گزینه های MoviesKiDuniya 2020 – اکنون ایده خود را پیدا کنید – فیلم ها را به صورت آنلاین تماشا کنید

گزینه های MoviesKiDuniya 2020 – اکنون ایده خود را پیدا کنید – فیلم ها را به صورت آنلاین تماشا کنید

درباره MoviesKiDuniya

MoviesKiDuniya یک سایت دزدی دریایی است که در آن مردم برای تماشای آخرین مطالب دزد دریایی به صورت آنلاین می آیند. MoviesKiDuniya یکی از سایتهایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند تمام مطالب سرقت شده را از آن دریافت کنند. هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام این کار نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت تعامل دارند زیرا هیچ وب سایت دیگری قبل از MoviesKiDuniya جدیدترین مطالب سرقت شده را بارگذاری نمی کند.

اگرچه سایت تورنت به دلیل بارگذاری محتوای حق چاپ توسط Google در ایالات متحده ممنوع شده است. اما تمام قوانین کشور همان افراد نیستند که هنوز هم می توانند از MoviesKiDuniya در سال 2020 استفاده کنند. برای آگاهی از روند کار ، مقاله را تا انتها بخوانید و از آن لذت ببرید.

آیا استفاده از MoviesKiDuniya بی خطر است؟

اخیراً گوگل MoviesKiDuniya را از ایالات متحده ممنوع کرده است. بنابراین امکان مرور فیلم MoviesKiDuniya از ایالات متحده وجود ندارد. زیرا در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و هند دزدی دریایی غیرقانونی است. در هر صورت ، قوانین برای افرادی که عکسهای متحرک را مشاهده یا بارگیری می کنند دقیق ترین نیست. غیر معمول است که کسی را که برای بارگیری / ریختن فیلم های خراب شده در شبکه دستگیر شده است ، بررسی کنید. قسمت بزرگتری از ضبط ها برای انتقال ماده غلیظ شده روی شبکه ایجاد شده است.

گزینه های MoviesKiDuniya

مانند MoviesKiDuniya برخی از وب سایت هایی که به کاربر اجازه می دهد آخرین تورنت ها را به صورت آنلاین بارگیری کند. اما همه آنها خیلی معروف نیستند و برخی از وب سایت ها به درستی کار نمی کنند. بنابراین چگونه می توان فهمید که بهترین گزینه برای MoviesKiDuniya کدام یک است. بنابراین من 10 گزینه برتر را که برای شما بسیار مفید خواهند بود ، توصیه می کنم.

YTS.am محبوب ترین سایت تورنت در سال 2020 است. این سایت تورنت اقدام به انتشار شخص ثالث جدیدترین تورنت ها می کند. اما YTS بارها به دلیل مسائل مربوط به دزدی دریایی ممنوع شد ، اما آنها با نام دامنه جدیدی بازگشتند. اکنون این سایت شماره یک تورنت در سال 2020 است.

رتبه الکسا: 228

1337x بسیار مشهور است زیرا آنها کسانی هستند که به دلیل بارگذاری مطالب تازه به شهرت رسیده اند. اگرچه 1337x در بسیاری از کشورها مسدود شده است ، اما هنوز هم خیلی خوب رشد می کند. اما برخی از سرورهای پروکسی نیز وجود دارد که می تواند برای رفع انسداد سایت مورد استفاده قرار گیرد.

رتبه الکسا: 348

Pirate Bay قدیمی ترین سایت تورنت در تمام زمانهایی است که در 15 سال گذشته کار می کرده است. ممکن است در جایگاه l1 نباشد اما دلیلی برای آن وجود دارد. در 15 سال گذشته ، سایت بسیار خوب رشد کرده است اما برای قوانین ISP و مسئله محتوای دزدی دریایی ، Pirate Bay در بیشتر کشور مسدود شده است. اما این پایان کار نیست Pirate Bay بیش از هزار سرور پروکسی و سایت آینه دارد. اگر برای دسترسی به Pirate Bay به لیست سرور پروکسی نیاز دارید ، آن را اینجا ببینید: لیست سایت های پروکسی خلیج Pirate.

رتبه الکسا: 168

RARBG بیش از 11 سال قدیمی تر است که سایت در سال 2018 آغاز به کار کرده است. این سایت دارای چندین نام دامنه است. RARBG همچنین با مشکلات دزدی دریایی روبرو شده است و سایت در بسیاری از کشورها مسدود شده است. این سایت قبل از سال 2020 به آن معروف نبود. اما اکنون این سایت تورنت بسیار خوب رشد کرده است.

رتبه الکسا: 493

Torrentz2 یک وب سایت فرعی یا مشابه وب سایت Torrentz.eu است. Torrentz.eu در سال 2016 بسته شد. برای برآوردن جای خالی این وب سایت ، صاحب وب سایت با یک آدرس نام دامنه جدید بازگشت. همچنین سریعترین سایت تورنت در سال 2020 است.

رتبه الکسا: 1484

NYAA.si

NYAA.si سایت جایگزین NYAA است. سال گذشته NYAA توسط Cloudflare به حالت تعلیق درآمد. پس از ممنوع شدن ، آنها باید برگردند صاحب NYAA با آدرس وب سایت جدیدی بازگشت (NYAA.si).

رتبه الکسا: 750

LimeTorrents

LimeTorrents به دلایل مختلف باید با بلوک های زیادی روبرو شود. بنابراین آنها باید آدرس دامنه آن را تغییر دهند و همچنین در پاسخ به بسیاری از تلاش های مسدود کردن ، صفحه اصلی آن را به روز کرده اند.

رتبه الکسا: 1849

همه عاشقان تورنت نام Bitsnoop را می دانند ، Zooqle سایت جایگزین Bitsnoop است. بیتسنوپ در سال 2017 به دلیل مسائل دزدی دریایی مسدود شد. اما الان خیلی بهتر شده است

رتبه الکسا: 4551

در سال 2015 EZTV به دلایل خاص بسته شد. سایت تورنت به مدت یک سال کاملاً بسته بود. اما در سال 2017 ، با یک مالک جدید بازگشت. پس از آن ، هنوز در حال رشد است و همچنین با بسیاری از مسائل دزدی دریایی روبرو شده است. EZTV.ag برای بارگیری تورنت توصیه می شود.

رتبه الکسا: 1644

TorrentDownloads

TorrentDownloads سالهاست که کار می کند اما بسیار سخت به 10 موقعیت برتر 2020 می رسند. چون به مدت 1 سال سایت کاملاً بسته بود. اما صاحب سایت تلاش زیادی کرده تا این سایت دوباره در مسیر خود قرار بگیرد. امروزه این سایت ماهانه میلیون ها بازدید کننده دارد. از طریق تحقیقات اینترنتی ، ما فهمیدیم که Torrentdownloads سریعترین سایت تورنت در همه زمانها است.

رتبه الکسا: 3779

سلب مسئولیت

باید بدانید که ما از دزدی دریایی حمایت نمی کنیم. ما فقط می خواستیم در مورد ایمنی به شما بگوییم و اینکه اگر برای تورنت گیر بیفتید چه اتفاقی می افتد. بنابراین توصیه می کنیم از این سایتهای تورنت استفاده نکنید که می تواند برای کاربر مضر باشد. اگر مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را پسندید و آن را در حساب های شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، نظر شما در مورد MoviesKiDuniya چیست؟ نظر خود را در مورد MoviesKiDuniya به ما بگویید در بخش نظر ، متشکرم

مطلب مرتبط  دانلود فیلم با لینک مستقیم

admin

Related Posts

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم Parallel Love (2019)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها