پرسش و پاسخ با مدیر آخرین مرگ شما JASON AXINN

پرسش و پاسخ با مدیر آخرین مرگ شما JASON AXINN

پرسش و پاسخ با مدیر آخرین مرگ شما JASON AXINN

جیسون اکسین ، کارگردان جذاب “D انیمیشن ترسناک” به آخرین مرگ شما “پاسخ خود را به هفت س questionsال که همه می پرسند به اشتراک می گذارد!

1. لطفاً الهام خود را در مورد شروع و همکاری درمورد مرگ آخر خود و دلیل ساخت این فیلم توضیح دهید.

پدر و مادرم به خصوص وقتی صحبت از فیلم های انیمیشن می شد ، ذائقه بسیار الكتریكی در سینما داشتند. من با تماشای “Heavy Metal” ، “Fantastic Planet” و Bakshi’s “Lord of the Rings” بزرگ شدم که همه شگفت انگیز و تأثیرگذار بودند. من همیشه امیدوارم که فرصتی برای کارگردانی انیمیشن داشته باشم.

2. چه چیزی باعث شد که شما فیلمساز شوید؟ لطفاً تاریخچه خود را در ساخت فیلم توضیح دهید.

هنگامی که من کودک بودم ، پدرم یک دوربین فیلمبرداری خرید تا وقایع خانوادگی را ضبط کند. البته ، من بلافاصله آن را “قرض کردم” تا با خواهرم کلیپ های مسخره بسازم ، و تمام کودکی ام را به آن وابسته کردم ، و یک فیلم کوتاه را یکی پس از دیگری ساختم. من در نیویورک بزرگ شدم اما به مدرسه سینما در USC رفتم. پس از فارغ التحصیلی در لس آنجلس ماندم و در حالی که رزومه خود را به عنوان مدیر تهیه کردم ، در مناطق مختلف صنعت گشت و گذار کردم. من همچنین در بچه ها در سالن وسواس داشتم ، بنابراین کارگردانی کمدی طرحی زیادی را شروع کردم که منجر به خلبانان تلویزیون و سپس سرانجام تبلیغات تبلیغاتی شد.

3. رابطه شما با بازیگران این فیلم چیست و چگونه با آنها کار می کرد؟

ویلیام شاتنر یک افسانه است و کارگردانی وی در این فیلم افتخار بزرگی بود. او با عملکرد خود بسیار سخاوتمندانه بود ، و در مکان هایی قرار گرفت که ما نمی دانستیم این کارها ممکن است. Morena Baccarin به راحتی در نقش Gamemaster قدم گذاشت که جلسات ضبط ما بیشتر از اینکه کار کنیم احساس می کردیم در یک پاتوق هستیم ، اوقات خوبی را سپری می کنیم. به عنوان یک طرفدار بزرگ “Twin Peaks” ، کار با ری وایز یک رویا بود که به حقیقت پیوست. Cyrus DeKalb نقشی پیچیده برای ایفای نقش دارد و ری برای ارائه عملکردی واقعاً مسحورکننده ، مقدار مناسب عمق و پیچیدگی را افزود. و من و دانی لنون سال ها به دنبال پروژه ای برای همکاری با یکدیگر بودیم – من تهیه کننده برنامه تلویزیونی او Bite Me بودم – بنابراین داشتن نقش اول این بازیگر باورنکردنی بسیار هیجان انگیز بود.

4- نحوه تولید چگونه انجام شد؟

تولید این فیلم در کشورهای مختلف جهان انجام شده است ، از برزیل تا لهستان تا روسیه تا ایران تا انگلیس تا هند تا ایرلند تا ایالات متحده ، فقط چند مورد را نام ببرم. این یک تولید بین المللی بود که سالها در جلسات اسکایپ در تمام ساعات شبانه روز انجام می شد. همکاری با چنین گروه متنوعی از هنرمندان به کشف های خلاقانه حیرت انگیزی منجر شد که بسیاری از آنها توانستیم به فیلم اضافه کنیم.

مطلب مرتبط  Soap2go 2020 - بارگیری آخرین فیلمهای بالیوود ، هالیوود و هندی دوبله شده آنلاین - تماشای فیلم آنلاین

5- چه زمانی با همكاران خود ملاقات كردید؟ آن مشارکت چگونه بوجود آمد؟

من از طریق Epic Level ، یک شرکت تولیدی که تبلیغات تبلیغاتی آن را بر عهده داشتم ، تانیا کلین و جیم سیریل را ملاقات کردم. تانیا و جیم به دنبال شخصی بودند که پروژه آنها را بر عهده بگیرد. من به دنبال یک ویژگی انیمیشن بودم. ما در مورد ترس و انیمیشن حساسیت های یکسانی داشتیم و خوشبختانه آنها بهترین ، خنده دارترین و سخاوتمندترین افراد نیز هستند ، بنابراین باعث افتخار بود که فیلم خود را به من سپردند.

6. بزرگترین چالش شما با ساخت این فیلم چه بود ، و لحظه ای که برای شما بیشترین پاداش را داشت ، جایی که می دانستید چیزی دارید؟

قبل از ساخت این فیلم ، من بیشتر در اکشن زنده کار می کردم ، جایی که روند عادی این است که برای بازیگران یک صحنه فیلمبرداری کنم و بعداً ویرایش های خود را در اتاق تدوین انتخاب کنم. در انیمیشن ، دقیقاً برعکس است. اولین کاری که شما انجام می دهید این است که ویرایش های خود را در مرحله استوری بورد انتخاب کنید و سپس همان فیلمی است که انیماتورهای شما می روند و می سازند. میخ زدن به ریتم هر صحنه روی کاغذ یکی از بزرگترین چالش هایی بود که با آن روبرو شدم. بدست آوردن این حق به حداقل رساندن هزینه های انیمیشن کمک می کند. ما بازخورد بسیار بسیار کمی در فیلم داشتیم ، چیزی که من واقعاً به آن افتخار می کنم.

7. چه عاملی باعث گردهم آمدن این پروژه و موفقیت آمیز بودن آن شد؟

انجام یک ویژگی متحرک به عنوان یک تولید مستقل کاری تقریباً غیرقابل حل است. یک فیلم ترسناک انیمیشن چیزهای ناشناخته ای بود و این فیلم را با بازیگران ستاره ای ما ترکیب کنید – ما می دانستیم که چیز خاصی داریم و این باعث شد که ما استقامت کنیم و آن را ببینیم.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها