گرتل و هانسل (2020) – Movie-Blogger.com

گرتل و هانسل (2020) – Movie-Blogger.com

دوباره به من بگویید افسانه.
خیلی ترسناک است ، شما شروع به دیدن چیزهایی خواهید کرد که در آنجا نیستند.

در سال های اخیر ، ما از نسخه های اکشن زنده افسانه های معروف دیزنی غرق شده ایم. اینها معمولاً بدون انحراف از داستان افسانه پیروی می کنند. حتی ظاهر و جو اکثراً با اصل یکسان است. با این حال ، این مورد با “گرتل و هانسل” مدیر اسگود پرکینز رفته رفته و آن را به یک آفرینش بی هویت تبدیل کرده است. این تا حد زیادی با داستان اصلی برادران گریم مطابقت دارد. اما اخلاق داستان بسیار متفاوت از افسانه اصلی است. بنابراین ، هیچ ناپدری نامطبوع نیست. بدون سنگریزه یا خرده نان نیست. در افسانه اصلی ، هانس مبتکر تر بود. در اینجا او یک همکار کوچک درمانده وابسته به خواهر بزرگتر خود است. اما این نقشی است که گرتل در این داستان بازی می کند و این شخصیت چگونه تکامل می یابد. از این رو احتمالاً تغییر نامها در عنوان فیلم نیز نشان می دهد که قسمت گرتل از اهمیت بیشتری برخوردار است.

گرتل و هانسل

قارچ لعنتی.

دوره ای که در آن برگزار می شود قابل مقایسه با دوره های “The VVitch” یا “رسول” است. به احتمال زیاد در زمان قحطی بزرگ در قرن چهاردهم میلادی ، که زنده ماندن برای بسیاری از افراد دشوار بود. بیشتر آنها در خانه های شیطانی زندگی می کردند و هیچ وسیله ای برای رفع نیازهای روزانه خود نداشتند. به همین ترتیب ، مادر گرتل و هانس ، که بچه ها را با کلمات غیرقابل توصیف (و یک تبر چوب خطرناک به بیرون) از خانه بیرون می کشد. اول اینکه ، آنها توسط یک مرد دوست به شما توصیه می کنند که به دنبال کار باشند و به گروهی از پیوندها بپیوندند و به خصوص اینکه از مسیر منحرف نشوند. گرسنگی و کشف قارچ به نظر می رسد خوشمزه باعث می شود این دو کودک مسیر را ترک کرده و خانه ای سیاه را در جنگل کشف کنند.

گرتل و هانسل

یک روحیه تاریک ، eery و نگران کننده.

صحنه قارچ را می توان سرگرم کننده خواند و از قبل نشان می دهد كه این فیلم مطمئناً نسخه قابل دسترسی از افسانه شناخته شده نیست. توصیه نمی شود که مانند کودکان “این کار را با بچه های خود تماشا کنید.”شیر شاه” این فیلم برای کودکان کوچک خیلی تاریک ، تاریک و شاید وحشتناک است. حتی اگر برچسب “وحشت” را کمی اغراق آمیز بدانم. “گرتل و هانسل“واقعاً خزنده نیست انتظار عناصر معمولی یک وحشت را ندارید. هیچ گونه ترس و وحشتی نیست. هیچ صحنه غم انگیز و یا افراد خزنده ای وجود نداشت. اما مطمئناً ، احساسات ناخوشایند و نگران کننده ای را در کل فیلم تجربه خواهید کرد. جو شدید و مهیج که در آن غوطه ور می شوید.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 11 سریال آقازاده

گرتل و هانسل

نوع هنری و تجربی فیلم.

من همچنین می ترسم که به دلیل شخصیت هنری و تولید تجربی ، این افسانه مرموز برای همه نیست. بسیاری از طرفداران ترسناک به طرز وحشتناکی ناامید خواهند شد و در عوض آن را به عنوان یک فیلم پرمخاطره به تصویر می کشند. شرورها قطعاً عدم تنش و سرعت آهسته هستند. اما برای من ، فضای بی نظیر و داستان تخیلی بود که آن را به یک تجربه هیجان انگیز تبدیل کرد. طراحی خانه جادوگران (بدون دیوارهای زنجبیل) که با انواع شیرینی تزئین شده اند) شما را گیج می کند. خانه ای مدرن و سیاه و مدرن ساخته شده با مواد و سبک های معاصر. دقیقاً چیزی نیست که شما شروع به تکان دادن کنید. از یک طرف ، فضای داخلی مشخصه آن زمان خاص است. اما از طرف دیگر ویژگی های سبک نیز وجود دارد که متعلق به عصر حاضر است. و سفره پر از غنی پر از خورش و شیرینی های خوشمزه ، یک جشن برای چشم است.

گرتل و هانسل

فیلمی زیبا و زیبا.

آنچه بیشتر برایم جذاب بود بازیگران عالی بود. آلیس کریگ از آنجا که جادوگر وحشتناک و شیطانی به طور خاص افسانه بود. و سوفیا لیلیس همچنین نقش گرتل را بطور قانع کننده ایفا می کند. دختری جوان با آینده نگری غیر منتظره. موسیقی زیبا و جلوه های صوتی به همراه پالت رنگی استفاده شده ، فضای خاصی را فراهم آورده است. فقط دلخوشی که پیدا کردم کمی تاسف آور است و برای سرعت کم فیلم مناسب نیست. من مطمئناً می توانم از یک نسخه ساده از یک افسانه لذت ببرم. اما این نسخه خلاف توانست من را غافلگیر کند. قطعاً فیلمی برای کسانی که عاشق فیلم های زیبایی شناسی هستند.

امتیاز من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها