پدر در حال مرگ برای آینده خانواده اش در Sci-Fi Drama LX 2048 ، نمایش برتر 25/9/9 می جنگد

پدر در حال مرگ برای آینده خانواده اش در Sci-Fi Drama LX 2048 ، نمایش برتر 25/9/9 می جنگد

LX2048

زمان برای یک انسان و بشر در LX 2048 نمایش های درام نزدیک به آینده Dystopian در سینماهای مجازی و VOD آمریکای شمالی در 25 سپتامبر قرص مصرف می کند

توزیع Quiver ، با مشارکت Chimera Pictures و Outta the Bloc ، اولین نمایش دیجیتالی تئاتر و آمریکای شمالی LX 2048 نویسنده / کارگردان Guy Moshe ، یک درام دیستوپیک در آینده نزدیک در مورد جستجوی راهی برای پدرش برای راهیابی برای خانواده اش را اعلام کرد. قبل از اینکه زمانش تمام شود و یک کلون به جای او قرار بگیرد. LX 2048 برای اجاره یا مالکیت 25 سپتامبر در آمازون ، iTunes ، Comcast ، Spectrum ، Dish ، DirecTV ، Vudu و موارد دیگر در ایالات متحده و کانادا در دسترس خواهد بود.

LX2048

جیمز دی آرسی (دانکرک ، “برودچرچ” ، “مأمور کارتر” مارول) عنوان بازیگران را عنوان مردی می داند که در برابر مهاجرت بشریت به واقعیت مجازی مقاومت کرده است. با نزدیک شدن سریع مرگ و یک کلون آماده برای ورود به عنوان شوهر و پدر ، آدام تلاش می کند تا راهی برای خروج از وضعیت خود ، برای محافظت از همسرش (آنا بروستر ، جنگ ستارگان: نیرو بیدار شود ، “ورسای”) و فرزندانش. بازیگران این با همکاری همیشگی اسپایک لی و نامزد دریافت جایزه تونی ، دلوروی لیندو (مالکوم ایکس ، دا 5 خون ، “جنگ خوب”) و برنده بفتا ، جینا مک کی (“دوستان ما در شمال” ، “بورگیاس” ، شبح نخ).

مطلب مرتبط  ToxicWap - مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

تریلر زیر را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=b6gmROV34IM

اکنون سال 2048 است. بشر اکنون لایه ازن را به حدی تخریب کرده است که انسانهای عادی نمی توانند در طول روز بیرون باشند. مردم ساعت های بیداری خود را در شب می گذرانند و تقریباً همه کارها در داخل حوزه مجازی انجام می شود. از محل کار تا مدرسه گرفته تا معاشرت ، بیشتر مردم فقط در خانه می مانند و امور خود را از فضاهای تعیین شده واقعیت مجازی انجام می دهند. افسردگی ذهنی چنان شیوع یافته است که کل مردم ملزم به مصرف قرص 001 لیتیوم ایکس هستند.

در این نظم جدید جهانی ، آدام برد یک نژاد نادر است. آدم اصرار دارد که در طول روز بیدار شود. او اصرار دارد که خانه خود را ترک کند و در یک دفتر فیزیکی کار کند. او در یک زمان 3 بچه دارد که اکثر مردم به سختی تولید مثل می کنند ، و او با قاطعیت از گرفتن 001 لیتیوم X خودداری می کند و برای ماندن در جهانی می جنگد که به سرعت به یک امر مصنوعی تبدیل می شود.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها