fallback-image

نقد و بررسی: اسلحه Akimbo (2019)

من تو را به دیک شلیک می کردم ،
اگر هدف چندان کوچک نبود

اسلحه Akimbo“فقط برای کلمات بسیار پوچ است. این مزخرف مطلق است و نباید آن را جدی بگیرید. این ساده فقط یک خمیر برجسته است و به نظر می رسد که مبتنی بر برخی کمیک استریپ های آسیایی باشد. اما باور کنید این به سادگی سرگرمی درجه یک است. یک غلتک که به آرامی یک دوربینی بسیار شیب دار را به خود می گیرد و سپس با یک سرعت پراکنده به عمق می ریزد ، شما را به عقب و جلو می لرزد. و این پیاده روی دیوانه وار ، تا انتها ادامه دارد. صحنه های اکشن با نیکس (سامرا بافی) معادل کسانی است که در “جان ویک” وجود دارند. درحال ویرایش وقتی گلوله ها گوشت انسان را با حرکت آهسته از هم جدا می کنند ، پراکنده خون می شود. و همه اینها تحت هدایت موسیقی متن فیلم پرانرژی است که در میان آنها دیگر خواهید شنیدحمله رعد اسا سالن“از شیرین. خلاصه اینکه من یک ساعت و نیم از این فیلم بسیار لذت بردم.

اسلحه Akimbo

بار دیگر احترام به بازیگر رادکلیف.

احترام بی نهایت نسبت به بازیگر دارم دانیل رادکلیف. این مرد می توانست تمام زندگی خود را از “هری پاترتمبر که آنها بر روی پیشانی او خال کوبی کرده اند. می توانست بدون هیچ مشکلی با چند دنباله روبرو شود و بدون تردید می توانستند از فرمول موفقیت سری کتاب و نسخه های فیلم سوء استفاده کنند. او همچنین می توانست بخشی از “جانوران خارق العاده و کجا آنها را پیدا کنید” حق امتیاز. اما نه. در عوض ، رادکلیف تصمیم گرفت تا پروژه های نه چندان واضحی مانند “کشتن نهال های خود” ، “شاخ ها” و “مرد ارتش سوئیس” فیلمی با همجنسگرا ، پر از سخنان ادبی از یک طرف. و از طرف دیگر فیلمی در مورد دوستی بین دزدان دریایی و جسد. به سختی می توان گفت که این فیلم ها از نظر تجاری امن بودند که مناسب طرفداران خیالی هری پاتر بود. و برای جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم. من همچنین دلگیر فیلم های پاتر (حداقل هر چهار نفر اول) بودم.

اسلحه Akimbo

این اسلحه های آزاده از کجا آمده اند؟

بنابراین هیچ فرمول جادویی ، موجودات اساطیری و یک رادکلیف با کلاه جادوگر لبخند خجالتی و خجالتی را نشان نمی دهد. نه ، او کسی نیست که در این تکان دادن باشد. هیچ کس با شغل آینده ای نیست ، که هنگام پخش بازی های ویدیویی خشن در خانه ، یکی از بطری های آبجو را خالی می کند. و به عنوان یک شکارچی بدنام آنلاین ، مایلز (دانیل رادکلیف) نمی تواند در برابر ارسال نظرات توهین آمیز در وب سایت “Skizm” مقاومت کند و هواداران این بستر مبهم را تحریک کند. “Skizm” یک وب سایت غیرقانونی است که دوئل را در زندگی واقعی سازمان می دهد که در آن حریفان سعی می کنند یکدیگر را از بین ببرند. و این به اینترنت پرتاب می شود و صدها هزار هوادار متعصب و معتبر دنبال می شوند. بدیهی است ، اولین فیلمی که به ذهن خطور کرد “بازی مرگ” برگزار کننده همه اینها یک مرد خالکوبی زشت به نام ریکتور (ند دناهی) که کاملاً آجیل است و با یک باند عجیب و غریب همراه است که توده عضلانی قابل توجهی از وزن مغز آنها سنگین است. و ریکتور از زبان عضلانی که مایلز در تالار خود قرار می دهد خوشحال نیست. و قبل از این که این فرد متوجه شود ، او با دو اسلحه خودکار که به هر دو دستش پیچیده است ، در رختخواب است. علاوه بر این ، او خود نامزد دوئل بین او و نیکس است.

اسلحه دست بکمر زده

مطلب مرتبط  TnMoviez 2020 - آخرین فیلم های تامیل را به صورت رایگان بارگیری کنید - فیلم ها را به صورت آنلاین تماشا کنید

عملی بیش از حد.

با این فیلم ، دانیل رادکلیف منطقه آسایش خود را برای بیست و یکمین بار ترک می کند و سعی می کند نشان دهد که او چیزی بیش از هری پاتر نیست. ریش بوش ، دائماً در خون پوشیده شده و با استفاده از بخشی از خود تمسخر و شوخ طبعی ، این امر را تضمین می کند. ناگفته نماند که لباس او: لباس راحتی ، شلوار بوکسور و دمپایی غول کرکی به شکل پنجه ببر است. برای سامرا بافی، این کمی گسترش نقش او در “آماده یا نه” است. همان شرایط خونین و فراتر از حد. اما در اینجا او بیشتر به یک نگرش هارلی کوین رسید. فردی آشفته و بی ترس که از نظر حذف مخالفان بسیار مؤثر است. اینکه رفتار مجنون او در اثر حادثه ای در جوانی به وجود آمده است ، به طور خلاصه ذکر شده است ، اما در واقع ، هیچ تاثیری و اهمیتی ندارد. این فیلم اکشن بی ذهن تنها یک هدف را در ذهن دارد و می تواند یک عمل هرج و مرج و بی حد و حصر نشان دهد. و همه اینها با یک سس طنز در “Deadpool” به پایان رسید. در این فیلم لحظات کاملاً خنده دار وجود دارد. اسلحه های دستی که باعث می شوند مایلز برای انجام کارهای روزمره مشکلی ایجاد کند. مثلاً باز کردن در. یا برقراری تماس تلفنی. و peeing حتی کاری خطرناک است که باید انجام شود. سرگرمی صدای استرالیا (ریس داربی) با توصیه‌های خود درمورد تکنیکهای خودکشی و تقلید وی در سرو هیلز خنده دار بود. با این حال ، چگونه او مایلز را در آن کت گرفت ، برای من یک رمز و راز است.

اسلحه دست بکمر زده Wtf Akimbo است؟

اگر نمی توانید یک داستان پر هرج و مرج بایستید و وقتی فیلمی کاملاً قابل پیش بینی است و بیشتر شبیه یک طنز اغراق آمیز است ، اذیت می شوید ، بنابراین توصیه می کنم از این موارد خودداری کنید. یا نگرش خیلی انتقادی ندارید و به سادگی فیلم را پشت سر می گذارید. شاید در این صورت شما می توانید از سرعت پر جنب و جوش ، تصاویر فریاد زدن ، تکنیک های دوربین خلاق و مجنون کامل این فیلم با بودجه محدود قدردانی کنید. “اسلحه Akimbo“مطمئناً به دلیل خلق و خوی شبیه به بازی های ویدئویی و حس خاموشی طنز ، فیلم برای همه نیست. و برای کسانی که می خواهند بدانند عنوان فیلم در واقع به چه معنی است: آکیمبو یک تکنیک جنگی است که در آن از دو سلاح استفاده می شود که یک دست در هر دست وجود دارد. خوب ، من مجبور بودم خودم آن را جستجو کنم.

امتیاز من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها