کانال ترسناک صفحه اول اکتبر را نشان می دهد

کانال ترسناک صفحه اول اکتبر را نشان می دهد

کانال ترسناک صفحه اول اکتبر را نشان می دهد

کانال ترسناک برای ارائه هالووین دو لایحه Corin Hardy’s THE HALLOW و Ante Novakovic’s FRIGHT FEST

ماه اکتبر دارای یازده نمایش برتر در کانال ترسناک است ، از جمله یک شب دوزخ جهنمی شب اول هالووین اولین فیلم هیولایی ایرلندی Corin Hardy ، THE HALLOW و Ante Novakovic’s Halloween Slasher FRIGHT FEST. اولین نمایش های هر دو کانال در روز شنبه 31 اکتبر با THE HALLOW در ساعت 9 شب و FRIGHT FEST در ساعت 22.55 عصر پخش می شود.

چهار نمایش برتر در انگلیس نیز وجود دارد: چیلر شیطانی FIRSTBORN ، با آنتونیا لورا توماس ستاره Misfits ، هشتگ ترسناک SELFIE FROM HELL ، ECHOES OF FEAR ، برنده جایزه و جویندگان طلا به اندازه یک پینت به دنباله Leprechaun بازگشت LEPRECHAUN برگردد.

پنج نمایش دیگر کانال وجود دارد: PET ، یک داستان پیچیده از وسواس و اوضاع و احوال انسان ، با بازی دومینیک موناگان ، وحشت فرقه کلاسیک بدن دیوید کروننبرگ THE BROOD ، عصب خردکن کارگردان انگلیسی تام پاتون ، صعود ، تریلر روانشناختی THE RESIDENT ، با بازی هیلاری سوانک و بازی کریستوفر لی در آخرین بازی سینمایی خود و سرانجام ، تمساح های قاتل و آناکونداهای غول پیکر در LAKE PLACID VS ANACONDA برای مدت طولانی درگیر می شوند.

جزئیات کامل فیلم به ترتیب انتقال:

شنبه 3 اکتبر @ 21:00 – LAKE PLACID VS ANACONDA (2015) * نمایش اول کانال

برای یک حمام خون بدون وقفه در این نبرد شرورانه بین تمساح های جهش یافته و آناکونداهای مهندسی شده ژنتیکی آماده شوید در آخرین قسمت از امتیازات Lake Placid و Anaconda. وقتی آنها شکار انسان را شکار نمی کنند ، بیش از این تمایل دارند که یکدیگر را تحمل کنند. خیره افسانه وحشت رابرت انگلوند

Firstborn

یکشنبه 4 اکتبر @ 21:00 – FIRSTBORN (2016) * تلویزیون برتر انگلیس

چارلی و جیمز تازه زندگی مشترک خود را آغاز می کنند. جوان و عاشق ، آنها احساس مسئولیت می کنند و هیچ مسئولیتی ندارند تا اینکه چارلی متوجه می شود که باردار است. در یک لحظه رها شدن جوانی ، آنها تصمیم می گیرند کودک را نگه دارند. بنابراین به دنیای آنها ، تئا ، یک دختر زیبا می آید. اما ورود او موجودات وحشتناکی را به همراه دارد که خانواده تازه تأسیس آنها را تهدید می کند.

سلفی از جهنم

جمعه 9 اکتبر @ 21:00 – SELFIE FROM HELL (2018) * نمایش تلویزیونی UK

از نظر اجتماعی ناخوشایند ست (دومنیک موناگان) با پشتکار در پناهگاه حیوانات کار می کند. یک روز او هم مدرسه ای پیر هالی را در اتوبوس می بیند و تلاش می کند تا این آشنایی را دوباره زنده کند. اما پیشخدمت به تازگی از یک رابطه ناموفق استفاده می کند و از راه دور علاقه ای ندارد. پی بردن به احساسات او هرگز متقابلاً پاسخ نخواهد داد ، استالکر اقدامی جدی را انجام می دهد تا راهی جدید برای نشان دادن خرد کردن خود در زندگی خود به او نشان دهد.

شنبه 17 اکتبر @ 21:00 – LEPRECHAUN RETURNS (2018) * نمایش اول کانال

هشتمین قسمت از امتیاز Leprechaun 25 سال پس از نسخه اصلی برداشته می شود. لیلا ، دختر توری ردینگ ، به خانه ای برمی گردد که مادرش را برای همیشه تغییر داد. با پیوستن گروهی از دختران که سعی در تبدیل آن به یک خانه دوست داشتنی سازگار با محیط زیست دارند ، لیلا مجبور می شود با شیاطین گذشته مادرش روبرو شود. اگرچه لیلا بزرگ شد و معتقد بود که شیاطین کاملاً در درون سر Tory زندگی می کنند ، اما معلوم می شود که در واقع یک Leprechaun غیر قابل تخریب در یک هیاهوی قاتل در جستجوی طلای خود است …

پیروان ترس

یکشنبه 18 اکتبر @ 21:00 – ECHOES OF FEAR (2018) * نمایش تلویزیونی UK

پس از به ارث بردن خانه پدربزرگش ، آلیسا باید با رمز و راز مرگ ناگهانی او و شروری که در آن پنهان شده است مقابله کند.

مطلب مرتبط  Stills - سری وب کامل

جمعه 23 اکتبر @ 21:00 – THE ASCENT (2019) * نمایش تلویزیونی UK

یک گروه عملیات ویژه که در محافل مخفی نخبگان به Hell’s Bastards معروف است برای بازیابی اطلاعات حیاتی به یک جنگ داخلی نفوذ می کند. اما واحد ترک به زودی خود را در یک راه پله بی پایان ، پیچ و تاب و چرخان ، که مجبور به بالا رفتن از آن می شوند ، گرفتار می کند – در غیر این صورت آنها خواهند مرد. برای زنده ماندن ، آنها باید گناهان گذشته را دوباره ببینند و اگر می خواهند از پله ها به جایی بروند ، قدم های مهم را بردارند. با: Shayne Ward ، Toby Osmond ، Simon Meacock و Rachel Warren.

شنبه 24 اکتبر @ 22:35 – THE BROOD (1979) * نمایش کانال

فرانک کاروت به طور فزاینده ای در مورد رفتارهای مخفیانه همسر سابق خود نولا در م Instituteسسه شرور روانشناختی Somafree نگران می شود. با سرپرستی شخصیت راگت دکتر راگلان ، روشهای جنجالی و افراطی وی سعی در خشم عصبانیت بیماران خود دارد که اغلب تظاهرات جسمی به خود می گیرد. همانطور که فرانک عمیق تر می شود ، سرانجام به یک رویارویی نهایی وحشتناک و دافعه منجر می شود.

ساکن

یکشنبه 25 اکتبر @ 21:00 – THE RESIDENT (1979) * اولین کانال پخش

دکتر جولیت دورو (هیلاری سوانک) پس از جدایی از همسر زناکار خود به نیویورک نقل مکان می کند و در آپارتمان بزرگ خود زندگی جدیدی را تجربه می کند ، اتفاقات مرموز او را وادار می کند به این فکر کند که تنها نیست و به سرعت ترس هایش کاملاً واقعی می شود. صاحبخانه به ظاهر جذاب او ، ماکس ، وسواس خطرناکی با او پیدا کرده است. یک بازی وحشتناک گربه و موش در حالی رخ می دهد که جولیت مجبور به مبارزه و رهایی از اهداف شوم فزاینده ماکس می شود. این فیلم همچنین شامل یک کامو از کریستوفر لی است ، در اولین همکاری او با Hammer Films از سال 1976 به شیطان یک دختر و آخرین فیلم قبل از مرگ او در سال 2015 است.

تالار

شنبه 31 اکتبر @ 21:00 – THE HALLOW (2015) * اولین نمایش کانال

هنگامی که یک متخصص حفاظت از محیط زیست بهمراه همسر و کودک خود به ایرلند فرستاده می شود تا منطقه ای از جنگل را که محلی های خرافاتی قدمت آن را مقدس دیده اند ، بررسی کند ، اقدامات وی ناخواسته باعث ایجاد مزاحمت برای انبوه موجودات اهریمنی می شود که طعمه گمشده ها را می گیرند. او تنها و در اعماق تاریکی بیابان دوردست ، اکنون باید برای محافظت از خانواده اش در برابر حمله بی امان نیروهای باستان مبارزه کند.

FrightFest

شنبه 31 اکتبر @ 22:55 – FRIGHT FEST (2018) * نمایش اول کانال

در شب هالووین هنگامی که شهردار سامرتون تصمیم می گیرد یک رویداد Fright Fest را به طور زنده در دیواره های یک پناهگاه دیوانه و رها شده طولانی بیداد کند ، خون شایع می شود. تنها مشکل این است که یک وانت زندانیان مجنون جنایی درست در بیرون تصادف می کند و این نیرنگ یا معالجه کنندگان فکر می کنند اقدامات قاتلانه آنها بخشی از عملکرد است. اگر جرات دارید وارد شوید

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها