fallback-image

1BR (2019) | فیلم- Blogger.com


ما خیلی خوشحالیم که داریم
شما در ساختمان

دو ماه بود دو ماه که تمایلی به نوشتن یک نظر دقیق و صادقانه درباره فیلمی که دیده ام احساس نکردم. شاید به دلیل بازخورد محدود درباره نوشته های قبلی من انگیزه کمبودی داشت. شاید به دلیل اشتیاق من خودم را به یک “چالش ترسناک” انداختم. یک “چالش” که در آن من در نهایت حدود 7 هفته 89 فیلم را تماشا کردم. و بعد از این 7 هفته ، فهمیدم که واقعاً از تماشای ترسناک 50 و 60 لذت بردم. به طور هم زمان ، فیلم “1BR“طی این رویداد گذشت و برای این وحشت کلمات ستودنی وجود داشت. من با اشتیاق دعوت از طرف را پذیرفتم آلوک میشرا (یکی از تولیدکنندگان) برای ارسال پیوند به یک نمایشگر. و مطمئناً ، من با نوشتن این مرور کاری در عوض کاری انجام خواهم داد. بنابراین قبل از هر چیز ، از Alok برای ارسال لینک متشکریم.

باور کنید ، من صادق هستم

اکنون برخی ادعا می کنند که من به دلیل تشکر از داشتن پیوند رایگان ، یک بررسی مثبت می نویسم. یا چون آن موقع از سال است که مردم باید بسیار مهربان باشند. با این حال ، هیچ چیز واقعیت کمتری ندارد. اگر “1BR”یک فیلم تلخه کامل بود ، من آن را بدون مشکل توصیف می کنم. قبل از اینکه آلوک دچار حمله وحشت شود ، من بلافاصله به او اطمینان خواهم داد. “1BR”یک فیلم مناسب و معقول و پیچیده است. علی رغم کمبود لحظات خیلی دلهره آور یا افشاگری های اهریمنی و ماورا الطبیعه ، این فیلم ترسناکی بود. جایی که از کل شرایط احساس ناراحتی کنید. با این حال ، نمی توانم چیز زیادی در مورد خود داستان بگویم. این فقط لذت را از بین می برد. بهترین کار این است که این فیلم را بدون دانستن چیزی ببینید ، بنابراین بدون هشدار به شما ضربه می زند. چه سارا (نیکول برایدون بلوم) متوجه نمی شود که وقتی او به یک آپارتمان “Asilo del Mar” نقل مکان می کند این است که وضعیت او سریع خیلی متفاوت به نظر می رسد. سارا یک جوان بزرگسال ترسو است که می خواهد زندگی دور دیگری از خانواده اش را در لس آنجلس آغاز کند. او می خواهد آن را به عنوان یک طراح مد بسازد و مصمم است که گذشته خود را بسیار پشت سر بگذارد. رابطه پراکنده با پدرش باعث شد که وی به شهر فرشتگان سفر کند. چیزی که بعداً در فیلم مشخصتر می شود.

نیازی به انتظار نیست به سرعت تشدید می شود.

به عنوان یک تماشاگر ، نیازی نیست که خیلی طولانی منتظر بمانید تا تشدید شود. بعد از 30 دقیقه ، خلق و خو از دلپذیر به کاملا ناخوشایند تغییر می کند. هیچ نشانه ای وجود ندارد که سارا به داخل گودال شیر راه رفته باشد. ساکنان دیگر این مجموعه مفید ، مهمان نواز و بیش از حد دوستانه هستند. صادقانه بگویم ، فکر کردم واقعاً ترسناک است. من نمی توانم چنین جامعه ای را در دنیای خودشیفته و خودمحوری کنونی خود تصور کنم که همه از نگاه ناف شدید رنج می برند. جو در این ساختمان از سطح “Melrose Place” بالاست. حتی یک استخر شنای مرکزی نیز وجود دارد که در اطراف آن همه ساکنان می توانند از اجتماعات اجتماعی و باربیکیوهای دنج لذت ببرند. آن ساکنان در آغاز فیلم با حرکت آهسته به شما معرفی می شوند و کیسه ای مختلط از مردم هستند. از جمله ادی بازیگر بازنشسته (سوزان دیویس) که سلامتی آنها به وضوح رو به زوال است. همسایه جذاب و جذاب برایان (جیلز متی) که سارا بلافاصله برای آنها جذابیت دارد. و حتی صاحبخانه جری (تیلور نیکلز) تمام تلاش خود را می کند تا سارا در خانه جدید خود احساس راحتی کند.

مطلب مرتبط  وب سایت غیر قانونی Todaypk 2020 برای بارگیری فیلم های HD بالیوود و هالیوود - به تماشای فیلم های آنلاین بپردازید

بازیگری باشکوه.

به گفته سارا ، فقط چند عامل آزار دهنده وجود دارد. اول از همه ، لستر وحشتناک (کلیتون هاف) ساکن که مانند یک دزد دریایی یک چشم او را زیر نظر دارد. سپس صدای نگران کننده ای در شب وجود دارد. به او گفته شد که این امر به دلیل خطوط لوله نگهداری ضعیف است. و سپس واقعیت اصلی این است که در این ساختمان هیچ حیوان خانگی حیوانی مجاز نیست ، این بدان معناست که سارا مجبور می شود گربه خود را با دقت پنهان کند. چیزی که از آن چشم پوشی نمی کند و سرآغاز نوعی وحشت روانی است. بازیگر زن گمنام نیکول برایدون بلوم اجرای عالی بازیگری را ارائه می دهد و مشخص ترین فرد در این فیلم است. او طیف وسیعی از احساسات را در کل فیلم نشان می دهد. شور و شوق اول. سپس متحیر. و پس از آن ، ناامیدی و استعفا. و در پایان ، غریزه بقا جسورانه به طور ناگهانی ظاهر می شود. نه تنها بازیگری بلوم در بعضی مواقع عالی است. همچنین ، نحوه بازی شخصیت های فرعی در شخصیت شکاف خود بسیار ساده است.

باعث تعجب من شد.

یک بار دیگر ، دلیل ارسال یک نمایشگر برای من دلیل نظرات مثبت من نیست. باور کنید این فیلم توانست مرا غافلگیر کند. نرم و لطیف به نظر می رسد و صادقانه بگویم ، من تا آخرین لحظه نمی دانستم که به کدام سمت می رود. احساس ناخوشایندی که داشتم تا حدودی به دلیل تصویر واقع گرایانه ای است که ایجاد می شود. احساسی که وقتی در یک موقعیت قرار می گیرید و نمی دانید چگونه خود را از آن مخمصه وحشتناک نجات دهید. تنها (منهای کوچک) منفی که می توانم ذکر کنم این است که denouement بلافاصله مرا به یاد “دعوت نامه” اما این یک عنصر قابل اغماض است که فقط می توانم بگویم که قطعاً باید این فیلم جذاب را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=W1TCaha4zbk

رتبه من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-عجیب و غریب

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و در بلژیک زندگی می کنم. من با ورونیکا ازدواج کردم و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 سال) و فیلیپ (5 سال). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی ام در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد مواردی را که تاکنون دیده ام از دست داده ام.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها