fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

هنوز در قفس است

در نگاه اول ، اتهام زدن آسان است آرون فیلمن انجام کاری خطرناک با در قفس. این فیلمی تقریباً بدون معرفی و بازی اول است. این داستانی را روایت می کند که قبلاً شروع شده و تماشاگران ممکن است احساس گم شدن در آن کنند.

اما یک تصمیم در مورد فیلهمن وجود دارد. این داستان از سرنوشت ساز بودن گذشته یک شخصیت در آینده او نیست. این در مورد تقابل بین حال و وحشت است. همانطور که در آغاز احساس گیجی کردم ، آرام آرام شروع به هضم قصد او برای کنار گذاشتن برخی واقعیت ها کردم. وقایع هولناک عمومی است و باید هم باشد.

در قفس یک فیلم کوچک است که پیچ و تاب عجیبی را در ماهیت اجتماعی ما نشان می دهد. سلول انفرادی واقعیتی است که باید با آن روبرو شویم. و اگر فکر می کنید مهم نیست ، پس جرات می کنم تماشا کنید در قفس.

نظرتان عوض می شود

یک روانپزشک به قتل خونسرد همسرش متهم شده است. او اصرار دارد که بی گناه است اما احتمالش خوب نیست. تیم حقوقی وی پرونده وی را رها کرده و وقتی در سلول انفرادی و بدون دسترسی به اسناد و مدارک و کاغذهای خود قرار می گیرد ، شانس تجدیدنظر در او شکایت می کند. امید انتخاب نیست.

تنها گزینه او این است که خود را مجرم شناخته و بخشی از یک آزمایش شود. با گذشت زمان ، فضای بسته بیش از حد می شود. کمبود تماس و ارتباط به شدت آسیب زننده است ، اما او همچنین توسط یک محافظ زن که با افتخار زدایی از او رونق می گیرد شکنجه می شود.

این زندگی در زندان نیست. این یک روش هولناک برای تبدیل انسان به هیولا است ، شاید برخی از آنها شروع به زیر سوال بردن سلامت عقل آنها می کنند.

ممکن است این یک ترفند باشد اما آرون فیلمن هیچ قصدی برای انجام فیلمی پر از لباس ندارد. هیچ طرح جانبی وجود ندارد ، و هر نکته ظریف در لکه دار کردن طرح از رکورد خارج شده است. این داستان تحول یک مرد از یک زندانی به یک نقطه صرف در سیستم است.

فلاش بک حتی مبهم و غیرضروری است. مطمئناً ، آنها سرانجام یک واقعیت صادقانه در مورد شخصیت اصلی را تأیید می کنند ، اما در این مرحله ، حتی اگر این مرد این کار را انجام داده باشد یا نه مهم نیست. در قفس فیلمی در مورد شرایط انسانی است که در معرض یک روش مجازاتی هیولا است. یکی بدون هیچ هدفی جز تاریک کردن یک حالت شفاف.

در قفس همچنین از فیلمنامه یکنواخت خود رنج می برد زیرا فیلم در برهه ای بیش از حد تکراری می شود. همچنین برخی آزمایشات با یک عنصر ماوراural الطبیعه در عمل دوم وجود دارد و اینها به هیچ وجه کار نمی کنند.

فیلمن فیلم را با چند خط توصیف مسئله انفرادی در ایالات متحده به پایان می برد. این تمام هدف او را با فیلم درگیر می کند ، و هرچقدر که به نظر می رسد دستکاری باشد ، یک روش موثر برای روایت یک داستان است.

با یک بازیگر عالی ، و یک بازیگر نقش مکمل زن عالی ، در قفس یک هیجان روانشناختی مبتنی بر شخصیت است که از همان ابتدا و بدون اتلاف وقت مسیر خود را پیدا می کند. عملکرد توسط ادی گاتگی بسیار بسیار خوب است او هرگز از مرز یک فیلمنامه دقیق عبور نمی کند. بازیگران حامی در بیان پس زمینه ای لزوماً مبهم کار بزرگی انجام می دهند. دیدن آن بسیار نادر است ملورا هاردین در نقشی مانند این نقش ، اما او کار خوبی انجام می دهد.

این یک داستان دراماتیک در مورد یافتن امید نیست. این سفر به سمت تاریک یک سیستم عدالت است که به نظر می رسد گاهی اوقات وابسته به عصر تاریک است.

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها