fallback-image

چرخه – مرور سری سوم سریال وب Kōan

قسمت 3 مجموعه انیمیشن Kōan ، مفهوم مفهومی انسان گرایانه این مجموعه را دوباره زنده می کند

دقیقاً مانند “چه چیزهایی وجود دارد؟” بسیار جذاب ، چرخه به همین ترتیب در حین حرکت بین آب زنده انسان کوهی کوهی حرکت می کند که تعجب از حساسیت آنها تصویری شگفت انگیز از طبیعت دایره ای ابدیت را تحریک می کند. ترسیم زندگی به مرگ تا تولد دوباره. با این وجود ایده اصلی ، مانند آنچه در آنجا وجود دارد ، درباره تأثیر محیط اطراف و اینکه چقدر ایجاد و پایان هر قطره آب زنده برای انسان زنده ای که منطقه را احاطه کرده است ، ضروری است.

این انیمیشن برخلاف سبک های پرماجرا که در دو قسمت قبلی به کار رفته است ، به مراتب جذاب تر و ساده تر است و هر لبه ای را صاف می کند تا احساس بی خطر بودن کند. شاید بتوانید آن را به صورت کودک تفسیر کنید اما وقتی با نقش و نگارهای ایده ترکیب شود ، هر احساس نارسایی از بین می رود.

تقارن در “چرخه” ایجاد می شود ، زیرا منافذ گرد به ما اجازه ورود به جهان را می دهند. در واقع با مشاهده از طریق میکروسکوپ ، می بینیم که این عالم ریز زندگی بزرگ شده است. اهمیت دادن به چیز غیر مهم درک شده در یک داستان متمرکز و متمرکز. چرخه هم آگاهی شما را نسبت به فضای خود و هم عوامل بیرونی تأمین كننده افزایش می دهد ، در حالی كه به زمان و بی نهایت دردناك آن اهمیت زیادی می بخشد. این چشمان شما را گشوده و احساس گناه عجیب و غریب می کند زیرا شما را از همه چیزهایی که بدیهی می دانید هشدار می دهد. بازگرداندن هسته اصلی ایده به این ذهنیت اصلی انسانی همان چیزی است که زندگی را در این تصویر از چرخه زندگی جرقه می زند.

در چارچوب مقدمه ای که تصور می شود ، چرخه ضد هوا است و اجازه نمی دهد که با استفاده از تزریق یک سادگی عمیق ، مدت زمان کار خود را به حداکثر برسانید و باعث ایجاد آگاهی بی سر و صدا از محیط اطراف خود شود.

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها