fallback-image

نقض اعتماد – مرور کوتاه درام

خیانت در امانت

همه اینا ها برای چی است

ویویان تیت ، مامور ویژه FBI ، یک سلول تروریستی مورد حمایت روسیه را در خاک ایالات متحده کشف و در آنها را بسته است. همه چیز در صورت او منفجر می شود ، هنگامی که واقعیت تأسف بار که خال به دفتر نفوذ کرده است ، تروریست ها را قادر می سازد تا برای گروه ویژه آماده شوند. اعضای سلول به شدت مسلح و آماده ریزش بودند. تلفات آمریکاییان از جمله تعدادی از عوامل FBI رخ می دهد. خبرچین نیز غایب است ، و ویویان می فهمد که یکی از خودش مامور دوتایی است.

نظر من

این کوتاه شامل صحنه های اکشن عالی است. مهارت و مهارت مأمور تیت ، استعداد او را به عنوان تنها زن در گروه ویژه برجسته کرد. یکی از نکات قابل توجه فیلم توانایی مأموریت تیت در خواندن یک موقعیت ، و در نظر گرفتن بسیاری از زوایا در مدت زمان کوتاه ، مراقب بودن برای عجله در قضاوت نیست ، اما به طور کارآمد تحلیلی و اجرا در یک مجموعه بسیار خاص از محاسبات لجستیکی

مطلب مرتبط  کانال ترسناک در ماه مارس با هفته های VAMPIRE دندان های خود را خسته می کند

حکم

خوب بود که لمس انسان در این فیلم مشهود بود همانطور که با عوامل میدانی نمایش داده شد. بسیاری از فیلم هایی که با اجرای قانون برخورد می کنند دارای تعاملاتی سخت و بی روح به نظر می رسند ، اما احساسی که در عوامل میدانی برای سناریوی تغییر زندگی که نشان داده شده است باعث واقعی تر شدن آن در زندگی می شود. پاسخگویی و آرامش روحی مورد جلب نظر جذاب بود و عنصری تازه کننده به داستان اضافه کرد. این باعث شده ارزش تماشا داشته باشد.

برای بررسی بیشتر فیلم کوتاه اینجا را کلیک کنید.

جی پی. گوردون

علاقه مند به فیلم مستقل ، شرکت کننده مکرر Sundance ، نویسنده ، عاشق مشتاق گربه ها و بستنی شکلات نعناع.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 18 سریال ملکه گدایان

fallback-image

دانلود قسمت 11 سریال میخواهم زنده بمانم

fallback-image

Breaking Point – بررسی فیلم کوتاه

fallback-image

تریلر State (Remix) | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها