fallback-image

#Alive (2020) | فیلم- Blogger.comمن باید زنده بمانم

من برای فیلم “شب دنیا را می خورد” یا “La Nuit a dévoré le monde” یک فیلم عجیب و غریب در مورد پاریسی که ناگهان در پاریس اشغال شده توسط زامبی ها از خواب بیدار می شود. “#زنده” (عنوان اصلی “# سرایتدا”) نسخه کره جنوبی است. تنها تفاوت این است که زامبی ها در اینجا با وضوح بیشتری به تصویر کشیده شده اند. درباره نسخه فرانسوی ، من گفتم که علاقه مندان به فیلم های غیر زامبی می توانند آن را تماشا کنند بدون اینکه هر وقت چنین موجود چشم توخالی در گوشه گوشه خود ظاهر شود ، نگران این نباشند که در زیر لباس هایشان جای جای بماند. این قانون در مورد “#زنده

ویروس های لعنتی.

When Oh Joon-woo (آه اینو) صبح زود از خواب بیدار می شود و برای ادامه بازی پشت کامپیوتر خود می خزد ، او متوجه نمی شود که روز خیلی متفاوت از حد معمول خواهد شد. به زودی ، گزارش های خبری نگران کننده ای در مورد یک بیماری عجیب و غریب پخش می شود که به سرعت در حال گسترش است ، باعث خشم مردم می شود و با چشمانی خون آلود به همشهریان حمله می کنند. وقتی جون وو از پنجره آپارتمان نگاه می کند ، شاهد این پدیده عجیب است. گیمر جوان آنقدر باهوش است که وحشت زده از آپارتمان بیرون نمی رود. در عوض ، او جلوی درب ورودی را می بندد ، آنچه را برای خوردن باقی مانده فهرست می کند و سعی می کند با دنیای خارج ارتباط برقرار کند. واقعاً تعجب آور نیست که انجام این کار آسان نیست.

بقای اصلح.

بزرگترین قسمت فیلم دقیقاً مانند “La Nuit a dévoré le monde” شما شاهد هستید که چگونه شخصی باید با یک وضعیت تهدید کننده زندگی کنار بیاید و چگونه ناامیدانه به دنبال راهی برای فرار از این وضعیت هستند. البته ، او با یک امر اجتناب ناپذیر روبرو شده است. پس از مدتی با کمبود غذا و مشروبات الکلی روبرو می شود. این واقعیت که یک کابینت نوشیدنی کاملاً بارگیری شده با چند لیتر روح وجود دارد ، می تواند سرگرمی کوتاه مدت را فراهم کند. اما واقعاً رفع عطش با آن توصیه نمی شود. از دست دادن خانواده اش و تنهایی مربوط به آن نیز سنگینی می کنند. تماس با دنیای خارج امکان پذیر نیست. و نگه داشتن یک دفتر خاطرات ویدئویی فقط تا حدی کمک می کند.

مطلب مرتبط  نمایش فیلم ها و نمایش های تلویزیونی رایگان - تماشای فیلم های آنلاین

به نظر می رسد او تنها بازمانده نیست.

زمان معرفی قهرمان اصلی بعدی است. یعنی دختر جوان کیم یو بین (پارک شین هی) که درست در آن آپارتمان اوه جون وو زندگی می کند. آنچه در زیر می آید تعامل بدوی بین دو فرد با استفاده از کمک های فنی مانند تبلت و هواپیمای بدون سرنشین است. هر دو هدف یکسانی را در ذهن دارند و این زنده ماندن است. نه اینکه افرادی که در سایر فیلمهای زامبی وضعیت مشابهی دارند ، این هدف را ندارند. اما این دو به جای بیرون رفتن و تلاش برای یافتن راه خود در میان جامعه ای مبتلا به زامبی ها ، آرام در مخفیگاه خود می نشینند و منتظر زمان مناسب می مانند.

فقط امتحان کنید

#زنده”خیلی اصیل نیست و اساساً چیز جدیدی را نشان نمی دهد. خود زامبی ها بسیار وحشتناک به نظر می رسند. زمان هایی وجود دارد که اوضاع دچار تنش می شود. همچنین برخی موقعیت های خنده دار نیز دیده می شود. در اواخر ، آنها یک داستان جداگانه اضافه کردند. برخی این را مخل می دانند. از طرف دیگر ، فکر کردم این یک موفقیت موفق است. این کمی تغییر در داستان کلی ایجاد کرد. شاید انصراف کمی فراتر از حد مجاز بود. اما در کل می توانم با لحن کلی این فیلم موافق باشم. سرانجام ، اکنون با وضعیت همه گیر COVID در وضعیت مشابهی قرار داریم. البته ، هیچ زامبی وجود ندارد. اما بسیاری از مردم در شش ماه گذشته مدت مدیدی خانه خود را ترک نکرده اند تا از وضعیت بدتر جلوگیری کنند. بنابراین، “#زنده”اگر اینگونه به آن نگاه کنید چیزی فراتر از یک فیلم زامبی معمولی است. آیا شما طرفدار تلنگرهای زامبی مانند “La Nuit a dévoré le Monde“؟ یا بیشتر “باغ وحش” هم هست؟ خوب ، شما باید این نسخه کره جنوبی را در Netflix امتحان کنید. کاملاً ارزشش را دارد.

#زنده”اکنون در Netflix در دسترس است

https://www.youtube.com/watch؟v=MbfriIAiRZc

امتیاز من 6/10
پیوندها: IMDB

فیلم-عجیب و غریب

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و در بلژیک زندگی می کنم. من با ورونیکا ازدواج کردم و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 سال) و فیلیپ (5 سال). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی ام در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد آنها را که تاکنون دیده ام از دست داده ام.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها