fallback-image

10 سوال با خواهران SOSKA

خواهران سوسکا

ما اخیراً فرصتی پیدا کردیم که بنشینیم و با خواهران مورد علاقه Movie-Blogger.com ، Soska’s گپ بزنیم. این همیشه یک افتخار و یک لذت است هر وقت فرصتی پیدا می کنیم که با جن و سیلوی سوسکا همگام شویم. ما ده سوال با آنها داشتیم که در آنها آنها به چالش های تصور دوباره کلاسیک ترسناک بدن کروننبرگ ، RABID ، ملاقات با مرد بزرگ و فیلم هیولای جدید خود ، BOB ، پرداختند.

ممنون که نشسته اید و با ما گپ زده اید. همیشه عالی است که بنشینید و با هر دوی شما وحشتناک صحبت کنید.

RABID اخیراً در انگلیس از طریق کانال ترسناک به نمایش در آمد. هیجان زده بودی؟

سیلوی: کانال ترسناک از همان ابتدا از ما و کار ما پشتیبانی کرده است ، بنابراین داشتن جدیدترین نمایش فیلم در آن یک اتفاق ویژه است!

جن: خیلی هیجان زده شدیم. داشتن RABID در کانال ترسناک احساس بازگشت به خانه را دارد. آنها با ما بسیار مهربان بوده اند ما خوشحالیم که بسیاری از فیلمهایمان در آنجا حضور دارند.

البته همه ما به یاد داریم که RABID یکی از فیلمهای اولیه دیوید کروننبرگ بود. بازگشت به زمانی که بودید ابتدا برای انجام بازسازی نزدیک شد ، واکنش اولیه شما چه بود؟

جن: ما به طور سنتی طرفدار بازسازی نیستیم اما وقتی دانستیم RABID با یا بدون ما بازسازی می شود ، ادای احترام و احترام به آقای کروننبرگ را بر عهده خود گرفتیم. این اولین تلاش برای بازسازی یا تصور دوباره کار او بود و او تأثیر زیادی بر ما و کار ما دارد. ما فقط کشورمان ، هم سن و سالهای خود و یکی از قهرمانان را داشتیم که از پا در بیاورند. بدون فشار ، درست است؟ برای ما مهم بود که میراث وی مورد احترام بود و هر گونه تردید را برای ما سنجید.

سیلوی: ما استخدام شدیم زیرا تهیه کنندگان صاحب ملک ، با کارهای آقای کروننبرگ بسیار آشنا نبودند. آنها تصور می کردند که فیلم های او “ترسناک مستقیم به جلو” است در حالی که تمام این مطالب ، حتی فیلم های قبلی او ، چیزهای زیادی برای گفتن دارند فقط ترسناک بودن بدن در سطح سطح. ما بازیگران و خدمه ای را که در فیلم های کروننبرگ کار کرده بودند استخدام کردیم تا مطمئن شویم که از کار او احترام می گذاریم.

نسخه اصلی یکی از سنگ بناهای “ترسناک بدن” شد ، زیرشاخه ای که کار شما با خوشحالی از آن استقبال کرده است. آیا مهم بود که نسخه شما از این مورد احترام بگذارد؟

سیلوی: من نمی دانم چه نوع فیلمسازانی می توانستیم در جهانی خالی از مارک درخشان ترسناک بدن کروننبرگ حضور داشته باشیم – این بسیار دگرگون کننده است. از آنجایی که ما اولین کسی بود که یکی از فیلم های او را بازسازی کرد ، می خواستیم آنچه را که باعث ترسناک بودن بدن کلاسیک کروننبرگ می شود ، کاملاً بپذیریم. خوشبختانه ما برای تحقق این امر با نوابغ مصنوعی در Masters FX همکاری کردیم.

جن: کاملا. بدون موفقیت و طرفداران اصلی ، تقاضای تصور مجدد ما وجود نداشت. من فکر می کنم جایی که بسیاری از بازسازی ها شکست می خورند این است که آنها به ماده اصلی و سازنده آن احترام نمی گذارند. ارج نهادن به هر دو هدف اصلی ما بود. نه تنها به RABID اصلی در ما اشاره می شود ، بلکه فیلم های متعدد کروننبرگ از انتخاب بازیگران گرفته تا نام شخصیت ها تا نوع FX عملی که استفاده می کنیم وجود دارد.

کروننبرگ در نهایت برای بازی در نقش یک ستاره بزرگسال ، مریلین چمبرز ، به ایفای نقش پرداخت. آیا تا به حال فکر کرده اید که همان کار را انجام دهید؟

سیلوی: خیلی زیاد ما از RABID پشتیبانی نکردیم ، اگرچه سعی کردیم ظاهر کامو داشته باشیم اما در تعداد آمریکایی هایی که می توانیم در فیلم استفاده کنیم محدود شدیم. ما یک پروژه دیگر هم داشتیم که به سرانجام رسید و می خواستیم Xander Corvus را به عنوان پیشگام بازی کنیم. در حال حاضر ، ما در یک فیلم آینده برای تامی پیستول نقش داریم. ما دوستان زیادی داریم که در تجارت کار می کنند و برای کاری که انجام می دهند احترام زیادی قائل هستند.

جن: ظاهرا این روزها انتخاب یک ستاره فیلم بزرگسال بسیار دشوارتر است. برخی از کلاله های احمقانه وجود دارد که امیدواریم با انتخاب برخی از دوستان بسیار با استعداد خود که در فیلم بزرگسالان کار می کنند ، به تخریب آنها کمک کنیم.

آیا درست است که اولین باری که با کروننبرگ ملاقات کردید بعد از ساخت فیلم بود؟

سیلوی: بله ، و چنین تجربه فوق العاده ای بود. او واقعاً دقیقاً همان شخصی است که شما انتظار دارید ، باهوش و باهوشی با چنین نگاه درخشان به جهان و زندگی. وی گفت که این فیلم در همان جایی که باید به سرانجام رسید. گفتنش خیلی لطف داشت. من می دانم که او مشغول پروژه های شخصی خود است ، زمان بسیار خوبی است که با آنچه در آینده می آید طرفدار او باشم.

جن: ما در یک کافی شاپ آشنا شدیم و خیلی زود حاضر شدیم اما همه غرفه ها برده شدند. ما به دختری 100 دلار پول دادیم تا مال خود را به ما بدهد. بهترین پولی که من خرج کردم. دیوید بسیار نجیب زاده و بسیار درخشان است. گپ زدن DEAD RINGERS با او نکته برجسته زندگی من بود. قهرمانان خود را ملاقات نکنید ، مگر اینکه آنها دیوید کروننبرگ باشند.

مطلب مرتبط  Happy2hub 2020 - بارگیری جدیدترین فیلمهای بالیوود و هالیوود - تماشای فیلمهای آنلاین

خواهران سوسکا

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در FrightFest برگزار کرد و مورد استقبال گسترده قرار گرفت. استقبال در انگلیس با خانه برگشت در کانادا چگونه بود؟

سیلوی: او به من یادآوری می کند کروننبرگ در مقایسه این دو پذیرایی ، او اشاره کرد که انگلستان تمایل دارد کارهای خود را قبل از اینکه هر کسی در خانه انجام دهد ، بدست آورد. طرفداران FrightFest و همه افرادی که در آن رویداد شرکت داشتند کاملا فیلمسازان را خراب می کنند. وقتی ما آمریكایی ماری را ساختیم ، هیچ كسی تصور نمی كرد كه كسی آن را دوست داشته باشد ، اما ما در FrightFest برای اولین بار با موفقیت بزرگ به نمایش درآمدیم. مردم آنجا ژانر را واقعاً دوست دارند ، بنابراین به شما اجازه می دهند نظر خود را بدانید.

جن: ها ها ، شاید من هم فیلمی منتشر نکرده باشم. کانادا هرگز به طرز وحشتناکی از ما حمایت نکرده بود ، اما اوایل اوایل نیز از دیوید حمایت نکردند. حالا به نظر می رسد آنها او را جشن می گیرند. انگلستان همیشه احساس خانه ، خصوصاً FrightFest کرده است. من بسیار ممنونم از توجههایی که در آنجا وجود دارد ، پل ، آلن ، گرگ و ایان ، برای اینکه با مهربانی با ما و کار ما رفتار کرده اند. هیچ جشنواره فیلم مانند FrightFest در جهان وجود ندارد.

آیا بازسازی فیلم دیگری از کروننبرگ را در نظر می گیرید؟ به عنوان مثال DEAD RINGERS ، که گفته اید دوست دارید آن را انجام دهید.

سیلوی: خیلی زیاد! من می دانم که راشل ویس در حال حاضر آن را اقتباس می کند و ما دوست داریم بخشی از این امر را به زندگی بکشیم. گفته شد ، ما دوقلو هستیم و سالهاست که عمیقا به این مفهوم فکر می کنیم. من تعجب نخواهم کرد اگر یک خط باز هم در خط تولید کنیم – بازیگری رویای من گرفتن دوقلوهای اولسن است. شما به ندرت دوقلوهایی را مشاهده می کنید که مسئولیت محتوای دوقلو و روایت را بر عهده داشته باشند – فکر می کنم جذاب باشد.

جن: ما دوست داریم که دوباره DEAD RINGERS را تصور کنیم. ما چنین ارتباط شخصی عمیقی با آن فیلم داریم و به ندرت دوقلوهایی هستند که می توانند روایت خود را کنترل کنند. صرف نظر از اینکه ما به مجموعه های محدودی که اکنون ساخته می شوند دعوت خواهیم شد ، قطعاً نسخه خود را پایین خواهیم آورد.

چگونه شما با قفل مقابله می کنید؟

سیلوی: شاید ما چیزی را می دانستیم ، آن روز آغوشی را در آغوش می گرفتیم که می توانستید با بی پروایی همه و همه را بغل کنید؟ من مشتاقانه منتظر هستم که بتوانم دوباره بغل کنم. صرفه جویی در آغوش برای همه!

جن: خدا را شکر برای روتوایلر من ، پرنسس دیانا. او خیلی نوازش می کند او یک نجات دهنده زندگی است. نمی توانم صبر کنم تا بتوانم دوباره بغل کنم. این واقعاً خاص خواهد بود.

آیا امسال موفق به گرفتن فیلم ترسناک خوبی شده اید؟

سیلوی: LILED Jill Sixx’s The STYLIST. این فقط یک فیلم خارق العاده با اجراهای قاتل نیست ، اما در کوتاه مدت شروع شد ، جیل سعی کرد بودجه خود را بدست آورد و برای تحقق آن شروع به کار کرد و اکنون این یک فیلم بلند است که همه از آن صحبت می کنند. او یک کارگردان است که نگاهت را به شما نگه دارد. BLACK BEAR و WANDER DARKLY نیز دلهره آور و فوق العاده هستند.

جن: SAINT MAUD بسیار باورنکردنی بود. سیلوی آن را جوکر کاتولیک می نامد ، هکتار. POSSESSOR از Brandon Cronenberg برجسته بود. من برش کارگردان را بسیار توصیه می کنم. براندون در نوع خود نابغه است. استیو Kostanski’s PSYCHO GOREMAN احتمالاً بزرگترین و بهترین شگفتی من در سال بود.

سرانجام ، بعدی چیست؟

سیلوی: بسیار مفتخر است که می گویند ما برای DC به عنوان نویسنده کمیک هایشان کار می کنیم. آنها اولین داستان ما را اعلام نکرده اند که به پایان رسیده است و هنوز هم در معرض نمایش است ، اما آنها اعلام کرده اند که ما در حال کار بر روی عنوان Zatanna با Vanesa Del Rey هستیم که بسته به رأی دادن #DCRoundRobin آنها از طریق توییتر و اینستاگرام است. آنها شخصیت های فوق العاده هیجان انگیزی دارند که باید با آنها کار کنند!

جن: ما دو فیلم در دست تولید داریم (که می توانم نام ببرم) ، UNSEEN و BOB. UNSEEN اولین اقتباس از بازی ویدیویی ما است و یک تجربه ترسناک کاملا غوطه وری است زیرا یک بازی شبیه سازی نابینا بودن است. و BOB فیلم هیولایی اصلی ماست که از آمریكا ماری می خواستیم آن را بسازیم. ما هم اکنون با RADAR و Prospero Pictures کار می کنیم و انتظار می رود که از این همکاری های شگفت انگیز جدید چیزهای زیادی حاصل شود.

خوب ما مشتاقانه منتظر شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های آینده شما خواهیم بود. ممنون که نشسته اید و با ما گپ زده اید. ما واقعاً قدر آن را می دانیم.

مصاحبه های بیشتر را اینجا بخوانید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie پوشش دهد. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها