پرده برتر جهان در Arrow Video FrightFest

پرده برتر جهان در Arrow Video FrightFest

پرده ها

سرهای هیجان انگیز نئو نویر به نسخه دیجیتال
داستان داستان وسواس برای عصر دیجیتال
صفحه نمایش برای اولین بار در تاریخ 31 آگوست

تایلر Savage (جانشین) ژانر ، پیشکسوت برتر جهان از آخرین ویژگی خود ، پرده ها ، در Arrow Video FrightFest Digital Edition 2020 خبر داد. این فیلم به طور فزاینده ای خزنده دنبال یک پیوند تنهایی به شهر فرشتگان را دنبال می کند که با یک راننده فرار دوستی خطرناک را رقم می زند. پرده پرده ها در تاریخ FrightFest در FrightFest Digital در تاریخ 31 آگوست برتر جهان خواهند بود.

وینسنت ون هورن و مایکل لی جوپلین بازیگران را به عنوان اندی و راجر عنوان می کنند ، دو روح تنها که مسیرشان طی یک درایو سرنوشت ساز عبور می کند. وقتی اندی با سام زیبا (کریستین کو ، (آپلود) ، “دیو”) ارتباط شکوفا برقرار می کند ، راجر به سرعت وسواسی با عواقب فاجعه بار می شود. کاستل ، چاد هاربولد و دانیل پیسانو.

در پی همه گیر بودن COVID-19 ، Arrow Video FrightFest برای سال 2020 به دیجیتال رفته است. همه فیلم ها در زمان تبلیغ ، “به صورت زنده” جریان می یابند ، به جز دو نمایش فیلم کوتاه که در صورت تقاضا “در دسترس هستند. مدت زمان جشنواره هر فیلم یک بار در زمان تبلیغ پخش می شود. همه فیلم ها از نظر جغرافیایی قفل شده و فقط در انگلستان و ایرلند قابل مشاهده هستند و فقط ساکنان انگلستان و ایرلند می توانند بلیط خریداری کنند.

مطلب مرتبط  "مارک دار" | فیلم- Blogger.com

برای اطلاعات بیشتر در مورد FrightFest Digital Edition

پرده در Arrow FrightFest Digital:
دوشنبه 31 آگوست 2020
16:00

https://www.youtube.com/watch؟v=2OCN9G5lmw4

در پی وقفه ای کثیف ، اندی تصمیم به شروع تازه و جابجایی از آستین به لس آنجلس گرفت. او که مشتاق برقراری ارتباطات جدید است ، با راجر ، راننده آزمایشی غیر معمول دوست می شود. اما وقتی رفتار راجر برای راحتی بیش از حد عجیب می شود ، اندی او را از بین می برد و تصمیم می گیرد روی رابطه جوانه زنی با سام تمرکز کند. این راجر ، که شروع به عذاب اندی می کند ، تأمین نمی کند که اقامت وی ​​در L.A کوتاه مدت باشد.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها و عطر و طعم شدید سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها