نقد و بررسی ‘Rangbaaz Phirse’: یک داستان ارزشمند Binge از یک رویا اشتباه است

نقد و بررسی ‘Rangbaaz Phirse’: یک داستان ارزشمند Binge از یک رویا اشتباه است

با ظهور نمایش هایی مانند Sacred Games و Mirzapur ، به نظر می رسید که کل یک نسل اینترنتی به این علاقه جدیدی در داستان های گانگستری آلوده شده اند ، فقط این بار به خانه نزدیک شده اند. آنچه نمایش ها و سایر فیلم های قبلی مانند Gangs of Wasseypur را به موفقیت رساند ، جوهر بومی و محاوره ای بود که مخاطبان دورافتاده می توانند با آن ارتباط داشته باشند.

با دنباله نزدیک به مثالهای قبلی ، باهاو ذولیه (کارگردان) و سیذرت میشرا (نویسنده) با Rangbaaz به نمایش درآمدند ، نمایشگاهی که بر اساس چهره های واقعی زندگی از سرزمین های روستایی شمال هند ساخته شده است. این نمایش فرضیه خود را از زندگی Shiv Prakash Shukla ، جوانی از گوراخپور ، در دهه 90 مشتق می کند ، که سالهای بعدی زندگی خود را تبدیل به بدنام و از ترس و وحشت سیاسی کرد.

نام او به Shri Prakash Shukla تغییر یافته است ، احتمالاً به این دلیل که سازندگان علاقه ای به حذف ارتباط واقعی زندگی که تماشاگران می توانند به آن بچسبند ندارند. نویسنده به طرز چشمگیری طرح خوبی از آشفتگی های سیاسی آشفته در دهه 1990 را ترسیم می کند.

این نمایش اگرچه چیز جدیدی را برای ارائه درمورد حیله گرایی سیاسی موجود در منطقه کمربند گاو در هند فراهم نمی کند ، اما به راحتی از ایستادن به گویش های کم زندگی که معمولاً با آنها ارتباط دارد ، فاصله می گیرد. در عوض ، بیشتر به دگردیسی یک دانش آموز ساده لوح و در عین حال اختصاص داده شده در یک گانگستر سیاسی می پردازد. این انتقال به یکباره وحشتناک ، نگران کننده و برجسته است. طاقت صالحم خیلی طول نمی کشد تا از یک مشتاق بی احتیاط UPSC به یک چیز ترسناک تبدیل شود. ما علیرغم چهره جذاب پسرانه صالح ، ما را مورد تهدید قرار می دهند.، & # 8216؛ Rangbaaz Phirse & # 8217؛ نقد و بررسی: Binge Wallen Tale of A Dream Gone WrongTigmanshu Dhulia در نقش یک شخصیت سیاسی بزرگ ، رام شانکار تیواری با اجرای ماهرانه عطش و پیوند دادن یک سیاستمدار ، گوشت عظیمی از یک نقش را حمل می کند به دنبال این است که طعمه اعتبار مردان جوان و بی گمان برای انجام کارهای کثیف خود را بدهد.

مطلب مرتبط  یک بار برادران: روبی روبرتسون و گروه (2020)

شکلا در طی سالیان متمادی طرف های خود را از تیواری به چاندرا باان سینگ تغییر داد ، و دومی به او اجازه داد تا استقلال مستقل خود را در امور سیاسی تحکیم کند. در میان همه مجرمانه خود ، شوكلا موفق می شود با یك پذیرنده هتل ارتباطی با آهانا كومرا داشته باشد. او به غیر از اغواگری که موفق است تا حدودی هوی و هوس خون آلود شوکلا را کنترل کند ، نقش دیگری ندارد.

این نمایش تلاشی موفق برای پرده برداری از آبهای مه آلود است که بسیاری از امور سیاسی در آن صورت می گیرد ، خصوصاً به این ترتیب انتخابات ایالتی که در منطقه کمربند گاو برگزار می شود ، دستکاری جنایی ، ارعاب و وعظ از آسیب پذیری های جوانان مظنون است.

بازیگران این ستاره کار خود را انجام می دهند بدون اینکه زمینه زیادی برای شکایت ما فراهم کند. ثاقب صالح و تیگمانشو ذولیا شایسته ذکر ویژه در این بخش هستند که با اجراهای خود به میله می رسند. رانویر شوری ، راوی کیشان و آهانا کومرا خیلی عقب نمی مانند.

روایت کاملاً دلپذیر است که در آن داستان بی وقفه از گذشته به حال دیگر تغییر می کند و برعکس. برخی از صحنه های مهم مورد توجه دقیق و دقیق مورد توجه قرار گرفته اند ، که یک کارگردان غیرمستقیم در این صورت از دست می داد. به خصوص بخشی که در درجه اول به تحول شوکا متمرکز است.

از این گذشته ، این نمایش فقط زمانی ایجاد می کند که انتظار فامیلی نسبت به بازی های Sacred Games نداشته باشید. بگذارید رانگاز با سرعت خودش بر شما رشد کند.

اگر هنوز هیچ یک از فصول را مشاهده نکرده اید ، Rangbaaz Phirse Review Online را تماشا کنید.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها