fallback-image

نقد و بررسی فیلم Parallel Love (2019)

هنوز موازی عشق

من تا به امروز هیچ باری به نام لاکچری (یا برای همین موضوع کفن) نشنیده بودم.

و من واقعاً خوشحالم که امروز درموردش اطلاعات پیدا کردم

من همیشه یک طرفدار راک بوده ام و پانک یکی از نقاط ضعف من بوده است ، زیرا اطلاعات زیادی در مورد آن ندارم. چیزی که می توانم بگویم واقعاً از سبک آن قدردانی می کنم این واقعیت است که بنظر می رسد پانک همیشه خلاف قوانین است. این ژانر را مجبور می کند تا با تک تک گروه ها دوباره اختراع شود. Luxury یک گروه پانک راک است که با کمی لمس از جنگ پاپ ، یک موضوع پانک راک است. البته من می خواستم مستندی در مورد آن ببینم.

حقیقت عمیق تر از کشف گروه جدیدی است که قبلاً دنبال کرده ام. ریشه ها ، پیشرفت و چگونگی امروز بسیار جالب تر از آن است که تصور کنید.

The Shroud گروهی بود که توسط جوانان در اوایل دهه 90 تشکیل شد و نیاز به داستان گفتن از طریق موسیقی داشت. آنها همه چیز مشترک با گروههایی هستند که نمی خواستند کاری کنند که گروههای گرانج در آن زمان انجام می دادند.

The Shroud پس از آن تبدیل به لوکس شد و توانست با لیبلی که برای امضای گروههای راک مسیحی استفاده می شد ، رکورد ثبت کند. این رکورد در کتابفروشی های مسیحی فروخته شد و آنها در جشنواره هایی بازی می کردند که باند های مسیحی نیز در آن حضور داشتند. اما لاکچری به نظر یکی از آن گروهها نبود. جلوتر رفتند. آنها با صدا و سبک بسیار اصیل صحنه ها را در همه جا فتح کردند.

یک تصادف رانندگی ، و مسائل شخصی آنها را از هم جدا کرد. امروز برخی از اعضا کشیش هستند. اما کشیش های روزمره شما نیستند. آنها به کلیسای ارتدکس در آمریکا تعلق دارند.

مطلب مرتبط  دانلود فیلم های بالیوود و هالیوود با کیفیت HD - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

عشق موازی: داستان گروهی به نام لوکس کاری از یکی از اعضای لوکس است. مت هینتون تصمیم می گیرد فیلمی در مورد یک گروه با استعداد که او عضو آن است ، بسازد ، اما همچنین در مورد یک حقیقت مرموز در پشت آنچه آنها را به سمت ساخت چنین موسیقی خوبی سوق داده است. اصول دین در اوج شهرت گروه وجود نداشت. و حتی پس از آن ، مردم هنوز متن آنها را زیر سوال بردند. آنچه عرفانی است این است که چگونه همه چیز به پایان رسید.

با این حال ، هیچ سوالی وجود دارد حقیقت ساده است. این فیلم سندی آشکار درباره بلوغ است در زمینه ای که درک آن دشوار است ، سندی که ادراک غلط درباره موسیقی راک و مذهب را درهم می آمیزد. دیدن اعضای امروزه به عنوان بخشی از جامعه ، که تعداد کمی از آنها کشیش هستند ، در حال درک نتایج موسیقی برای آنها است. در این فیلم ، شهادت ها صادقانه ، صادقانه و مرتبط هستند. این مستند هرگز حتی یک قدم به قضاوت قدم نمی گذارد ، حتی اگر برخی تصمیمات گروه به تصویر کشیده شده کمی بحث برانگیز باشد. این یک کار عشق پاک است.

در پایان ، اولویت های آنها تغییر کرده اما انگیزه آنها تغییر نکرده است. این مستند راهی خوب برای کشف یک گروه نسبتاً ناشناخته با خلاقیت جذاب در موسیقی و تاریخ مهم مربوط به ریشه آنها است. آیا لاکچری یک گروه راک مسیحی است یا نه ، آیا مهم است؟ بعد از گوش دادن به آواز لی بوزمن ، من فکر نمی کنم این قابل توجه باشد.

فدریکو فورزان در اینستاگرامفدریکو فورزان در توییتر
فدریکو فرزان

بنیانگذار Screentology. عضو OFCS. منتقد معتبر RT
بابا سگ

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها