یافتن یک زن خوب سخت است (2019)

یافتن یک زن خوب سخت است (2019)

فقط بگذارید سگهای خواب دراز بکشند.

لحظه ای که سارا را می بینید (سارا “اثر لازار” بولگر) خانه را وارونه کنید در حالی که به دنبال باتری ویبراتور غیر کارگر خود هستید و می شنوید که می گوید “با تشکر از شما عیسیکمی دقایقی با رفاه قابل مشاهده ، به نظر می رسد که او شخصیتی کاملاً متفاوت از زنی است که در ابتدای فیلم به این تصویر آمد. مسلماً ، زنی که هنوز هم در شوهر اخیراً مرحوم خود عزادار است. اما پس از آن بدون لکه های خون در صورت و بدن او. پس از دیدن “بکی” فقط اخیراً ، “پیدا کردن یک زن خوب کار سختی است“یک فیلم انتقام جویانه دیگر است که در آن یک زن ناامید از کسانی که زندگی خود را به جهنمی تبدیل کرده اند انتقام کامل می گیرد. نه این که وی دچار جراحات جسمی شده است. اما قتل همسرش و نحوه برخورد او با جامعه اطمینان می دهد که بهتر نیست شما به سارا بایستید. کسانی که انجام می دهند عواقب دردناک را تجربه می کنند.

پیدا کردن یک زن خوب کار سختی است

فقط چند جنبه غیر واقعی است.

تنها چیزی که من کمی غیر واقعی دیدم ، بی اعتمادی و سوء تعبیر مداوم در اینجا بود. هرگز فکر نمی کردم در انگلیس افراد بی ادب ، بی حس و بی حسی زیادی وجود داشته باشد. یک دستیار مغازه که با سارا مانند ظروف رفتار می کند و از یک زبان نسبتاً جنسی استفاده می کند. روانشناسی که کمبود درایت را نشان می دهد. اما به خصوص نحوه برخورد پلیس با من کاملاً غیرقابل تصور بود. حتی اگر فعالیت های شوهر متوفی خیلی سخت نبود ، این بدان معنا نیست که این بیوه را باید با چنین روحیه ای فرومایه و تسبیح رفتار کرد. و در حالی که باند مواد مخدر در این ولسوالی بدنام است و با افراد ملایم و آزار دهنده رفتار نمی کند ، به نظر می رسد که آنها برای پلیس محلی ناشناخته اند.

پیدا کردن یک زن خوب کار سختی است

“روانی آمریکایی” در انگلیس.

در هر صورت، “پیدا کردن یک زن خوب کار سختی است“شخصیتی واقع بینانه تر از مثلاً فیلمی مانند” بکی “دارد. اوضاع وحشتناک و ناامیدکننده که سارا خودش را پیدا کرده است. زاغه های خاکستری در بلفاست ، ایرلند ، جایی که قاچاق مواد مخدر شایع است. به نظر می رسد بی قانونی در این محله اجتماعی یک استاندارد است. و اقدامات انتقام جویی نیز می تواند کاملاً وحشیانه خوانده شود. و در عین حال قابل قبول تر از سایر فیلم ها. وقتی سارا به فروشگاه سخت افزار محلی می رود و خرید کامل زرادخانه ابزار کار را آغاز می کند ، می توانید انتظار صحنه های تهوع آور را داشته باشید. نه این که صریحاً به تصویر کشیده شده است. اما سر و صدای پس زمینه و تصاویر با حرکت آهسته چیزی را برای تخیل باقی نمی گذارد. فوراً به فکر “روانشناسی آمریکایی

مطلب مرتبط  مصاحبه با فیلمساز جف دولن

پیدا کردن یک زن خوب کار سختی است

تلنگر خشن و واقع بینانه.

با اينكه “پیدا کردن یک زن خوب کار سختی است“یک تریلر نسبتاً معمولی است که از قوانین استاندارد ژانر منحرف نمی شود ، هنوز هم بعضی از عناصر وجود دارد که باعث می شوند فیلم از حد متوسط ​​بالا رود. بازیگری قابل تحسین وجود دارد سارا بلگر. زنی که از یک طرف باید با از دست دادن شوهرش سر و کار داشته باشد و سپس متوجه شود که او در واقع زندگی متفاوتی داشته است. انگیزه افزایش خشونت را می توان به خرده دزد تیتو ردیابی کرد (اندرو سیمپسون) سرقت یک بار مواد مخدر ، متعلق به ارباب محلی مواد مخدر لئو میلر (ادوارد هاگ) و با استفاده از خانه سارا به عنوان یک مکان ذخیره سازی جایگزین ، وی سارا را وادار می کند از خودش به عنوان یک لئونس مصمم دفاع کند. همچنین ، آن دو نقش (تیتو و لئو) به درستی بازی می شوند. و سرانجام جنبه فنی فیلم وجود دارد. کیفیت تصویر جامد. “پیدا کردن یک زن خوب کار سختی است“از هر نظر فیلمی تاریک و افسرده است که واقعیت سخت زندگی را به روشی سخت و واقع بینانه نشان می دهد. سفری شدید ، مثل گذشته

https://www.youtube.com/watch؟v=d_VpWADV_Cg

امتیاز من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها