پرندگان طعمه: و رهایی فوق العاده از نقد و بررسی One Harley Quinn (2020)

پرندگان طعمه: و رهایی فوق العاده از نقد و بررسی One Harley Quinn (2020)

اگر شک و تردیدهای خود را مطرح کرده اید ، از اینکه چقدر بد خودکشی بود ، ناراحت نشوید. فیلم Birds of Prey چیزی شبیه آن نیست. این راه بهتر است! درد و رنج و ناراحتی و فانی را که مجبور بودید هنگام تماشای SS از آن عبور کنید ، بر می دارد. بهترین چیز – آن را در مورد داستان در نظر گرفته شده قبلی می نویسد ، انجام یک انتقال یکپارچه و بدون اینکه ما را نسبت به جهانی که هنوز مشغول انجام جبران خسارت است ، احساس بدی کنیم.

هارلی همیشه عزیز DC بوده است. کاوش در عمیق ترین کوچه های ذهن او به یک ضرورت تبدیل شد ، زیرا او تنها چیز خوبی بود که از این فجیع که Suicide Squad بود ناشی شد. این اتفاق جدید در مورد ماجراهای او با دیگر شخصیت های DCEU یک رویا است که دلهره های DC برای مدت طولانی واقعاً تصور می کردند. معرفی شخصیت های جدید مانند هانترس ، مونتویا ، بلک قناری اجتناب ناپذیری بود که بدون به ظاهر اجباری اتفاق افتاد. با تشکر از این علاوه بر این هیجان انگیز جدید به حق رای دادن به کمیک.

در دنیای به تدریج در حال تغییر ، شخصیت هایی که زنان بازی می کنند ، کشش زیادی به دست می آورند. تماشای شخصیتی مانند شخصیت هارلی کوین شکل جدیدی می بخشد و در کل ما را از این تغییر اطمینان می دهد. این آینده است و اینجا برای ماندن است.

به معنای سرگرم کننده تر ، فیلم Birds of Prey به پایان رسید که این کمیک بسیار تر و عمیق تر جلوه می کند. این یک ساعت و 49 دقیقه سرگرمی بی حد و حصر است که منابع زیادی را به شما ارائه می دهد ، در طرفداران تخم مرغ های عید پاک قرار می دهد و مهمتر از همه ما چشم انداز کاملاً جدیدی را نسبت به یکی از شرورهای اصلی خود DC – یعنی Black Mask – به ما ارائه می دهد.

بنابراین اساساً DCEU سعی دارد تا حداکثر صادق باشد – “به چیزهای خوب ادامه دهید و به جلو بروید!”

فیلم The Direction of Birds of Prey

سخت است که تصدیق کنید که کارگردانانی که به طور ساده در حال تغییر بودند چه کاری می توانند در یک فیلم انجام دهند. برای عدالت لیگ در نظر گرفته نشده است.

ما کتی یان را در اینجا داریم که معلوم می شود از نظر جهت ارتقاء بزرگی از دیوید آیر است. او شگفتی دیگری دارد که برای او کار می کند. داستانی از کریستینا هودسون ، دختری که Bumblebee را نوشت. کریستینا یک متخصص در دیدگاه های زن محور است و دارای داستان هایی است که پیچ و تاب زیادی دارد و به نوبه خود می رود اما به صورت کامل یک بسته کامل است.

کتی مقدار کافی از حدت را به ارمغان می آورد تا کاملاً طنز نباشد. جهت او یکپارچه است ، در بعضی مواقع متوقف می شود تا یک داستان جانبی را تکمیل کند ، اما دوباره یک بار دیگر برای همیشه جلو می رود. او با رفتن به عقب و جلو ، تکمیل تصویر با روشی متفاوت ، فقط برای انجام کاری غیر عادی ، در فریم های خود کمی بیشتر نشان می دهد.

به نظر می رسد که ویرایش بسیار درخشان است ، حتی اگر برخی از نقاط قابل مشاهده در آنجا بخواهید که طنز یا درام بهتر شود. بیشتر اکشن ها در کنار جریان داستان اتفاق می افتد و در پایان به یک مکمل عالی تبدیل می شود.

مارگوت رابی در نقش هارلی کوین

مارگوت رابی بار دیگر به شخصیت هارلی کوین عدالت می کند. خوب است بدانید که او به راحتی چگونه از یک تصویر به تصویر دیگر منتقل می شود. او با همان بدرفتاری در رفتار خود به همان نفس زانی خود بازمی گردد که در Suicide Squad شاهد آن بودیم. بارهای طنز در سرکش او بسته است. او به شما اطمینان می دهد که می توانید زمان خوبی را بخاطر خندیدن به مرکزیت خود بخوانید.

در پشت یک ماسک آشکار که روی صورتش می کشد ، همان شخصی وجود دارد که سعی در پنهان کردن آن دارد. ما می توانیم آن طرف را اغلب در فیلم Birds of Prey ببینیم. مزیتی که از چشم کاساندرا قابیل (الا جی باسکو) که در آن نویسندگان مخفیانه سعی در قاچاق هارلی به عنوان الگوی نقش دارند ، می توان دید ، ایده ای که در آن وجود دارد به همان اندازه لوکیشن اوست. او به ما یادآوری می کند که در موارد بی شماری که چرا همکاری با او شوخی بد است.

مطلب مرتبط  Fullmaza 2020 - بارگیری جدیدترین فیلمهای بالیوود ، هالیوود ، تامیل و تلوگو - تماشای آنلاین فیلم ها

خوب است بدانیم که چگونه او همیشه به شخصیت خود بر می گردد ، یک ضد قهرمان باقی می ماند و به این قهرمان اساسی تبدیل نمی شود. این رفتار مانند رفتار او باعث می شود که او از هر پرتره معمولی که دیده ایم متفاوت باشد.

ایوان مک گرگور در نقش بلک ماسک

بلک ماسک برنده مشخصی از فیلم Birds of Prey است. شرور دی سی که ما شایسته آن هستیم و نه کسی که به آن احتیاج داریم. اگر نگاهی به کارت امتیازی شرور DCEU بیاندازیم ، نه خیلی چشمگیر و به یاد ماندنی توسط یک دسته از افراد شیطانی ، بسیار صادقانه. به جز جوکر ، که پس از آن دوباره تحت DCEU قرار نمی گیرد.

ایوان مک گرگور در نقش فیلم Black Mask in Birds of Prey

ماسک سیاه تغییر خوشایندی بود. او شخصیتی شبیه به زندگی واقعی را به ارمغان می آورد که نه تنها وی را از تماشای آن لذت می برد بلکه بسیار خطرناک است. این واقعیت که هر وقت احساس می کرد می توانست کاری انجام دهد ، او را زیر آن دسته قرار می دهد. ایوان یک انتخاب خوب بود و او با بازیگری غیرقابل کنترل خود به راحتی آن را میخکوب می کرد. من فکر می کنم او یکی از شخصیت های دلپذیر این فیلم است که دوست دارم هر وقت مبحث اجراهای فاسد و خراب دست و پنجه نرم می شود ، روی میز بیاورم.

بقیه باند (اسپویلر)

یک بار دیگر باید آنرا به کتی بدهید تا با استفاده مجدد از هر چیزی و یا خراب کردن تفریح ​​برای ما ، چیزهای هوشمندانه ای را به تصویر بکشد. چیزهایی مثل نشان دادن ایوان از نمادهای رومیون Sionis در خارج کردن یک ماسک سیاه واقعی فقط یکبار به انتها ، یا Dinah Lance (Jurnee Smollett-Bell) فقط یک بار در کل فیلم فقط یک بار در کل فیلم می رود و نشان می دهد که چقدر فکر در اعدام گذشت

متأسفانه این پایان ماجرا برای Black Mask منتظر نبودیم زیرا او می توانست علاوه بر این به گروه DCEU شرورها نیز کمک شایانی کند.

طنز نیز برای فیلمی که قرار بود در کل سرگرم کننده باشد ، دست نخورده نگه داشته می شود. با ساز و کار شخصیت Huntress که توسط (مری الیزابت وینستد) بازی شده است ، سازندگان نمی ترسند وضعیت کل او را نه تنها ملموس ، بلکه بسیار سبک جلوه دهند. حال اگر بخواهید که در یک طنز بخوانید ، ناامید می شوید که بهترین ها را بدانید. اما فیلم ها آزمایشاتی دارند. خوب ، در این حالت ، به دلیل مری ، به نوعی کار کرده است.

باند فیلم Birds of Prey

رنه مونتویا با بازی روزی پرز می تواند یکی از همین شخصیت هایی باشد که ممکن است در درازمدت فراموش کنید. تا زمانی که آنها ادامه نمایش نشان می دهند و چهره ای به این نام می دهند. قناری علاوه بر این عالی بود و به شخصیت شخصیت او فرصت کافی داده شده است. خوب است که در طولانی مدت او را در حالت کاملاً تند و تیز مشاهده کنید.

شما می توانید Birds of Prey: and Fantabulous Emancipation فیلم One Harley Quinn را از اینجا سفارش دهید:

حکم نهایی

نکته ای که شما نمی توانید کمک کنید اما توجه دارید این است که چه مقدار رنگ در فیلم نقاشی شده است. مانند تلفیق رنگها و رنگهای هیجان انگیز است. حتی این عمل با برخی از چیزهای فوق العاده slo-mo badass پوشیده شده است که کاملاً ارزش آن را دارند.

به طور کلی یک ساعت عالی! دو مورد که آن را بسیار هیجان انگیز می کند یک شرور خوب و البته هارلی است.

می توانید تریلر Birds of Prey: و The Fantabulous Emancipation One Harley Quinn را اینجا ببینید:

https://www.youtube.com/watch؟v=Dv1BedmQBeU

پرندگان طعمه: و رهایی خارق العاده از هارلی کوین

پوستر پرندگان طعمه

طرفداران

  • جهت برجسته
  • یک جشن رنگارنگ
  • ماسک سیاه به عنوان شرور
  • مارگوت رابی به عنوان هارلی کوین

منفی

  • بعضی اوقات خیلی پرزدار می شود
  • رشد شخصیت رنه مونتویا

خلاصه

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها