fallback-image

یک بار برادران: روبی روبرتسون و گروه (2020)

سلام دوباره از تاریکی. براساس فیلم “شهادت: یک خاطره” از رابی رابرتسون ، فیلم مستند دانیل Roher قابل درک است از دیدگاه گیتاریست سرب ، و در واقع ، آقای رابرتسون زمان زیادی را صرف فراخواندن مستقیم به دوربین می کند. برای کسانی که با تاریخ پرشکوه از زمان پخش این گروه در سال 1976 آشنا هستند ، تعجب نخواهید کرد که بازگو کردن وقایع رابرتسون با آنچه در خاطرات سال 1993 از دوست و همبازی سابقش در “این چرخ در آتش – لوون هلم” بسیار متفاوت است. و داستان باند. “

آقای روبرتسون اکنون 76 سال دارد و علاوه بر مهارت های گیتار ، همواره بلندگو مفصل بوده است و کسی که با افتخار و عمدتاً صمیمانه روبرو می شود. این روزها او یکی از تنها 2 عضو گروه است که هنوز هم زندگی می کند و دیگری (گارت هادسون) حرفی برای گفتن عمومی درباره گروه یا اعضای آن ندارد. این یک نسخه از واقعیت یک انسان است ، و از منظر تاریخ موسیقی ، بسیار جالب و سرگرم کننده است.

بروس اسپرینگستین ، در یکی از مصاحبه های بسیاری که برای این فیلم استفاده شده است ، می گوید: “این گروه از تعداد قطعات آنها بیشتر بود” از جمله اریک کلپتون ، تاج محل ، جورج هریسون ، پیتر گابریل ، دیوید گفن ، مارتین اسکورسیزی و “رولینگ استون” “بنیانگذار مجله” جان ونر “. برخی از کلیپ های مصاحبه اولیه به اجرای زنده نمایش “Up on Cripple Creek” می پردازند ، از جمله کلپتون اظهار داشت که او “از ترس اخوان خود”. این فیلم سپس جدول زمانی و سالهای آغازین را همزمان با جمع شدن قطعات گروه دنبال می کند … بخش اعظم آن در حوالی رونی هاوکینز متمرکز شده است ، که نه تنها بینش ترین مصاحبه شونده بلکه همچنین پر رنگ ترین است. ما می آموزیم که رابرتسون در سن 15 سالگی در حال نوشتن ترانه ها بود و در دیدار با باب دیلن بود که همه چیز را تغییر داد.

بخش قابل توجهی از فیلم مربوط به سالهای ابتدایی است ، و داستانهایی که از طرف تماشاگران از “دیلن” تازه “برقی” حمایت می کنند ، از جذابیت تماشاگران برخوردار است. در سال 1967 هنگامی که گروه به خانه صورتی در Woodstock منتقل شد ، زندگی مشترک منجر به بهره وری هنری و خلاق شد ، از جمله آلبوم شاهکار گروه ، “موسیقی از Big Pink” (1968). عکس های قدیمی بسیار خارق العاده ای وجود دارد که به ما احساس می کند زمانها ، و “برادری” فوق الذکر از این گروه که به نظر می رسد محکم تر از بیشتر است.

مطلب مرتبط  Megashare 2020 - دانلود جدیدترین فیلم های بالیوود ، هالیوود ، تامیل ، تلوگو و پنجابی

البته ، اواخر دهه 1960 بود و نوشیدن زیاد و مصرف مواد مخدر باعث شد تا اوضاع زیاد شود و گروه شروع به آشکار شدن کرد. در سال 1976 مارتین اسکورسیزی 34 ساله به کارگردانی مستندی از اجرای نهایی گروه The Band منتقل شد. THE LAST WALTZ در سال 1978 منتشر شد و شامل اجراهای زنده از برخی از بزرگواران هم زمان: ون موریسون ، اریک کلپتون ، نیل الماس ، جونی میچل و باب دیلان بود که نام های معدودی را در بر می گرفت. این کنسرت در ویندلند لند Ballroom در سانفرانسیسکو برگزار شد ، که بعداً بعد از کنسرت ماراتن در سال نو سال 1979 توسط The Grateful Dead برگزار شد. فیلم اسکورسیزی شامل مصاحبه با اعضای گروه بود ، اما این قرار گرفتن دوربین منحصر به فرد و متنوع وی بود که نمایش صحنه را زنده کرد.

تهیه کننده کارگردان روهر در این فیلم شامل اسکورسیزی ، رون هوارد و برایان گلازر است. در حالی که اغلب داستان سفر شخصی رابی رابرتسون است ، به عنوان چشم انداز وی در گروه – گروهی از نوازندگان که در وسط چیزهایی بودند که تکامل موسیقی عامه پسند بود – خدمت می کند. لوون هلم ، ریچارد مانوئل و ریک دانکو درگذشت و گارت هادسون از زندگی دوباره گذشته گذشته امتناع ورزد ، بنابراین این روبرتسون است که داستان خود را می گوید و او. ما می بینیم که گروه اجرا می کند “وزن” ، “شبی که آنها Old Old Dixie Down” را اجرا کردند ، و از همه مهمتر “من باید آزاد شوند” ، اما اگر این موسیقی مورد علاقه شما باشد ، آهنگ را دنبال کنید و تجربه کنید. WALTZ این آخرین باری بود که گروه با هم روی صحنه آمدند و همانطور که رابرتسون می گوید ، “همه فقط فراموش کردند که برگردند.”

https://moviereviewsfromthedark.com/ TWITTER:fergusontx

FergusonTX در توییتر
FergusonTX

دیوید یک عاشق فیلم مادام العمر و وبلاگ نویس فیلم طولانی است … با تقدیر و تشکر واقعی از هنرمندان اختصاصی که جامعه فیلم سازی را تشکیل می دهند. وی از بحث و گفتگوی پر جنب و جوش استقبال می کند که از فیلم های جالب الهام گرفته شده است.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها