fallback-image

پیگیری آسمانها – مرور قسمت 2 سری وب Kōan

پیگیری متزلزل ، قسمت دوم Kōan ، مجموعه گلچین انیمیشن آنلاین ، “پیگیری آسمان ها” فاقد سادگی درخشان شاهکار آغازین آنها است.

پس از پیدا کردن ورودی ابتدایی (“What’s There”) Kōan (یک مجموعه گلدان متحرک از Moti Media موجود در YouTube) یک لذت غیرمنتظره با ترکیبی کامل از ایده ها و تصاویر ارائه می دهد جشن برای هر دو چشم و ذهن همه در یک چیز جالب است نشانه جاه طلبی خالص و هنرمندی مستقل بود ، شرم آور است که پیگیری ، پیگیری آسمان ها ، بسیار کمتر موفق است. جاه طلبی و انیمیشن جسورانه همچنان پابرجاست اما اصل مفهومی فاقد یک هدف واقعی است و دامنه ای بسیار گسترده و تثبیت شده اجتماعی به طور ناامیدکننده ای بی هدف است و احساس یک تلاش بی فایده و خود بزرگ بینی فکری می کند.

چراغی درخشان از “What’s There” انیمیشن سیال نقاشی مانند بود که جرات بیرون رفتن از وضعیت موجود را داشت و این کار را با هدفی انجام داد که ایده های زیربنایی را بیش از پیش قدرتمند می کرد. اما این انیمیشن در ابتدای “پیگیری آسمان ها” کمی متعارف تر می شود ، با یک سبک هنری که می توان با انیمیشن CGI از سال 2010 انتقال پیدا کرد ، اما ظرافت آن کمتر است زیرا زیبایی شناسی از پلاستیک پلاستیکی ناخوشایند برخوردار است. همه اینها قبل از تأثیرات قدیمی ، دوباره به ابتکار افتتاحیه “What’s There” احتیاج می یابد ، وقتی انیمیشن تلاش می کند تا اکتشاف میان بعدی را انجام دهدیون همراه با میله های پیشرفت و ساخت بازی های واگن 80 باعث هرگونه ترس از سری شدن خیابان های ارتدوکس جالب توجه می شود زیرا کوتاه شدن 2 دقیقه ای به سمت خارج از مرکز منحرف می شود و این اجازه می دهد تا این گلچین Karan اوج بگیرد.ماهیت این قالب های کوتاه به این معنی است که بلندپروازی های نشان داده شده در ایده ها می توانند منجر به عدم رضایت شوند ، در حالی که چنین ایده هایی احساس ضعف می کنند و کمتر مورد بررسی قرار می گیرند. این قطعاً بزرگترین شکست “آسمانها” است. مفهوم بزرگ چرا؟ و ماهیت واقعیت و فضا در هسته “آسمانها” وجود دارد زیرا درک فرهنگی ساختاریافته را درگیر می کند و سعی در س questionال کردن دارد ، اما در حقیقت به سختی وضع موجود را به هم می زند. جاه طلبی های آن ممکن است ستودنی باشد اما هنگام برخورد با چنین مفهومیبه همان اندازه که این قسمت محدود است ، به سختی ایده های اصلی را ایجاد می کند ، هرگز بد نیست شروع به ارائه افشاگری یا نتیجه گیری کنید. حتی هر ژستی که کل سریال با آن تزریق شده باشد از بین رفته است که باعث می شود ایده ای گسترده و بی پایان به طرز غم انگیزی احساس خالی شدن کند.

مطلب مرتبط  SHIRLEY (2020) - Movie-Blogger.com

ناقص اما قابل تحسین ، سخت است که برای این دوم از هشت حضور در مجموعه گلچین Kōan ، انزجار زیادی داشته باشید اما نمی تواند همان خرد هیجان دیگران را در سریال جلب کند.

پیگیری آسمانها را اینجا ببینید

توبی هولدن در توییتر
توبی هولدن

من در حال حاضر دانشجوی رسانه کالج هستم و علاقه زیادی به فیلم و انتقاد دارم. من به عنوان یک نویسنده مشتاق ، همیشه تمایل به نوشتن داشته ام ، و مدام سعی می کنم با تمرین و یادگیری از افراد ارجمند در این زمینه ، توانایی های خود را تقویت کنم.

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها