fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

پنی سیاه هنوز

باید اعتراف کنم که قبل از تماشای اشتباه کردم سیاه پنی. من تریلر را تماشا کردم. و حتی اگر این تریلر چیزی در مورد فیلم فاش نمی کند ، من احساس کردم که در اصل کور شدن در یک فیلم به خودم خیانت کردم.

خوشبختانه ، معرفی یک جنبه روی حیله و تزویر و متعارف وجود دارد سیاه پنی. این یک فیلم با اعتماد به نفس بسیار زیادی در ارائه یک داستان پر پیچ و خم که چیزی جالب نیست. در ده دقیقه ابتدایی آن نوع داستانی را که برای شما تعریف می شود شناسایی خواهید کرد. شما خواهید دانست که چه کسی در این هیجان مرموز واقع گرایی و نیرنگ قرار دارد. بله ، وقتی انتظارات به سمت یک سفر احساسی تر منتقل شدند ، همه چیز را در مورد تریلر فراموش کردم.

سیاه پنی یک داستان کاملاً تصادفی درباره یک مکالمه است ، چیزی که باعث جرقه چیزی بزرگتر و تهاجمی تر از آن شود که همه تصور می کردند. آنچه که به عنوان اعتراف بی گناه به واقعیت آغاز می شود ، کاوش در مرزهای عجیب مفهوم پرسونا می شود.

پس از مکالمه ، دو فیلمساز تصمیم می گیرند داستانی درباره مردی با ادعای جالب فیلمبرداری کنند. روز بعد از ملاقات با او ، شروع به تیراندازی می کنند. یک مصاحبه نشان می دهد که یکی از همسایگان وی کیسه ابله را پر از چیزهای بسیار ارزشمندی برای او گذاشته است. او می گوید فقط کافی است مدتی آنها را نگه دارد. همسایه ناپدید می شود و ویل تصمیم می گیرد نگاهی بیندازد. او متوجه شد که فقط دفترچه هایی وجود دارد که دارای تمبر هستند.

با این حال ، این تمبرهای ساده ای نیستند. به نظر می رسد که آنها بسیار ارزشمند هستند. وقتی سازندگان فیلم متوجه این همزمانی مناسب می شوند ، شناختن ویل را آغاز می کنند. گذشته او مبهم است و همچنین رفتار او. این یک مرد منظم نیست. یه چیزی هست. این مستند در اعماق ویل و رمز و راز تمبرها ، همسایه و مکان نابجای عجیب و غریب خیلی درست است.

مطلب مرتبط  نقد و بررسی منتقدان فیلم تام و جری - تماشای فیلم های آنلاین

این مستند ما را به سرعت درگیر بی اعتمادی و دروغ می کند. به نظر می رسد حتی ویل ، مردی که همه چیز را شروع کرده هر وقت که بخواهد به راحتی ناپدید می شود. اما این کل مفهوم نوآر که باعث جذابیت بیشتر فیلم واقع گرایانه می شود. واقعیت این که این اتفاق می افتد فوق العاده است. هنگامی که تحقیقات به سمت یک محیط تاریک پیش می رود ، واقعیت شروع می شود و پس زمینه خطرناک ظاهر می شود.

وقتی می توانیم استراحت کنیم و در واقع به برخی از استدلال های خود ویل اعتقاد داریم ، در صحنه آخر است. او ممکن است حقیقت را بگوید ، اما اکنون اندامهای شدید داستان او از اهمیت بیشتری نسبت به پس زمینه تاریک خودش برخوردار است. او از خانواده ای می آید که پیچ و خم های زیادی برای کنار گذاشتن دارد. اکتشافی که به نظر می رسد جنبه دفاعی ویل را بیدار می کند و این زمانی است که سازندگان فیلم خط می کشند.

این داستان روزمره شما نیست که سعی می کند توضیحی در مورد تحولات چشمگیر رویدادها ارائه دهد. این یک فیلم تصادفی در مورد یک مرد جوان است که ماهیت واقعی خود را طی تحقیقات عجیبی که مربوط به او و برخی از رفتارهایش است نشان می دهد

جو ساندرزپشت صندلی کارگردان اما فعالانه در فیلم شرکت می کند ، س questionsالات ناجور را ایجاد می کند و پاسخ هایی پیدا می کند. ما مخاطبان می دانیم که چیزی فراتر از لبخند و نگرش دلسوزانه در جریان است. مطمئن نیستیم که ویل مدام دروغ می گوید یا نه. اما یک چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که می دانیم او تمام حقیقت را نمی گوید.

فدریکو فورزان در اینستاگرامفدریکو فورزان در توییتر
فدریکو فرزان

بنیانگذار Screentology. عضو OFCS. منتقد معتبر RT
بابا سگ

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها