fallback-image

Ape Canyon – نقد و بررسی فیلم درام

همه اینا ها برای چی است

زندگی کال پیکر اخیراً با مرگ مادرش وارونه شده است. نه درونی که اجازه می دهد افکار یا احساسات او نشان داده شود ، بلکه درگیری داخلی او در او نشان می دهد که یک سفر خود به خود را برای وی و خواهرش سامانتا ترتیب می دهد تا در جستجوی پا پا به Oregon’s Ape Canyon بروند. به دستور کال ، سامانتا پس از اینکه به او گفت که از کارت اعتباری وی برای پرداخت هزینه راهش استفاده کرده است ، با کمال میل و سختی کال را در سفر ناخوشایند خود همراهی می کند و این یکی را به او بدهکار است زیرا او خودش از همه تنظیمات مراسم خاکسپاری مادرشان مراقبت کرده است. طی چندین ماجرا و ناکامی در طول مسیر ، کال در هیچ چیز (حتی قانون) متوقف نخواهد شد تا به Ape Canyon برسد تا پاگنده را پیدا کند.

نظر من

مسلماً ، من می خواستم با دیدن یک پا گنده ، یا نوعی کشف بزرگ دو پا ، سرگرم این شوم ، اما با یک مفهوم عمیق تر ، در حالی که نزدیک می شد استعاره را در زندگی کال از دست بدهم ، بسیار خوشحال شدم. این چند مضمون داشت که در پایان به هم گره خورده بودند – یکی اینکه زندگی کال توسط خانواده اش به عنوان پیچ و مهره شناخته می شد و دو ، کال شخص خوبی بود که به نظر می رسید دوباره به فرزند درونی خود برگشته و نیاز به ماجراجویی و رمز و راز وقتی با آسیب روبرو می شویم. چه رمز و رازی بهتر از شکار پا گنده؟ کال در طول چندین بار اصرار داشت که مجبور است به Ape Canyon برود زیرا “همین بود.” و چندین بار خواهرش از او س askedال کرد که چرا لازم است تا این حد برای یافتن پا گنده پا بروی. چه چیزی در مورد Ape Canyon باعث شده است که در آنجا کل جمعیت پا بزرگ پا زندگی کنند؟ کال نمی توانست پاسخ معقولی به آن س quال بدهد. گویا مردم در تمام نقاط دید پاهای بزرگ دارند. چرا او فقط نمی توانست با خانواده اش به اردوگاه نزدیکتر خانه اش برود ، از آنجا بیرون بیاید و پا بزرگ را پیدا کند؟

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 4 سریال میخواهم زنده بمانم

به نظر می رسد بسیاری از درام های زندگی در سطح ناخودآگاه بازی می کنند. به نظر می رسد آنچه در اینجا بازی می کرد همین است. بیننده می فهمد که کال افرادی را ترک کرده است که زندگی او را ترک کرده اند ، از جمله همسر و دخترش ، به گونه ای که احساس می کند هیچ کنترلی بر او ندارد. جستجوی bigfoot ، آن موجود همیشه دست و پا گیر ، راه کال برای بازپس گیری آنها بود. بعلاوه ، کال هیولایی (یا آدم بدی) نبود که خانواده اش فکر می کردند او است و اگر می توانست پا گنده پیدا کند ، می توانست به نوعی این را ثابت کند.

دره میمون

حکم

همه چیز پیچیده ای هستند. شاید به درجات مختلف اما ، هر کس تجربیات و دیدگاه منحصر به فرد خود را دارد که آنها را وادار می کند همان چیزی باشند که هستند ، هر چند ناقص باشد. مهم نیست که این برای دنیای خارج منطقی است یا نه ، دلایل زیادی برای آرایش هر فرد وجود دارد ، و اگر به اندازه کافی مراقب باشید که بفهمید چه کسی باعث تیک تیک می شود ، فقط ممکن است.

جی پی. گوردون

علاقه مند به فیلم مستقل ، شرکت کننده مکرر Sundance ، نویسنده ، عاشق مشتاق گربه ها و بستنی شکلات نعناع.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 18 سریال ملکه گدایان

fallback-image

دانلود قسمت 11 سریال میخواهم زنده بمانم

fallback-image

Breaking Point – بررسی فیلم کوتاه

fallback-image

تریلر State (Remix) | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها