fallback-image

نقد و بررسی فیلم نتفلیکس پسران در باند (2020)

Boys in the Band در یک مهمانی پر سر و صدا با سبک جذاب و صابون-اپرا اختلافات قابل هضم خوشمزه ای را ارائه می دهد

اقتباس شده از مرحله همجنسگرایان مارت کرولیز 60 پس از احیای 50 سالگرد (که جایزه تونی را به خانه آورد) ، جدیدترین نسخه جو مانتلو صحنه ای است و به طرز چشمگیری اغراق شده است. اما کاملاً تماشایی با شدت صابون عمل است.

دومین اقتباس صفحه نمایش پس از دهه 70 توسط ویلیام فریدکین (جن گیر ، ارتباط فرانسوی) در یک شب برگزار می شود در حالی که مایکل (جیم پارسونز) میزبان اجتماع 6 دوست همجنسگرایان برای جشن تولد هارولد (زاخاری کوئینتو) است رابطه با.

پارسونز و بومر

اکتاد مردان (مایکل ، هارولد ، 2 زوج ، یک قلاب سابق ، یک اسکورت کم فروغ و یک دوست قدیمی دانشگاه) همه با درگیری شدید روابط و روابط سخیف میان بازیگران (علی رغم خصومت ها) لحظه خود را برای درخشش بدست می آورند. روی صفحه) هیچ زوج اصلی وجود ندارد ، اما جیم پارسونز مایکل (نویسنده نیمه کاره) همان چیزی است که روایت می کند با عملکرد درخشان انفجاری او می چرخد.

همانطور که فشار میزبان حزب و ناراحتی او را ازدحام می دهد. حتی ورود زود هنگام قلاب قبلیدونالد (مت بومر) با ارائه یك دست كمك زیادی برای كاهش شدت آن نمی كند.

یک هوای ناخوشایند موجود در حال حاضر توسط یک آچار شلیک می شود که در قالب یک دوست مستقیم و بیگانه آلن ، روند کار را مختل می کند و درامی را تحریک می کند که قسمت عمده ای از زمان طولانی را تحت فشار قرار می دهد. اتفاقاً هرگز طولانی نمی شود ، کاملاً برعکس. شدت خشمگینانه ای حتی در پیچیدگی های روابط صمیمی وجود دارد.

مشارکت تبلیغاتی اصلی Netlfix’s گنجاندن دو ستاره امروزی به نام های Zachary Quinto و Jim Parsons (به ترتیب هارولد و مایکل) است. این کم لطفی است که بگوییم روابط آنها خاردار است ، به سختی روی صفحه مشترک است اما سیل توهین هایی به یکدیگر وارد شده است. تا آنجا که شما شروع به پرسیدن دلیل می کنید مایکل در حالی که ظاهراً هیچ علاقه مشترکی ندارد ، مهمانی را برای او برگزار می کند. در واقع ، پارسونز (همه به راستی) با هیچ یک از شخصیت های اصلی دوستی کمی نشان می دهد. به خصوص هنگامی که مایکل شروع به بازگشت به روش های ناپایدار و الکلی خود کرد.

در این حالت مستی تلخ مایکل یک بازی ساده را پیشنهاد می کند. با شخصی که واقعاً دوستش دارید تماس بگیرید و این را از طریق تلفن به او اعتراف کنید. از لحاظ نمایشی ، صحنه افتخار می کند که دنبال کند و هرگز ناامید نمی شود.

این کار برای کمپینگ (بدون شرمندگی) بازی می کند ، به خصوص وقتی Emory (رابین دی عیسی) – تحریک کمپینی برای بقیه شخصیت ها – در آن حضور دارد. جبران خسارات اضافی او باعث شده است که مایکل در یک لحظه ، از ترس آنچه آلان فکر می کند ، اخطار “بدون کمپ” را به او اعمال کند.

در کل ، یک احساس طبیعی وجود دارد. بازیگران با اعتبار کامل و غوطه وری در نقش های خود فرو می روند. روابط با شیمی نشاط آور احساس صمیمیت می کنند. و این برای موفقیت این جشنواره سرگرم کننده عالی بسیار مهم است.

علی رغم ملودرام خوشمزه و بحث و جدال مستانه ، بازی بسیار سنگینی برای کارگردان دارد. مبارزه برای فرار از محدودیت های کمین تئاتر ، حداقل وقتی آن را خیلی صادقانه تطبیق دهید. این برخورد دو رسانه است (دقیقاً مانند اقتباس های بازی ویدیویی). صفحه صاف است. مثل یک صحنه. تنظیمات عمدتا منفرد ، اقدامات طولانی و اقدامات مداوم به نقض این کمک نمی کند. با این وجود این انرژی مفرط و خشمگین وجود دارد که گریزناپذیر است.

این به شدت گفتگو محور است و با سکوت لحظه ای. این بمباران فقط مرا بیشتر مجذوب خود کرد. یک ساعت عجیب و غریب جذاب.

ممکن است هنر عالی نباشد اما به طرز مضحکی لذت بخش ، بسیار سرگرم کننده و سرگرم کننده و ترسناک است.

Boys in the Band اکنون در Netflix در دسترس است

توبی هولدن در توییتر
توبی هولدن

من در حال حاضر دانشجوی رسانه کالج هستم و علاقه زیادی به و انتقاد دارم. من به عنوان یک نویسنده مشتاق ، همیشه اشتیاق به نوشتن داشته ام و دائماً سعی می کردم با تمرین و یادگیری از افراد ارجمند در این زمینه ، توانایی های خود را تقویت کنم.

مطلب مرتبط  مجموعه بودجه و باکس آفیس گلابو sitabo - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها