 4/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها