نقد و بررسی ‘Commando 3’: عملکرد کامل تلنگر

نقد و بررسی ‘Commando 3’: عملکرد کامل تلنگر

Commando 3 در مورد USP خام خود به عنوان یک تریلر اکشن نسبت به قبل از اقساط قبلی صادق است. داستان حول محور یک گروه تروریستی گسترده است که توسط نیروهای ویژه هند درگیر می شود. آنها بهترین فرمانده خود ، Karanveer Singh Dogra را برای فرماندهی نیروی کار می فرستند.

“کماندو 3” بدون پیش زمینه ای به قسمت عمده ای از مکان خود می پرید تا بی درنگ هدف خود را مطرح کند. یک افسر پلیس گروهی از جوانان شستشوی مغزی را تعقیب می کند که انتهای حتی زشت داستان را آشکار می کند. در تلاش برای جلوگیری از حمله قریب الوقوع تروریستی ، دفتر طناب در Karanveer Singh Dogra (Vidyut Jammwal) به همراه Bhavana Reddy (Adah Sharma) برای رسیدن به ریشه برنامه تروریستی و مهار حملات بیشتر. این دوتایی در سرنوشت خود ، مایلیکا سود (آنگیرا دار) ، توسط یک سرپرست انگلیسی کنترل می شود.، & # 8216؛ کماندو 3 & # 8217؛ نقد و بررسی: کلیپ اکشن کاملخشونت در “کماندو 3” به یکباره کاملاً درک می شود که شرارت ، وحشیانه و گرافیکی است. این به سختی از لبه احشایی صرفه جویی می کند تا خون و لکه دار شود. همانطور که قبلاً گفته شد ، Commando 3 به نیازهای مخاطبان وفادار و صادق است. ویدوت جاموال در کماندو 3 دقت دارد که آنچه را که مردم می خواهند از او ببینند- برنمی دارد ، لبه های پشت او ، کشیدگی و محکم بودن اما درخشش پوست در هنگام عرق کردن در یک درگیری نظامی است. تماشای خانمهای پیشرو ، آدها شارما و آنگیرا دار ، طراوت آور است که در اقدامات با انجام کارهای پشتی پشتی و پرتاب ضربات و مشت ها شرکت می کنند.

شما می خواهید باور کنید که آنها ارگانیک هستند و فقط آن را ترک می کنند. همچنین برای بیش از نیمی از فیلم ، ممکن است در مورد رقابتی که سازندگان مجبورند بین دو زن برای کاروانر گنجانند ، متقاعد شود. این طناب ها شامل دامنه ای هستند که قهرمان ما از دردسرهای او بیرون می آورد در حالی که یک آهنگ قهرمانانه در پس زمینه بازی می کند. گلشن دیوآیا با چشمان کورل ، دور و تهدیدآمیز که صاحب یک رستوران جنوبی لندن است ، با براک انصاری وحشیانه بازی می کند. دیوآیا کم و بیش سازگار با مقدار درست شر در این فیلم است. اولین صحنه او در فیلم او در کنار یک تصمیم گیرنده و پسرش است. سازندگان واقعاً در تلاش هستند تا نکته خود را ثابت کنند ..

مطلب مرتبط  Arrow Video FrightFest رویداد اکتبر Cineworld را در میان افزایش محدودیت های COVID لغو می کند

این فیلم دارای یک وطن پرست وطنی بسیار آواز است که در آن تعبیه شده است ، و دیالوگ ها برای تمبر برای همین رد و بدل می شوند. صحنه های ابتدایی فیلم که در آن نوارهایی از جوانان نشان داده می شود که شعار می دهند و توسط مرد بدبین هدایت می شوند به نوعی قابل باور است و شما را با خود گرم می کند که انتظار دارید در قسمت های بعدی فیلم ، یک وطن پرستی.، & # 8216؛ کماندو 3 & # 8217؛ نقد و بررسی: کلیپ اکشن کاملشما بعضی اوقات با مواردی مثل مادر که می گوید بهتر است مادر شوید ، ناراحت می شوید مسلمان (مسلمان) بیش از مادر بودن aatankwadi (تروریستی). این فکر را می کند که اگر فیلم اعتقاد دارد هر دو چنین موضوعات قابل مقایسه ای هستند. نیمه اول فیلم با اکشن زیاد گره خورده است تا اینکه شما را لرزاند تا بقیه قسمت های آن را تماشا کنید. نیمه دوم سرانجام داستان را با پیچیدگی های خود پیش می برد ، اما در یک مرحله شما خود را به سرعت در حال رشد از آن می کنید. به نظر نمی رسد نویسندگان به ظرافت اعتقاد دارند و پیام خود را کاملاً آشکار نشان می دهند. اما پس از آن برای یک فیلم اکشن ، تصویری شما را با یک عقیده کاملاً درگیر می کند. این فیلم در کل ، آنچه را که انتظار دارید از آن انتظار داشته باشد به شما می دهد تا واقعاً هیچ گونه سرزنش نکنید ، اما 2 ساعت چرخش و چرخش های بی عیب و نقص در پایان ممکن است کمی بیش از حد به پایان برسد.

اگر به دنبال برخی از فیلم های اکشن بسته بندی شده برای تماشای این آخر هفته هستید. می توانید Commando 3 را در ZEE5 تماشا کنید

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها