fallback-image

گرینلند (2020) | فیلم- Blogger.comفقط اگر در هنگام رسیدن به آنجا چیزی پیدا کردید با ما تماس بگیرید.
مثل جایی که می توانیم برای ایمنی به آنجا برویم.

هیچ وقت مثل یک فاجعه مناسب نیست. فیلمی که می تواند جهانگردان فاجعه را در شما راضی کند. تعداد این قبیل ها که قبلاً ساخته شده بی شمار است. علل تخریب جهانی متنوع است. زمین لرزه های ویرانگر وجود داشت (“زمین لرزه“و همین اواخر” سان آندریاس “) که فلات ها را بلند کرد و کل کلان شهرها را از هم پاشید. قایق هایی که به دلیل موجی عظیم غرق شدند (“ماجراجویی پوزیدون“) یا یک توده یخ ولگرد (“تایتانیک“). در حال فوران آتشفشان (“اوج دانته“) ، عصر یخبندان در حال آمدن (“پس فردا“) ، سونامی (” Lo Imposible “) ، یا (و به طور مناسب تر در حال حاضر) ویروس کشنده ای که به سرعت در حال گسترش است (“سرایت“). خط داستانی چنین فیلم های فاجعه ای معمولاً یکسان است. در وهله اول ، شما از قبل می دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد و بنابراین با صبر و حوصله منتظر شروع لحظه فاجعه بار هستید. بعد ، شما شاهد اثرات فاجعه اعلام شده هستید. و مخفیانه احساس می کنید آن لحظه سعادتمندانه متوجه می شوید که فقط یک شاهد خاموش هستید و از نظر جسمی حضور ندارید. و هر بار ، برای قهرمانان داستان به پایان می رسد (هر چند با برخی قربانیان تصادفی). آنها موفق می شوند به طریقی معجزه آسا از مرگ بگریزند. چنین فیلم هایی معمولاً با تصاویر آخرالزمانی خاتمه می یابند که نشان می دهد همه چیز چقدر ویرانگر بوده است.

تعداد زیادی درام ، فاجعه محدود

به نظر من، “گرینلند“در خارج از گروه فیلم هایی قرار می گیرد که چنین خط داستانی را دنبال می کنند. این بیشتر در لیست فیلم هایی قرار دارد که می توانید “جستجوی یک دوست برای پایان جهان” را پیدا کنید. شما از آنچه درام قرار است اتفاق بیفتد آگاه هستید. اما واقعاً دیدنی نخواهد بود. صحنه های پر از اکشن که در آن تکه هایی از دنباله دار در حال نزدیک شدن به زمین برخورد می کند بسیار کمیاب است. کمی شبیه به “آخرالزمان“، جایی که موضوعاتی مانند مأموریت های انسانی تقریباً غیرممکن و از خودگذشتگی بیشتر از خود بخش فاجعه بود. در حالت دوم ، سفر فضایی با شاتل فضایی به پیش زمینه رانده شد. که در “گرینلند“این سفر خانواده گریتی به مکانی خاص است که در آن جان (جرارد باتلر) و خانواده اش از نابودی قریب الوقوع همه موجودات روی زمین در امان هستند. به طور خلاصه ، فاجعه در حال نزدیک شدن به پس زمینه تغییر می کند و درام را درگیر می کند. مسلماً ، از بسیاری جهات.

هیستری و وحشت.

همانطور که مناسب یک فیلم فاجعه کلیشه ای است ، شما ابتدا جنبه خانوادگی دارید. معمولاً مربوط به خانواده ای است که دارای مشکلات رابطه ای است. این نیز در اینجا در “گرینلند” آنچه جان واقعاً انجام داده است ، به صراحت بیان نشده است. اما مطمئن باشید ، هرچه یک سفر دشوار بیشتر طول بکشد ، همسران بی اعتماد بیشتر به یکدیگر نزدیک می شوند. فکر می کنم این هم یک مورد اجباری است که باید در یک فیلم فاجعه گنجانده شود. این فیلم بیشتر به عوارض جانبی چنین فاجعه ای می پردازد که در همه جای دنیا اتفاق می افتد. هیستری و وحشتی که بوجود می آید. غارت و هجرت عظیم با ترافیک شناخته شده هیولاها. خشم دوستان جان و آلیسون (مورنا باکارین) ، که پس از دریافت پیام شخصی جان از جانب مقامات برای شرکت در یک جشن تولد ، برای جلب امنیت خود و خانواده اش در مکانی مخفی ، شرکت کرد. درخواست یکی از والدین برای آوردن فرزندش به امنیت بیشتر از بقیه فیلم در من تأثیر داشت.

مطلب مرتبط  NINOTCHKA بازبینی مجدد (1939) - Movie-Blogger.com٪

واقع بینانه و در عین حال کمی غیرواقعی است.

بقیه فیلم سفر پر زحمت به این مکان مخفی و پر از موانع و مشکلات را نشان می دهد. به طور طبیعی ، پسر ناتان (راجر دیل فلوید) از دیابت رنج می برد و داروهای حیاتی را نباید فراموش کرد. بله ، شما می توانید مشکلات مربوط به آن دارو را انتظار داشته باشید. به گونه ای که اعصاب شما را خراب کند. دستیابی به فرودگاه نظامی برای ادعای صندلی های رزرو شده خود در هواپیمای ترابری نیز خالی از دردسر نیست. و در برهه ای از زمان ، همه اینها کمی زیاد می شود. درست زمانی که فکر می کنید این خانواده با مشکلات کافی مواجه شده اند ، موارد زیر خود را نشان می دهد. و اگرچه سازندگان سعی کرده اند به این فیلم شخصیتی فوق العاده واقع گرایانه بدهند ، اما همچنین حاوی برخی موقعیت های غیر واقعی مانند هرج و مرج در فرودگاه است. من می ترسم اگر با چنین شرایطی روبرو شویم ، در واقع ، بسیاری از شهروندان در مقابل موانع کنترل قرار می گیرند. و نحوه حل و فصل اوضاع در این اوضاع پر فراز و نشیب نیز گاهی اوقات کمی غیر قابل باور و برای درست بودن بسیار خوب به نظر می رسد.

بازیگر بزرگ ، باتلر.

شاید انتظارات من از این فیلم کمی بیش از حد بود و به نظر می رسید یک تجربه ناامید کننده باشد. آنها به جای فیلم “Avant la lettre” یک فیلم غلتکی احساسی ساخته اند. اما مغز خود را خاموش کنید ، و بسیار لذت بخش خواهد بود. و همچنین جرارد باتلر او معمولاً با فیلمهای اکشن بی فکر همراه است ، او می داند چگونه در این فیلم متقاعد شود درست مانند کاری که در فیلم “ناپدید شدن” انجام داد. مرد خانواده بسیار دلسوزی که به لطف قهرمانی موفق به جلب اعتماد شکسته می شود. “گرینلند”علی رغم کمبود تصاویر اکشن و آخرالزمانی ، مطمئناً فیلم بدی نیست. پیدا کردم “2012“بسیار بدتر ، حتی اگر”گرینلند“گاهی اوقات کاملا ملودراماتیک است. اما این فیلم خسته کننده نیست. قبل از اینکه آن را بشناسید ، فیلم 2 ساعته به پایان رسیده است. متأسفانه ، این فیلم فاجعه در مقایسه با دنباله دار پیش رو قابل پیش بینی نبود.

https://www.youtube.com/watch؟v=aqf7LZ_VxI8

رتبه من 5/10
پیوندها: IMDB

فیلم-عجیب

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و در بلژیک زندگی می کنم. من با ورونیکا ازدواج کردم و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 سال) و فیلیپ (5 سال). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی ام در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد آنها را که تاکنون دیده ام از دست داده ام.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها