fallback-image

یک شب وحشت: رادیو کابوس (2019)

آیا شما طرفدار های گلچین ترسناک هستید (مانند “حکایت از دخمه“،”Creepshow“،” قصه های هالووین “،” XX “یا” حکایت قصه ها “)؟ خوب ، شما نیز ممکن است این فیلم را دوست داشته باشید. مشروط بر اینکه شما عاشق فیلم های کوتاه نباشید و به طور مداوم به دنبال فیلم های کوتاه ترسناک در یوتیوب یا کانال های دیگر باشید. زیرا پس از آن ممکن است که شما قبلاً چند فیلم را ببینید که در “یک شب وحشت: رادیو کابوس” این گلچین مجموعه ای از فیلم های کوتاه ساخته شده اخیر نیست. این مجموعه ای از فیلم های کوتاه از قبل موجود است. و همه اینها از طریق یک داستان اصلی با DJ Rod Wilson (جیمز رایت) که یک برنامه شبانه را در برخی ایستگاه های رادیویی محلی پخش می کند. برنامه ای که در آن او (و همچنین چند نفر تماس گیرنده شبانه) سعی می کند شنوندگان را با برخی از داستان های ارواح خنک کننده و خزنده دلخوش کند. هنوز هالووین نیست ، اما می تواند یک فیلم مناسب برای آن دوره از سال باشد.

یک شب وحشت

“پست مورتیم ماری” چشم باز است (بدون هدف در نظر گرفته شده است).

صادقانه بگویم ، من فکر کردم که آغاز فیلم بسیار امیدوارکننده و هیجان انگیز به نظر می رسد. اولین کوتاه (“در جنگل تاریک تاریک“، نوعی نسخه جایگزین”مرد نامرئی“) و معرفی ریش ، مرد رادیویی طعم بیشتری به من داد. و هنگامی که داستان کوتاه دوم (برجسته از کل فیلم و مورد علاقه مطلق من) به پایان رسید ، من در حال آماده شدن برای حتی بیشتر از آن بود. “ارسال مورتم مریم“فقط از نظر محتوا خارق العاده نیست. دست زدن به دوربین ، نحوه نمایش داستان و تعلیق روزافزون در این داستان کوتاه و هیجان انگیز ، نتیجه نهایی بسیار موفقی را به همراه داشت. این داستان یک مادر و دختر خردسالش است که در سال 1840 در استرالیا به عنوان عکاسان پس از مرگ زندگی کردند. ایده این است که از جسد تا حد امکان واضح عکس بگیرید. چیزی که مری هنوز آموخته است. این یک فیلم کوتاه کوتاه خارق العاده است که در بعضی از جشنواره ها در سال 2017 با استقبال خوبی روبرو شد و جوایز جهانی را از آن خود کرد.

یک شب وحشت

داستانهای بیشتری برای آینده

متأسفانه هیچ یک از داستانهای بعدی به همان اندازه فیلم های کوتاه قبلی نرسید. نه این که آنها بسیار بد بودند و یا از لحاظ سطح متاسفانه کم بودند. ولی “ارسال مورتم مریم“سر و شانه های بالاتر از بقیه است. “کمی از بالا“داستان کمی شیطانی است که به جنون (یا حیله گری. این فقط چطور نگاه می کنید) یک آرایشگر است. “قطره“نشان می دهد که چگونه یک تجربه آسیب زا یک رقصنده جوان اسپانیایی را عذاب می دهد. من فکر کردمناپدید شدن ویلی بینگام“نوع موفقیت آمیز بود. داستانی کمی متفاوت در مورد چگونگی تبدیل یک مجازات اعدام به یک مجازات جایگزین تر. از نظر من داستانی نسبتاً خنده دار است. “مرد خندان“بدون شک سزاوار جایی در پشت داستان مریم است. مختصر و وحشتناک در همان زمان. بدون سر و صدا زیاد. فیلم های کوتاه آخر “درون گل“و”ویکیوس“به نظر من ضعیف ترین آنها بودند.

مطلب مرتبط  ماد هایدی - اولین فیلم Swissploitation در جهان - از مدل انقلابی بودجه فیلم در جشنواره فیلم زوریخ رونمایی کرد

شبی وحشت

تنوع و کیفیت. چه چیز دیگری می خواهی؟

واقعیت این است که با انتخاب مجموعه فیلمهای کوتاه موجود در “یک شب وحشت: رادیو کابوس“، سطح کیفیت بسیار بالا است. هیچکدام از داستانها این احساس را به شما نمی دهند که گویی به سرعت تولید شده اند ، به گونه ای که می توان زمان بازی در نظر گرفته شده از فیلم بلند را به دست آورد. مزیت دیگر این است که فیلم از نظر تنوع به خوبی نمره می دهد. چیزی برای همه وجود دارد فقط “درون گل” (نوعی داستان فانتزی اساطیری) کمی مثل یک عجیب و غریب در اینجا احساس می کند. تنها نکته منفی داستان اصلی دی جی بود. اول از همه ، من فکر نمی کردم که به اندازه کافی قانع کننده باشد. حتی احساس می کرد کمی کسل کننده است. و ناهنجاری کمی ضد اوج بود. با کمال تعجب ، من از این فیلم بیشتر از آنچه انتظار داشتم لذت بردم. بنابراین اگر احساس می کنید برخی از داستان های ترسناک و ماوراء الطبیعه را با یک لمس فریبنده می شنوید ، با این فیلم خوب خواهید بود.

امتیاز من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها