پرسش و پاسخ با نویسندگان آخرین مرگ شما Tanya Klein & Jim Cirile

پرسش و پاسخ با نویسندگان آخرین مرگ شما Tanya Klein & Jim Cirile

پرسش و پاسخ با نویسندگان آخرین مرگ شما Tanya Klein & Jim Cirile

Tanya Klein و Jim Cirile ، نویسندگان ترسناک انیمیشن 2D جذاب “به آخرین مرگ شما” پاسخ خود را به هفت س thatالی که همه می پرسند به اشتراک می گذارند!

1. لطفاً الهام و دیدگاه خود را برای اولین بار در مورد توسعه و همکاری با آخرین مرگ خود توضیح دهید.

ما می خواستیم چیز جدید و متفاوتی را به ژانر وحشت بیاوریم (که می تواند با بسیاری از مناطق مختلف پر شود.) بنابراین ما فهمیدیم که داستان خود را از آنجا شروع می کنیم که برخی از های ترسناک به پایان می رسند: قهرمان ، غرق در خون ، پس از خزیدن از لاشه هواپیما شب وحشت – آخرین که ایستاده است. و سپس ما او را به عقب می فرستیم تا دوباره این کار را انجام دهد. در ابتدا ، ما آن را به عنوان یک اکشن زنده نوشتیم. با این حال ، تهیه کنندگان ما ، سیندی رایس و پیج بارنت ، ایده فوق العاده ای داشتند که آن را به یک انیمیشن تبدیل کنند. از آنجا که این کاری است که واقعاً قبلاً در این کشور انجام نشده است – یک ترسناک انیمیشن 2 بعدی ، دستی و کشیده – ما از این ایده بسیار خوشحال شدیم.

2. لطفاً تاریخچه خود را در ساخت فیلم توضیح دهید.

تانیا: من اصالتاً اهل تئاتر هستم و سالها در نیویورک به عنوان کارگردان ، نویسنده ، بازیگر و تهیه کننده در نمایشهای بی شماری و همچنین مدتها به عنوان مدیر هنری یک شرکت تئاتر کار کردم. احساس کردم که باید هنرمندانه بالهایم را باز کنم و می خواستم با یک برس گسترده تر و گسترده تر نقاشی کنم و تمرکزم را روی فیلم قرار دادم.

جیم: من با یک رژیم ثابت ثابت شدم و و مادرم یک کارآگاه NYPD با شارژ سخت بود و اولین تعقیب ماشین من در رحم بود. بنابراین حدس می زنم شما می توانید بگویید ورود به فیلم های ژانر به نوعی منطقی بود. پس از انتقال به LA ، من یک کار ثابت بازنویسی مستقل پیدا کردم و قبل از تأسیس Coverageink.com ، یک سرویس توسعه و تحلیل فیلمنامه ، روی یک سری فیلم های اکشن برای Lionsgate کار کردم. ما Coverage Ink Films را راه اندازی کردیم تا فیلم های “برافراشته بالارونده” خارج از جعبه را با چیزی برای گفتن ایجاد کنیم.

3. دوست دارید مخاطب بعد از دیدن فیلم چه چیزی را از او بگیرد؟

اولاً ، این ذهنیت جنجالی فکر می کرد که ممکن است موجوداتی در خارج از کشور با ما وجود داشته باشند. دین به طور کلی فرض می کند که خدا یک خدای خیرخواه است. اگر این فقط اینگونه نباشد ، چه می شود؟ شاید همه ما در یک بازی پیاده هستیم و بدبختی ما سرگرمی شخص دیگری است. به نظر می رسد شواهد برای این نظریه بسیار قویتر از نظریه قبلی است. در مرحله دوم ، امیدواریم که آنها زیرساخت سیاسی را انتخاب کنند. از یک طرف ، سودجوی قدرتمند و بی رحمانه جنگ ، و از سوی دیگر فعال ناتوان ، متعهد و مبارز – که هنوز مسابقه را اداره می کند و یک پیروزی هم دارد. این یک فیلم ترسناک کوچک و شخصی است ، اما از بسیاری جهات ما در مورد مسائل بسیار بزرگتری صحبت می کنیم. سرانجام ، یک موضوع توانمند سازی در اینجا وجود دارد – همه ما اسیر دستانی هستیم که با ما برخورد شده است. یا ما هستیم؟ آیا ما توانایی این را داریم که زندگی خود را تغییر شکل دهیم ، بر برنامه نویسی ، شک و ترس خود غلبه کنیم؟ که به اولین نکته برمی گردد – اگر بپذیریم که از بالا هیچ کمکی وجود ندارد ، پس آیا می توانیم سرنوشت خود را رقم بزنیم؟

4- رابطه شما با بازیگران این فیلم چیست و چگونه با آنها کار می کرد؟

ما فوق العاده خوش شانس بودیم که یک بازیگر رویایی گیکی به دست آوردیم (و ما مطمئناً گیک هستیم). ما از زمان FIREFLY طرفداران پر و پا قرص Morena Baccarin بوده ایم (نمایش خیلی زود لغو شد – ABC شما را نفرین می کند). نیازی به گفتن نیست که آرزوی هر گیک کار با خود کاپیتان کرک ، ویلیام شاتنر است و ما آنقدر خوش شانس بودیم که بخشی با او صحبت کرد. هر فرد ترسناک ترسناک می خواهد با Chop Top ملاقات کند (فقط نه تنها و در کوچه ای تاریک) و ما آنقدر خوش شانس بودیم که بیل موزلی را به جمع بازیگران معرفی کردیم. (ممکن است مردم تعجب کنند که او یکی از بامزه ترین افراد تاکنون است. علی رغم این واقعیت که او با بازی در قاتلان زنجیره ای و روان پریشان ، زندگی حرفه ای خود را انجام داده است ، اما او نیز به طور غیر منتظره ای طبیعی است.) و ری ویز نه تنها یک بازیگر شگفت انگیز است ، بلکه یک شگفت انگیز است انسان عالی برای کار کردن مجری بسیار بخشنده و بسیار پایین به زمین. سرآمد ما ، دنی لنون ، از طریق ممیزی به ما رسید. او یکی از با استعدادترین افرادی است که ما از همکاری با آنها لذت برده ایم. در واقع ، ما به بسیاری از ، بسیاری از بسیاری از ممیزی های صوتی گوش دادیم و به محض ورود دانی ، ما فهمیدیم که این تمام است. او فقط آن را میخ کرد.

مطلب مرتبط  Cotomovies App 2020 - بهترین فیلم تماشای APK از همه زمان ها - تماشای فیلم های آنلاین

5. روند تولید چگونه بود؟

با انیمیشن ، ابتدا باید تمام دیالوگ ها ضبط شود. کارگردان جیسون آکسین ، استوری های متحرک – متحرک را با سرعت و همگام سازی در مسیر گفتگو ایجاد کرد. این اولین شکل تماشای فیلم می شود. هیچ جلوه صوتی یا موسیقی وجود ندارد – اگر داستان به عنوان یک انیمیشن بازی کند ، شرط بسیار خوبی است که به عنوان یک ویژگی کار می کند. و پس از آن ، کار سخت آغاز شد: هنر خطی (کارل فرانک ، مشهور به خاطر کار با Magic: The Gathering and Dungeons & Dragons تمام طراحی شخصیت های ما را انجام داد) ، به دنبال آن رنگ. سرانجام ، انیمیشن شروع شد ، همه در After Effects زیر نظر ناظر Animation Vicente Saldivar ، با جیسون هر لحظه که عکس گرفته بود ، ماساژ می داد. سرانجام ، برخی از انیمیشن های پاکسازی و جلوه های ویژه و ویرایش هایی برای گام زدن در آن وجود داشت. همه گفته شده ، تقریباً پنج سال از ابتدا تا انتها.

6. چه زمانی با همكاران خود ملاقات كردید؟ آن مشارکت چگونه بوجود آمد؟

ما با تهیه کنندگان سیندی رایس و پیج بارنت پس از اتمام فیلم قبلی خود (ابرقهرمان کوتاه LIBERATOR با بازی لو فرینیو ، پتا ویلسون ، اد اسنر و مایکل دورن) آشنا شدیم [yeah, we’re Star Trek fans]) از Epic Level Entertainment ، و ما به دنبال چیزی برای همکاری بودیم. ما فیلمنامه را به آنها نشان دادیم و آنها آن را دوست داشتند و جیسون آکسین ، کارگردان ما را که با آنها در مجموعه وب “Bite Me” و “Guys Space in Space” کار کرده بودند ، پیشنهاد دادیم.

7. بزرگترین چالش شما با ساخت این فیلم چه بود ، و لحظه ای که برای شما بیشترین پاداش را داشت ، جایی که می دانستید چیزی دارید؟

امور مالی. یک فیلم انیمیشن یک پیشنهاد بسیار گران قیمت است. ما پیکسار نیستیم و میلیون ها نفر نداریم. حتی نمی توانستیم یک خانه انیمیشن استخدام کنیم تا همه کارها را زیر یک سقف انجام دهد. بنابراین ما در نهایت تیمی متشکل از هنرمندان خط ، رنگ شناسان و انیماتورهای خود را از سراسر جهان ساختیم. در برهه ای از زمان ، ما در هر قاره افرادی (به جز قطب جنوب) مشغول کار روی این فیلم بودیم. هنگامی که فیلم را با جلوه های صوتی و موسیقی در محل دیدیم ، نفس خود را بیرون دادیم زیرا می دانستیم که چند سال آخر زندگی و همچنین کل پول خود را برای یک بوقلمون تلف نکرده ایم. پس از آن ، مطمئناً وقتی اولین بازیگر ، خدمه ، خانواده و دوستانمان را در حال غربالگری قرار می دادیم عصبی بودیم ، زیرا شما هرگز نمی دانید که واکنش مردم نسبت به چیزی چیست. مخصوصاً به چیزی که اساساً یک دسته جدید است. اما مثل باندبازی ها تمام شد و ما هیجان زده شدیم.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. از همه استقبال می شود و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها