نقد فیلم 1917 (2019) | یک شاهکار نادر سینمایی

نقد فیلم 1917 (2019) | یک شاهکار نادر سینمایی

فیلم 1917 یک Birdman را در یک جنگ جنگ می کند و نتیجه آن خارق العاده است! این فیلم نه تنها شما را به موقع باز می گرداند بلکه به شما امکان می دهد یک داستان زنده ماندن از جنگ را از اول تجربه کنید.

پیچ و خم هایی وجود دارد که در بوته ها پنهان شده اند و منتظر شما هستند تا همه جا را در آن جا مستقر کنید و آنها را از جایی بیرون بیاورید تا یک نوع کاملاً متفاوت و جدید از تجربه سینمایی جنگ زده را تجربه کنید.

یک قسمت از مغز شما ناگزیر به فکر است – چگونه آنها آن را از بین بردند؟ یا موارد دیگری مانند – فیلمبردار کجا باید باشد و چگونه او به طور مداوم قادر به ماندن در کنار شخصیت است؟ و سپس نقشه شما را از یک مجموعه به مجموعه دیگر می برد و باعث جلب توجه شما می شود ، حتی وقتی که به طور مداوم با بقیه خدمه رو به جلو حرکت می کند هرگز به همان نقطه ای که ثانیه ها قبل برمی گردد بازگردیم.

میزان اثری که فیلم 1917 برای دستیابی به آن بدست آورده است قابل ستایش نیست. این جلوه های دیداری خارق العاده و کارآفرینی قابل ستایش دارد که به فیلم اثری از یک شات می دهد ، و این یکی از نقاط قوت فیلم است.

کارگردانی فیلم 1917

سام مندس دارای پرهای فوق العاده ای است که به کلاه خود می چسبند. منظورم این است که ، فقط به فیلم های گذشته او ، رکورد گذشته اش نگاه کنید. هر فیلم با دقت دقیق ساخته شده است.

تصویر زمینه فیلم 1917

آخرین مورد هیچ تفاوتی ندارد. او از مردم می خواهد یک تجربه بی وقفه در منطقه جنگ داشته باشند که با هیجان و هیجان کامل همراه است. چیزهای دیوانه وار در گوشه و کنار در کمین هستند که منتظرند شما را پرش کنند. این یک جنگ است. هر عنصر سهم بسیار بدی از تعلیق خود را پنهان می کند. حتی دنیوی ترین چیزها با بی سابقه ای رمزگذاری می شوند.

سام مندس از هر مؤلفه ای که ممکن است پیدا کند استفاده می کند و از آن برای به دست آوردن داستان جنگ درجه یک اول استفاده می کند. برای تکمیل دیدگاه وی ، پلیماتی است که راجر دیاكینز ، بله همان بلایی كه اسكار Blade Runner 2049 را در سال 2017 بدست آورد. سینماگرافی او هنری است كه باید شاهد آن باشد. ترکیب آنها صرفاً همان چیزی است که کمال از شما می خواهد.

طرح و موضوع فیلم 1917

در پس زمینه سال 1917 ، فیلم در ابتدا خرده های نهایی جنگ جهانی اول را در هنگام عقب نشینی نیروهای آلمانی از بخش جبهه غربی از فرانسه ، مورد بررسی قرار می دهد. به دو سرباز بریتانیایی وظیفه ناشی از یک هواپیمای هوایی مبنی بر این که عقب نشینی در واقع یک توطئه استراتژیک برای کمین کردن سربازان آماده نشده انگلیس است ، محول شده است. اکنون قرار است آنها برای ارائه آن پیام ، برای جلوگیری از وقوع قتل عام ، با زمان مسابقه دهند.

برای تشکیل داستان با ماده ، عناصر جنگی داریم که وظیفه خود را انجام می دهند. اساساً داستانی برای بقا که عناصر دنیوی مشتاق کشتن همه چیزهایی هستند که حرکت می کنند و شخصیت اصلی ما در همان مرکز آن همه قرار دارد.

اسباب بازی سام مندس و کریستی ویلسون-کیرنس با ایده دوتارونیتیست که باعث می شود ما یک دلیل قوی تر از دیگری را باور کنیم ، اما پس از آن همیشه به روشی نوشته می شد تا شما را حدس بزند و احتمالاً در روده ضربه ای به شما وارد کند. وقتی زمان درست شد

در حال حاضر لنس شورفال شوفیلد (جورج مک کی) و لنس کوروبال بلیک (دین-چارلز چاپمن) در اجرای پیشتاز برای انجام یک عمل موزون ، که توسط یک محرک شخصی و عاطفی درنظر گرفته شده است ، داریم. این ما را به روش های جنگ تعلیم می دهد – زندگی شما در برابر زندگی دیگران معنی ندارد.

با این ماموریت که فریاد مشخصی را فریاد می زند ، هر دو سرمایه دار جنگ خود را برای رویارویی با یک مصیبت انجام می دهند ، بهمن که در راه رسیدن به طوفان مطمئنی است اگر آسیب نبیند.

مطلب مرتبط  کانال ترسناک صفحه اول اکتبر را نشان می دهد

آن چشم انداز بازی (Spoilers)

اگر یک بازیگر هستید ، نمی توانید به مقابله آن با دوست داشتن یک بازی کمک کنید. این موارد از همه بازی های محبوب شما مانند “Call of Duty” یا “Battlefield” با تئاترهای کمی کمتر بازی کرده است.

به نظر می رسد که نگاه و احساس فیلم به سطوح تقسیم می شود که در هر مرحله ، شگفتی های جدیدی پنهان می شود ، و هر تماشایی شگفت انگیز شبیه نقاط بازرسی است که در آن شخصیت های قوی به تصویر کشیده شده مانند کالین فیث ، اندرو اسکات ، مارک استرانگ ، و بندیکت کامبربچ راحت می نشینند.

با جلسه توجیهی شروع کنید و ما ژنرال ارینمور (کالین فرت) داریم که دو ضربه را یک مأموریت ارائه داده است.

او را به سمت Gehenna یا تاج و تخت ، تا سرعتی که به تنهایی سفر می کند ، سفر می کند.

در مسیری که آنها ستوان لسلی (اندرو اسکات) را فرا می گیرند که با حماقت خود تماس می گیرند ، گربه ای را گربه می کنند ، و گربه ای را گم می کند ، و باعث می شود قبل از شروع کار ، همه گله های خود را که در آن بسته بودند ، از دست بدهند.

فیلم 1917 اندرو اسکات

او مانند آن عنصر کم اهمیت در داستانهایی است که چمدانی مختلط امید و ناامیدی است ، کسی که به هسته صادق است.

سپس کاپیتان اسمیت (مارک استرانگ) هنگامی که شخصیت اصلی ما تمام امید را از دست داده است ، مانند یک ایست بازرسی دیگر که در آن متوقف می شوید ، به عنوان رستاخیز قدم می زند.

در حالی که سرهنگ مکنزی (بندیکت کامبربچ) مانند آن رئیس است که شما را پس از تمام مبارزاتی که در آن قرار داده اید ، دعوت می کند تا آن را به سرانجام برساند.

امیدوارم امروز روز خوبی باشد. امید چیز خطرناکی است.

فراتر از همه چیز ، آن الماس گریزان است که در انتظار ستوان جوزف بلیک (ریچارد مادن) ، پاداش نهایی یک مأموریت است که مانند یک علت گمشده احساس می شود.

تمام این آرایه های کوتاه اما قدرتمند داستان را در جعبه های کوچک تغییر شکل می دهند و باعث می شوند که تمام عکس های طولانی مانند یک فصل در یک کتاب ظاهر شوند.

حکم نهایی

دنیا را می طلبد تا کاری غیر عادی انجام دهد. اگر به تعداد تلاوت هایی که در ساخت این زیبایی از یک تلنگر وارد شده است نگاهی بیندازید ، تعجب می کنید که می بینید چقدر زمان و تلاش در تولید صرف شده است.

استفاده متنوع از دوربینهای درگیر در ساخت ، باعث تعجب شما نمی شود که آیا یک کارگردان به اندازه کافی جسورانه می تواند در آینده قابل پیش بینی دوباره چنین کاری را انجام دهد. فقط فکر کردن در مورد تلاش بی نظیر آنها بسیار ساده است. این یکی از صحنه های آخر فیلم ، صحنه ای است که باید ببیند Schofield فقط جایی برایش پیش می رود.

می توانید فیلم 1917 را از اینجا سفارش دهید:

شما حتی نمی توانید شروع به تصور کنید که همه حجم کار تحقیرآمیز فیلم ناشی می شود. فقط تصور کنید که چه مقدار کار و تلاش ممکن است در ساخت سال 1917 پیش رفته باشد ، به شما خنجر می دهد ، و فقط به این فکر کنید که چگونه بازیگران و خدمه که در کنار سام مندس درگیر بودند ، موفق به بیرون کشیدن آن شدند ، مغز شما را بی حس می کند.

این یک اتفاق نادر در تاریخ فیلم سازی است ، چیزی که ایمان را به وحدت باز می گرداند. این هنوز هم در مورد هسته صادق است – اگر مردم ذهن خود را به چیزی بسپارند ، می توانند غیرقابل تصور باشند.

تریلر فیلم 1917 را اینجا ببینید:

https://www.youtube.com/watch؟v=NQLQ4k_tpVk

1917

تصویر زمینه فیلم 1917

طرفداران

  • جهت برجسته
  • فیلمبرداری عالی
  • جلوه های دیداری عالی

منفی

  • فیلمنامه می توانست بهتر باشد
  • مانند یک مأموریت بازی احساس می کند

خلاصه

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها