کریگ خواننده در نگاه اول ساعت 6:45 به یک حلقه می پردازد

کریگ خواننده در نگاه اول ساعت 6:45 به یک حلقه می پردازد

فیلم 6:45

یک قاتل در ساعت 6:45 دوباره و بارها اعتصاب می کند
فیلمساز کریگ خواننده اولین تیزر و Stills را منتشر کرد
Time Loop Slasher ویژگی های Remy Ma ، 45 King و Boom Boom را دارد
کارگردان / تهیه کننده کریگ سینگر (Dark Ride، Perkins ’14) اولین نگاه در آخرین فیلم ترسناک خود را 6:45 آغاز کرد. Slasher حلقه زوج ، عاشق یک زن و شوهر جوان است که یک تعطیلات آخر هفته عاشقانه را به جزیره ای منتقل می کند تا جایی که اوضاع به طرز وحشتناکی پیش می رود. سینگر با تکمیل فیلم پس از تولید ، عکس های جدید و تیزری را منتشر کرده است.

6:45 ستاره مایکل رید (The Haunting of Alice D، The Disorc Exorcist)، Augie Duke (Exit 0)، Armen Garo (The Departed)، Thomas G. Waites (The Thing، The Warriors)، سالن بوکس Famer-turn -اکتور Re “Boom Boom” Mancini ، hip-hop DJ The 45 King و رپی نامزد گرمی رمی ما (“Love & Hip Hop: New York”). خواننده به نویسندگی و کارگردانی از فیلمی از رابرت دین دین کلاین ساخته شده است. ساعت 6:45 توسط لوکاس پیتاسی و توسط سم سام آدلمن ویرایش شد ، با یک امتیاز از کوستا کریستیدس.

فیلم 6:45

بابی پاترسون امیدوار است که یک استراحت آخر هفته ، رابطه سنگین او با دوست دخترش ژول رابلز را نجات دهد. این زوج وارد تفریحی جزیره ای آرام بوگ گروو می شوند. با کمال ناراحتی ، شهر ساحلی خواب آلود با کنجکاوی متروک است و آنها به سرعت در مورد تاریخ کشنده ای که قرار است خود را تکرار کند ، می آموزند. مبارزات بابی با ژول کنار گذاشته می شود تا بتواند چرخه ترس و وحشتی را که آنها پیدا می کنند به دام بیاندازیم کنار گذاشته می شود. مهم نیست که برای جلوگیری از این کار چه کاری انجام می دهد ، او و دوست دخترش هر روز صبح ساعت 6:45 از خواب بیدار می شوند. حوادثی که منجر به قتل شریرانه آنها می شود.

مطلب مرتبط  اگر اتفاقی بیفتد من شما را دوست دارم - نقد و بررسی فیلم کوتاه نتفلیکس

تولید 6:45 در روز ولنتاین پیچیده شده است و قصد دارد در پاییز پیش پرده برود.

مشاهده مسیر TRAILER زیر

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها با طعم و مزه قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها