چرا سرعت اینترنت برای پخش فیلم مهم است؟ – تماشای فیلم آنلاین

چرا سرعت اینترنت برای پخش فیلم مهم است؟ – تماشای فیلم آنلاین

من به عنوان یک عاشق فیلم ، به وضوح می دانم که پیدا کردن شخصی که دوست ندارد فیلم تماشا کند دشوار است. اما به دلیل تجارت مردم نمی توانند به سالن های سینما بروند و از فیلم ها لذت ببرند. به همین دلیل ، مردم تصمیم گرفته اند که آن فیلم ها را به صورت آنلاین تماشا کنند. اما اگر می خواهید فیلم ها را بصورت آنلاین تماشا کنید به اتصال سریع اینترنت نیاز دارید. اگر اتصال سریع اینترنتی ندارید ، با مشکلاتی روبرو خواهید شد. بنابراین در اینجا قصد داریم درباره این موضوع صحبت کنیم که اتصال اینترنت با کندی باعث از بین رفتن تجربه پخش جریانی ما می شود.

دو گزینه برای تماشای فیلم در تلفن همراه خود با بارگیری وجود دارد و یکی با پخش جریانی است. اکثر مردم نمی خواهند فیلم بارگیری کنند زیرا هزینه زیادی برای داده و فضای ذخیره سازی تلفن همراه در تلفن شما دارند. اما پخش جریانی فیلم بهترین گزینه برای شماست که به اینترنت پرسرعت نیاز دارید. اگر اتصال به اینترنت سریع ندارید ، با برخی از مشکلات روبرو خواهید شد که در زیر آورده شده است.

چالش ها و مسائل

  1. کیفیت HD اولین توصیه برای یک عاشق فیلم است که می خواهد فیلم ها را با کیفیت HD تماشا کند. اما برای اتصال کم اینترنت ، نمی توانید از فیلم ها با کیفیت HD لذت ببرید.
  2. هنگام تماشای فیلم ، مردم هیچ نوع اختلالی نمی خواهند اما برای اتصال اینترنت آهسته ، شما مطمئناً این اختلال را احساس خواهید کرد. زیرا شما با مشکل بافر روبرو خواهید شد. برای اتصال به اینترنت کم ، پرونده های رسانه ای نمی توانند به راحتی کار کنند و بارگیری آن زمان بر است.

راه حل ها

  1. ابتدا باید سرعت اتصال به اینترنت خود را بررسی کنید. اما ممکن است سوالی وجود داشته باشد که چگونه سرعت اینترنت خود را به صورت آنلاین بررسی کنم. در اینجا راه حل برای شما وجود دارد:

اول از همه ، به هر نوع سایت بررسی سرعت اینترنت مانند https://www.speedcheck.org بروید

روی Start Test کلیک کنید

پس از کلیک بر روی تست شروع ، نمودار کاملی از سرعت اتصال به اینترنت خود خواهید گرفت. نمودار زیر را پس از بررسی آنلاین اتصال اینترنت من مشاهده کنید.

تاخیر 424 میلی ثانیه
دانلود 0.17 مگابیت در ثانیه
بارگذاری 2.5 مگابیت در ثانیه
آدرس آی پی 111.01.0 ******

اگر سرعت اتصال به اینترنت خود را پیدا کردید تا با ارائه دهنده اینترنت خود آهسته تماس بگیرید و به آنها بگویید سرعت زمان بارگذاری و زمان بارگیری را افزایش دهند. خودشه.

اگر مراحل را دنبال کرده باشید ، ممکن است بتوانید هموار روی دستگاه خود جریان داشته باشید. امیدوارم که مقاله را پسندیده باشید و سپس آن را در دسته های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، برای مطالب بیشتر مانند این ، دوباره به ما مراجعه کنید.

همچنین بخوانید:

مطلب مرتبط  Lonely Hearts از قسمت جشنواره بازدید می کند

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها