هنر تریلر و پوستر برای آخرین ویژگی هوارد ج فورد ، THE THE LOCKDOWN HAUNTINGS نشان داده شد

هنر تریلر و پوستر برای آخرین ویژگی هوارد ج فورد ، THE THE LOCKDOWN HAUNTINGS نشان داده شد

تونی تاد و آنجلا دیکسون در تریلر ترسناک ماورای طبیعی فورد ، تنظیم و شلیک شده در Covid 19 Lockdown

The Lockdown Hauntings

آخرین فیلم بلند هوارد ج فورد فیلم THE LOCKDOWN HAUNTINGS ، یک فیلم قاتل فوق طبیعی است. این کارگردان برنده جایزه The Dead، The Dead 2 India و Never Let Go ، فاش کرد که برنامه هایی برای اکران این فیلم در حال انجام است که دقیقاً یک سال بعد از فراخوان قفل انگلستان به طور کامل در حالت قفل و بدون خدمه فیلمبرداری شد. 16) که همان روزی است که داستان فیلم آغاز می شود.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

این فیلم همچنین از هدر صلح ، جان کامپلینگ ، جاستین هایوارد و میزبان استعدادهای مستقر و آینده نیز بازی می کند.

هوارد امروز گفت: “من كه چند ماه در لك و نادان نشسته بودم و پروژه ای را كه باید فیلمبرداری می كردم به حالت تعلیق درآورد ، فهمیدم كه می توانم یا در اطراف ناله كردن درباره عدم اتفاقاتی كه اتفاق می افتد بنشینم یا می توانم چیزی اتفاق بیفتم. من فکر کردم ، چه چیزی در حال حاضر وجود دارد. ترس ، انزوا ، اضطراب. آیا با این کار می توانم کاری سینمایی انجام دهم؟ همچنین ، این “Covid 19″ چیست ، من شنیدم که ویروس حتی زنده نیست ، اما می تواند ما را بکشد و در هر جایی پنهان شود. سپس BOOM! این به من برخورد کرد ، قاتل من باید همان باشد. حتی زنده نیست ، اما در آنجا باعث ویرانی و جان انسانهای بی گناه شده است. این جایی است که این طرح به وجود آمده است … من سپس در فیسبوک پست کردم ‘بازیگران ، اگر من یک فیلم قفل کار را انجام می دادم و می توانستم به عنوان بخشی از آن در خانه های خودم فیلم بگیرم ، این کار را می کردی؟” کمتر از یک هفته بعد فیلمبرداری می کردم ، و می نوشتم. مانند یک تور یک نفره در انگلستان به خانه های بازیگران و سعی در انجام همه کارها ، بهداشتی و از فاصله 2 متری. دیوانه من می دانم ، اما سرگرم کننده! بازیگران همه درخشان بودند و من موفق شدم سطح استعداد را درگیر کنم. “

مطلب مرتبط  Twentyfiveish - سری وب | فیلم-Blogger.com

برای آخرین اطلاعات و به روزرسانی ها به صفحه فیس بوک فیلم بپیوندید.

مشاهده مسیر TRAILER زیر

با خالی بودن خیابانها ، این فقط طبیعت نیست که از این فاجعه بی سابقه جهانی بهره می برد. ارواح از گذشته آزادتر هستند و روح یک قاتل سریالی بدنام ، AKA “قفل ساز” ، از مردگان برمی گردد و او حتی قربانیان بالقوه تری نیز دارد. آیا می توان کارآگاه خودزوایی جورج پارکر (آنگلا دیکسون) را با راهنمایی متخصص جنجالی جردن مایرز (تونی تاد) ، از جلوگیری از قربانی شدن زنان جوان تر در The Lockdown Hauntings جلوگیری کرد؟

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها و عطر و طعم شدید سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها