fallback-image

نقد فیلم 12 یتیم توانا (2021)

12 یتیم توانا هنوز

ژانر های ورزشی تکامل نیافته است.

این داستان های مواجهه با موانع و غلبه بر آنها در سومین بازی پر از پیروزی ، الهام بخش است اما در نهایت احساس می شود که همان فیلم بارها و بارها فیلمبرداری می شود ، فقط ورزش تغییر می کند.

افزودن یک ماده دیگر به دستورالعمل ، مانند یک دستکاری در برخی از انواع احساس می شود. در پایان ، این فیلم در مورد عبور از هر مانع ممکن و جشن گرفتن خواهد بود. به همان اندازه که این درست است ، گاهی اوقات برای داشتن آن عنصر اضافی در معادله کار می شود.

12 یتیم توانا مثال خوبی است.

تای رابرتز کارگردانی می کند 12 یتیم توانا با احساسات مردی که کاملاً با موقعیتی که سعی در به تصویر کشیدن دارد آشنا است.

او می داند که منابعش کم است ، و داستان فراز و نشیب لازم برای نمایش یک داستان قلبی درباره مبارزه و موفقیت را ندارد. با این حال ، او به اندازه کافی و که ما باید جشن بگیریم

این فیلم داستان Mighty Mites ، تیم فوتبال آمریکایی است که پس از استخدام مربی جدیدی در دوران رکود بزرگ در خانه بیوه های ماسونی و یتیمان تشکیل شد. این تیم که توسط یتیمان تشکیل شده بود ، فوتبال را شروع کردند و در عرض چند ماه ، آنها به بحث شهر تگزاس تبدیل شدند.

12 یتیم توانا از منظر مربی ای گفته می شود که چاره ای جز این ندارد که بچه ها را به این باور برساند که آنها می توانند چیزی فراتر از پارای جامعه ای باشند که آنها را فراموش کرده است.

هر صحنه ای که انتظار دارید آنجاست.

هر شخصیتی که فکرش را بکنید ، آنجاست.

آنچه رابرتز با داستان می سازد ، پر کردن هر گوشه تاریک و روشن کردن یک واقعیت نامشخص است.

او از آن یک فیلم هالیوودی می سازد. او حتی شامل نمایش های غیر منتظره ای است که به طرز عجیبی چیزی به داستان او اضافه نمی کنند. او تمرکز خود را بر روی یک چیز مهم نگه می دارد: یک موفقیت سرسختانه در انواع مختلف.

آنچه که این فیلم به عنوان نقطه اوج به تصویر می کشد به همان اندازه که فکر می کنید هیجان انگیز نیست. فیلمنامه همانطور که فرمول نشان می دهد خطی است و رابرتز از نظر روایت در مسیری ایمن باقی می ماند. عملکرد بسیار مناسب است: مارتین شین در یک نقش مکمل ، در ایجاد تعادل در داستان کار بزرگی انجام می دهد ، تیاو بازی های بازیگران جوان خارق العاده ای است. جیکوب لوف لند و جیک آستین واکر در بین بقیه بدرخشید.

مطمئن، 12 یتیم توانا شاید فراموش شدنی باشد اما من معتقدم رابرتز بیشتر هدف نداشته است. او با عناصر بسیار کار می کند و موفق می شود با آنچه در دست دارد داستانی واقع گرایانه (حتی اگر در بخش دادگاه کمی شکست بخورد) تعریف کند.

در قلمرو سینمای ایندی یک احساس پیروزی است. و برای من این بسیار است.

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها