4Movierulz 2020 – فیلم های کامل بالیوود و هالیوود را بصورت آنلاین تماشا کنید – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

4Movierulz 2020 – فیلم های کامل بالیوود و هالیوود را بصورت آنلاین تماشا کنید – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

4Movierulz چیست؟

4Movierulz یک سایت دزدی دریایی فیلم است که در آن افراد برای تماشای جدیدترین فیلم های بالیوود ، هالیوود ، تامیل و Telegu می آیند. 4Movierulz یکی از سایتهایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند آخرین فیلم های منتشر شده در چاپ های HD را منتشر کنند. هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام چنین کاری نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت در تعامل هستند زیرا هیچ وب سایت دیگری آخرین فیلم های Telegu ، Tamil ، Bollywood و Hollywood را قبل از 4Movierulz بارگذاری نمی کند. گرچه سایت تورنت توسط Google در ایالات متحده به دلیل بارگذاری محتوای حق چاپ ممنوع است. اما همه قوانین کشور یکسان نیست و مردم هنوز هم می توانند از 4Movierulz استفاده کنند. برای اطلاع از روند لطفا مقاله را تا انتها بخوانید و از آن لذت ببرید.

لینک جدید 4Movierulz

با این حال ، در مورد ما تمایل داریم ببینیم که چه مربعی برخی از مناطق 4Movierulz مخالف را از هر کجا که بتوانید فیلم های متحرک هندی هالیوود را به صورت HD ، فیلم های جدید تلوگو 2020 ، انتقال فیلم حرکتی دروییدی جنوبی ، انتقال تصویر جدید 2020 به بعد ، اندازه گیری کنید.

بنابراین در زیر لینک های جدید 4Movierulz قرار گرفته است. اگر می خواهید فیلم مورد علاقه خود را با یک کلیک بارگیری کنید ، از لیستی که در زیر آورده شده استفاده کنید ؛ –

چگونه برنامه 4Movierulz را بارگیری کنیم؟

آیا راحت مرور نمی کنید؟ از برنامه 4Movierulz برای ساده و راحت کار استفاده کنید. این برنامه به مخاطبان کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که افراد از تماشای فیلم یا بارگیری یک فیلم راحت هستند. APK در کنار استفاده از وب سایت راحت تر است زیرا وب سایت دارای بسیاری از تبلیغات پاپ آپ است ، اما از طرف دیگر ، Apk هیچ نوع تبلیغاتی را انجام نمی دهد ، بنابراین بارگیری جدیدترین فیلم ها با استفاده از 4Movierulz Apk آسان نیست. برای بارگیری برنامه 4Movierulz از دکمه بارگیری در زیر استفاده کنید:

برنامه بارگیری کنید

اطلاعات 4Movierulz APK:

برنامه 4Movierulz در صورت استفاده از برنامه تفاوت بین وب سایت و برنامه را مشاهده خواهید کرد. سرعت بارگیری برنامه سریعتر از وب سایت است. برنامه هیچ نوع تبلیغات پاپ آپ را ندارد. بنابراین راحت تر از وب سایتی است که به شما توصیه می کنم از برنامه 4Movierulz استفاده کنید.

نام برنامه ویژگی
حجم فایل 13.2 مگابایت
نسخه v3.0
مورد نیاز Android 4.0 و بالاتر
زبان ها انگلیسی ، هندی ، تلوگو ، تامیل ، مالایایی
اخرین به روز رسانی 25/07/2020
مجوز رایگان

نحوه دسترسی به 4Movierulz وب سایت دانلود فیلم؟

همانطور که می دانید 4Movierulz یک سایت دزدی دریایی ویدیویی است که غیرقانونی است. برای این مسئله دزدی دریایی ، 4Movierulz برای مسائل دزدی دریایی باید با بلوک های زیادی روبرو شود. بنابراین به همین دلایل بسیاری از کشورها نمی توانند به 4Movierulz دسترسی پیدا کنند. لطفاً برای دسترسی به 4Movierulz مراحل زیر را دنبال کنید.

روش برای موبایل:

 • اول از همه ، شما نیاز به یک VPN دارید تا موقعیت مکانی خود را تغییر دهید. ما برخی از برنامه های پیشنهادی VPN را برای شما داریم. در دستگاه Android خود از یکی از برنامه های VPN استفاده کنید.
 • بعد از نصب برنامه VPN برنامه را باز کنید و مکان ایالات متحده را انتخاب کنید. پس از آن به شما توصیه می کنم آدرس IP را بررسی کنید.
 • در صورت تغییر آدرس IP ، به وب سایت رسمی 4Movierulz بروید. در آنجا می توانید به وب سایت 4Movierulz دسترسی کامل داشته باشید و اکنون هر فیلمی را برای بارگیری انتخاب کنید.

روش برای دسک تاپ:

 • اگر کاربر دسک تاپ هستید ممکن است در صورت استفاده از کروم از مرورگر Chrome استفاده نکنید ، لطفاً آن را نصب کنید. در تلفن همراه ، باید یک برنامه VPN نصب کنید اما در دسک تاپ کاملاً متفاوت است. این بار باید یک پسوند VPN نصب کنید.
 • توصیه می کنم از TunnelBear استفاده کنید.
 • پس از نصب Setup VPN محل را به ایالات متحده وصل کنید. این VPN نیازی به ثبت نام ندارد بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است.
 • پس از اتصال به IP جدید ، به وب سایت رسمی 4Movierulz بروید و اکنون قرار است بروید.

چگونه فیلم را از 4Movierulz بارگیری کنید؟

4Movierulz یک سایت دزدی دریایی است که باید بدانید این محتوای دزد دریایی همه غیرقانونی است. این جنایتی است که دولت علیه این نوع کارها در ایالات متحده قانون دارد. اگر با بارگیری از این مطالب سرقت شده استفاده می کنید ، از این جنایت نیز پشتیبانی می کنید. بنابراین توصیه می کنم به سالن سینما بروید و مطالب واقعی را در صفحه بزرگ مشاهده کنید.

یا می توانید اشتراک Netflix ، Amazon ، Hotstar Prime را دریافت کنید. اما هنوز هم می خواهید از 4Movierulz استفاده کنید می توانید مراحل بارگیری را در زیر دنبال کنید.

مراحل زیر را برای دانلود فیلم 4Movierulz دنبال کنید

 1. ابتدا 4Movierulz را در مرورگر خود باز کنید. پس از باز کردن وب سایت ، آخرین فیلم های آپلود شده مشاهده خواهید کرد.
 2. از نوار جستجوی 4Movierulz استفاده کنید که در صفحه اصلی آن نوار جستجو گنجانده شود. اکنون نام فیلمی را که می خواهید بارگیری کنید در نوار جستجو بنویسید. پس از استفاده از آن نتیجه جستجو را در آن نتیجه جستجو می کنید فیلمی را که می خواهید بارگیری کنید پیدا خواهید کرد.
 3. از آنجا که می دانید تمام این وب سایت ها torrent و غیرقانونی هستند ، بنابراین برای پول از تبلیغات پاپ آپ استفاده می کنند ، هنگام ورود به وب سایت باید با این تبلیغات روبرو شوید. شما با حداکثر 5 تبلیغات پاپ آپ روبرو خواهید شد که تبلیغات را یک به یک کاهش می دهد ، دور زدن این تبلیغات چندان دشوار نیست. اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید ، می توانید از برخی از تبلیغات تبلیغاتی برای جلوگیری از این تبلیغات پاپ آپ استفاده کنید. فقط به ابزار افزودنی کروم بروید و “Ad Blocker” را جستجو کنید و خیلی راحت آن را پیدا خواهید کرد.
 4. بعد از کوتاه کردن تمام تبلیغات ، تصویر کوچک فیلم را مشاهده خواهید کرد و فقط برای پخش آن روی آن کلیک کنید. به یاد داشته باشید که این سایت های تورنت همچنین امکان تماشای این آخرین فیلم ها را به صورت آنلاین فراهم می کنند.
 5. اما اگر نمی خواهید آن را بصورت آنلاین تماشا کنید و فقط می خواهید آن را بارگیری کنید ، دکمه بارگیری را در زیر محتوای فیلم دریافت خواهید کرد. اکنون فقط بر روی “بارگیری” کلیک کنید و بارگیری در چند ثانیه به طور خودکار شروع می شود. اما اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید می توانید از نرم افزار “IDM” برای بارگیری سریع خود استفاده کنید.

چرا 4Movierulz در ایالات متحده مسدود شده است؟

اخيراً هنگام فعاليت دولت ، خوشه قانوني آن 4Movierulz را در وب سايت از Google مسدود و اخراج كرد. دلیل مسدود کردن 4Movierulz قانون حاکم بر ایالات متحد است ، اما ماجرا به پایان نمی رسد همه ما می دانیم که فقط یک نام دامنه مانند این وب سایت وجود ندارد. هزاران نام دامنه وجود دارد که به نفع سایتهای آپلود فیلم هستند. مخاطبان هنوز هم از بازدید از این هزار تعداد سایت تورنت ، این فیلم ها را تماشا می کنند.

اگرچه پدر بنیانگذار (4Movierulz) ممنوع است برخی از سایتهای مشابه می خواهند جای خود را مانند Putlocker.onl ، Putlockers بگیرند. به علاوه ، Putlockers.me ، و غیره همچنین می توانید از این وب سایت استفاده کنید تا فیلم های جدید تامیل و تلگو را به صورت HD بارگیری کنید. اما توصیه می کنیم برای رفتن به سالن سینما از این سایت استفاده نکنید و از مطالب واقعی لذت ببرید. زیرا تماشای محتوای حق چاپ در سایت های تورنت غیرقانونی است. بنابراین بهتر است از این نوع سایت های تورنت استفاده نکنید.

آیا استفاده از 4Movierulz بی خطر است؟

اخیراً گوگل 4Movierulz را از ایالات متحده ممنوع کرده است. بنابراین مرور 4Movierulz از ایالات متحده امکان پذیر نیست. زیرا در کشورهایی مانند آمریکا و هند دزدی دریایی غیرقانونی است. در هر صورت ، این قوانین برای افرادی که عکسهای متحرک را مشاهده یا بارگیری می کنند ، دقیق ترین نیست. غیر معمول است که هر کسی را که به دلیل بارگیری / ریختن فیلم های زائر در شبکه ضبط شده است ، اسیر کنید. قسمت بزرگتر از ضبط ها برای انتقال ماده زائد در شبکه ایجاد شده است.

سلب مسئولیت: ما از دزدی دریایی پشتیبانی نمی کنیم. این محتوا مربوط به ایمنی در مورد تورنت است. اگرچه مردم از محتوای دزدان دریایی استفاده می کنند و می دانند غیرقانونی است اما باید به کاربران هشدار داده شود. اگر مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، نظر شما در مورد 4Movierulz چیست؟ نظر خود را درباره 4Movierulz در بخش نظرات به ما بگویید ، متشکرم.

مطلب مرتبط  TnMoviez 2020 - آخرین فیلم های تامیل را به صورت رایگان بارگیری کنید - فیلم ها را به صورت آنلاین تماشا کنید

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها