ژانویه سال 2020 #ResolutionBinge | Movierdo

ژانویه سال 2020 #ResolutionBinge | Movierdo

ZEE5 با پایان دادن به سال 2019 با مجموعه نمایش های مختلف ، فیلم ها و سریال های وب ، سال 2020 را با #JanuaryResolutionBinge آغاز می کند ، وعده های آینده جدید زیادی را برای مخاطبان خود قول می دهد. اگر تازه وارد ZEE5 باشید ، ویدیو Resolution Binge در ژانویه 2020 شما را در اکثر نمایش های دیدنی می گذراند و می توانید انتخاب خود را از تعداد زیادی انتخاب کنید. این ویژگی از پرتاب ژانویه 2020 در ZEE5 نیز برخوردار است.

در اینجا لیستی مختصر از همه آنچه در ژانویه در انتظار شما است ، نگاهی بیندازید!، شما در ژانویه 2020 #ResolutionBinge

وزیر کشور: بهارات داورا ، ششم ژانویه: یکی از قدیمی ترین نمایش های اجرا ZEE5 مراتی ، بسیار دوست داشتنی و مجدداً نمایش داده می شود. تماشای میزبان محبوب این نمایش ، آادش بندكار در سفر به خانه های مهاراشترا سفر كنید.

Panther bangla ، 3 ژانویه: هر بنگالیایی به عنوان مخاطب برای ZEE5 می تواند فیلم مورد علاقه خود را در ژانویه تماشا کند.

بااق بوندی خله ، ششم ژانویه

گندی باات ، 7 ژانویه: به کارگردانی ساچین Mohite برای ALT Balaji ، این نمایش در یک موضوع شهوانی اجرا می شود.

نمایش Kahat Jai Hanuman Shri Ram 7 ژانویه: با بازی Sneha Wagh و Jiten Lawani ، این نمایش بر اساس داستان اساطیری Bal Hanuman از زمان تصدی وی ساخته شده است.

Kark Rogue ، 10 ژانویه: یک قاتل سریالی که در میان یک میلیارد نفر پنهان شده است ، غیر از تشخیص یک بیماری کشنده ، کشف نیست. برای تماشای یک تریلر پزشکی حاشیه خطرناک Kark Rogue آماده شوید.

مطلب مرتبط  FrightFest 2020 برتر جهانی را The Horror Crowd ارائه می دهد

کارون مورد علاقه ماهاراشترا ، دوازدهم ژانویه: این یک خانواده است که در یک نمایش خانوادگی مورد علاقه شما در ماراتی نشسته است.

جوایز ZEE cine ، 12 ژانویه: زمستان ها و نمایش های جوایز. عادت زنانه.

راه اندازی ZEE پنجابی ، 12 ژانویه

maharashtracha superstar، 15 ژانویه: بچه های خود را با خود همراه خود در زیر پتوها قرار دهید تا سوپراستار مورد علاقه خود را شکار کنند.

کد M ، شانزدهم ژانویه: Code M یک سریال سریال درام هندی در آینده است که توسط Juggernaut Productions برای بستر پخش آنلاین ALT Balaji و ZEE5 ساخته و تولید شده است. این سریال ها جنیفر وینجت ، تانوج ویروانی و رجت کاپور را به عنوان شخصیت های اصلی بازی می کنند.

علی میلی گلچلی ، 17 ژانویه

هرگز بهترین دوست خود را ببوسید ، 20 ژانویه: بر اساس رمان پرفروش سومریت ساهری ، نمایش نمایش ناکول مهتا را بازی می کند و داستان دو بهترین دوست را که با احساسات متناقض روبرو هستند ، روایت می کند.

آناگاناگا ، 23 ژانویه: یودا ، رزمنده ، مسئولیت نجات مكشا ، دختری كه بركت قدرتهای الهی را بر عهده دارد ، از چنگالهای جادوگر ، ایرندری است كه مایل است خون خود را بنوشاند.

Stage of محاصره 26/11 ، 24 ژانویه: این هشت قسمت طولانی سعی در تجدید نظر در روایت های دلهره آور حمله تروریستی 26/11 مخوف به هتل بمبئی دارد.

روز جمهوری 26 ، 26 ژانویه: یک نمایش مناسب برای تماشای روز.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها