پیش پرده در تریلر تیزر Mills Creek

پیش پرده در تریلر تیزر Mills Creek

https://www.youtube.com/watch؟v=uRE0e8RQLv4

زن جوانی که در اثر مرگ خواهرش تحت تعقیب قرار گرفته است ، واقعیت خود را در حال فرسایش می یابد زیرا درگیر تاریکی در گذشته خانواده اش است.

دون سوانسون ، نویسنده و کارگردان به ما گفت: “وقوع در نهر میلز کاری عاشقانه بوده است که 28 ماه به طول انجامید. اولین پیش نویس در آوریل 2018 نوشته شد و ویرایش نهایی در روزهای آخر آگوست 2020 انجام شد. ” دون ادامه داد: “آنچه مدتی قبل به عنوان یک شوخی غیرمعمول بین خودم و بازیگر زن الكزا مكلینگ شروع شد ، به یك كوتاه تبدیل شد كه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت در حالی كه هنوز در مراحل اولیه تنظیم بود.” از جمله کسانی که به این علاقه مند بودند می توان به بتسی لین جورج ، معروف به دوون در ویدئویی کارگردانی شده دیوید فینچر برای “گهواره عشق” بیلی آیدول ، و لیندا مارنونی ، بازیگری که با فیلمساز افسانه ای ترسناک جورج رومرو در “فصل از جادوگر “و” دیوانه ها “. دون افزود: “طولی نکشید که آوا پسوراس ، دختر بتسی ، به جمع بازیگران پیوست و جهانی که در آن شخصیت های مورد تمرکز شروع به گسترش فراتر از محدودیت های یک کوتاه کردند.”

مطلب مرتبط  Star Wars Episode IX - Rise of Skywalker Review (2019)

وقتی از او در مورد رویکرد فیلمبرداری س Dال شد ، DOn به ما گفت: “یک رویکرد منحصر به فرد برای پروژه ساختن یک فیلم کوتاه از اولین اقدام است که می تواند به عنوان یک پروژه مستقل عمل کند و همزمان برای تقویت آگاهی استفاده شود. و پشتیبانی از ویژگی باقیمانده. م workedثر واقع شد. “

رویداد در میلز کریک دارای 20 انتخاب رسمی در مدار جشنواره بوده است که منجر به 19 جایزه و 12 نامزدی شده است ، بدون ذکر 50 بررسی از منتقدان و یک رقابت تهاجمی Indiegogo. این فیلم در تابستان سال 2019 به مرحله تولید رسید و یک فیلم کوتاه موفق را به فیلمی داستانی تبدیل کرد که قرار بود باشد – یک هیجان فوق العاده طبیعی پر تعلیق که در سبک سوزاندن آهسته داستان های اشباح بی انتها ساخته شده است.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها