Arrow Video FrightFest از ترکیب August Digital Edition خبر داد

Arrow Video FrightFest از ترکیب August Digital Edition خبر داد

کانال ترسناک حمایت FIRST BLlood رشته طلاب استعداد را دنبال می کند

پرطرفدارترین جشنواره فیلم های وحشت و فانتزی در انگلستان بیست و یکمین سال خونین خود را با یک نسخه دیجیتال ویژه ، با نمایش بیست و پنج فیلم ، از پنجشنبه 27 اوت تا 31 مارس 31 اوت ، از جمله هفت نمایش برتر دنیا و شانزده برتر انگلیس جشن می گیرد. ده کشور از چهار قاره در یک برنامه کشنده ، جسورانه و متنوع که منحصراً برای مخاطبان انگلستان ارائه می شود ، نماینده هستند.

گذرها و بلیط ها در تاریخ 1 اوت به فروش می رسند و جزئیات مربوط به چگونگی دسترسی به این رویداد و انتخاب کدام فیلم ها برای تماشا در وب سایت FrightFest – www.frightfest.co.uk ارائه می شود. همه اکران فیلم ها برای مخاطبان انگلستان جغرافیایی قفل شده و فقط از داخل انگلستان قابل دسترسی است.

Blind

نابینا

پنج شنبه شب ، منوی رفتارهای شیطانی و دلخوشیها شروع به کار با LIVE STREAMED QUIZ ، به میزبانی مایک مونکر ، میزبان و تهیه کننده “Evolution of Horror” – پادکست فیلم ترسناک شماره 1 انگلستان. مایک دانش ترسناک شما را آزمایش می کند. شما می توانید به عنوان یک تیم یا به عنوان یک فرد بازی کنید. چندین دور مختلف از سوالات وحشت و FrightFest محور وجود خواهد داشت. در ساعت 8 عصر در کانال YouTube YouTube Evolution of Horror با ما سرگرم شوید.

این به دنبال پریمرهای خنده دار پرده برداری انگلستان از SKY SHARKS است ، سالها در ساخت حماسه ، کوسه های قاتل خلبان زامبی نازی سرانجام هوایی می شوند!

در روز جمعه چهار ارائه وجود دارد: پریمرهای جهانی ترسناک شدن عملکرد پالس ، این هیچ وحشتناکی به نام VAMPIRES ، بریتانیا در شوکر پیوند اعضاء Brea Grant در پیکان 12 HOUR SHIFT ، از Alastair Orr به نمایش در می آید Premiere UK از TRIGGERED ، جایی که بازی به یک سطح بسیار جدید جدید منتقل شده و سرانجام ، از کارگردان پاتریک ری ، پیش پرده جهانی I AM LISA ، ادای احترام لیکنسانس به رمان کلاسیک “من هستم افسانه” ریچارد ماتسون و اقتباس فیلم آن در سال 1964 “آخرین مرد روی زمین” است.

SkySharks

کوسه های آسمان

روز شنبه هشت انتخاب مرگبار دیگر را نشان می دهد که نمایانگر ترکیب داخلی با طعم بین المللی است. هلند کمدی تکان دهنده و سرگرم کننده و تند و تیز سیاه را به ما می دهد. COLUMNIST ، از ایالات متحده وجود دارد که روبن پیا به طور شگفت انگیزی درگیر مستند ژانر THE HORROR CROWD ، به علاوه کابوس خونین هالیوود ، مارین والز ، خونین ، BLIND است.

سپس نمایش برتر DARK PLACE در انگلستان وجود دارد ، یک ویژگی گلچین زمینی استرالیا که می گوید داستان های بومی با قلعه های بومی است. کانادا با نمایش جهانی چیلر DON’T CLICK با حضور والتر اسکارگارد و حضور در ایالات متحده برای اولین بار در انگلستان به نمایش درآمده است که برتر از ذهن خم شدن HONEYMOON FASE ، یک کشنده تنش زا با سیاه بازی می کند. آینه ترسناک علمی تخیلی.

Two-Heads-creak Two-Heads-creak

Creek Two Heads

انگلستان با دو نمایش برتر جهان “نخستین خون” که اکنون توسط اسپانسر پخش جشنواره Horror Channel پشتیبانی می شود ، نمایش داده می شود. THEYREUTIDE یک افسانه تاریک بسیار اصیل برای بزرگسالان است ، با بازی های مورد علاقه FrightFest ، امیلی باث و نیکلاس وینس و PLAYHOUSE یک اسرار قلعه اسکاتلندی خلوت و خالی از سکنه است که از اولین کارگردانان برجسته Toby و Fionn Watts استفاده می کند.

استوارت بریدل ، مدیر کانال ترسناک اظهار داشت: ما خوشحالیم که همکاری طولانی مدت خود را با FrightFest در سال 2020 ادامه دهیم. نسخه دیجیتالی امسال اثبات این است که حتی این اوقات چالش برانگیز نیز نمی توانند یک جشنواره بزرگ را پایین بیاورند. ما همچنین به خصوص مفتخریم که مستقیماً از “خون اول” ، ویترین مهمترین کارگردانان بار اول استفاده کنیم – نمی توانیم منتظر بمانیم تا اولین دوره های تاریک امسال را ببینید. آینده فیلم ژانر از اینجا آغاز می شود. “

مطلب مرتبط  کانال ویدیویی Arrow فیلم های اوت ، ضرب وشتم هیولا و موارد دیگر را اعلام کرد!

کانال ترسناک همچنان به حمایت از این رشته تا پایان سال ادامه خواهد داد ، و این جایزه را به خود اختصاص می دهد که در رویداد برنامه ریزی شده اکتبر ارائه می شود.

روز یکشنبه می بیند که قتل عام ، آدمخوار و آلودگی در سراسر کشور گسترش یافته است. درخشان TWO HEADS CREEK یک کمدی آدمخوار از جسی اوبراین است ، که در بهترین سنت قدیمی مدرسه Ozploitation اعدام شده است و استثمار بیشتری از مدیر دیسکوپ وجود دارد ، در نوار خنده دار دیوانه اش AQUASLASH ، حتی بیشتر خون به عنوان یک جادوی ذبح ریخته می شود. نسبت های حماسی عرفانی را باید در SKULL آرماندو فونسکا حل کرد: طرفداران MASK و Evil Dead با پیش پرده بین المللی مستند استیو ویلنویو “HAIL TO DEADITES” استیو ویلنوووا سرو می شوند ، که به بررسی محبوبیت بی روح و رو به رشد فرانشیز کلاسیک می پردازد.

Triggered

باعث شده

چگونگی فرار از یک ویروس موذی چالشی است برای دو زن در جهان پیش نمایش جهانی HALLRAN Francesco Giannini و همچنان با مضامین فعلی ، یک صفحه زنده ویژه – HORROR IN LOCKDOWN – وجود دارد. به میزبانی Rosie Fletcher ، ویراستار Den Of Geek در انگلستان. میزگرد مهمانان ویژه این صنعت در مورد چگونگی تأثیر ژانر وحشت توسط همه گیر جهانی تأثیر می گذارد. شکل ترس به نظر می رسد حالا همه ما واقعاً در یک فیلم زندگی وحشتناک زندگی می کنیم؟ داستانهایی که می خواهیم بشنویم تحت تأثیر دنیای تغییر یافته ماست؟ و چه چیزی ممکن است از طرف دیگر به نظر برسد؟ این صفحه به مدت 90 دقیقه بصورت زنده اجرا می شود و فرصتی برای بینندگان در پایان می تواند سؤالاتی بپرسند.

یک کار به همان اندازه چالش برانگیز برای فیلمسازان این است که چگونه یک فیلم مستقل بسازید و CLAPBOARD JUNGLE: SURVIVING OF THE INDEPENDENT FILM BUSINESS بینشی جذاب از زندگی و حرفه ای فیلمساز مستقل جاستین مک کانل (Lifechanger) است زیرا او مستند به مبارزات فیلم کم بودجه است. صنعت. سرانجام ، برای آنهایی که شکست بازی FrightFest Glasgow 2019 را از دست دادند A A GHOST WAITS ، فرصتی برای دیدن عاشقانه های ارواح در یک برش جدید است.

Aquaslash

Aquaslash

اوج FrightFest در روز دوشنبه در سنتی بدون سرعت و بدون نفس و دارای پنج برتر انگلیس. هیجان انگیز قاتل افتخار ناخوشایند وجود دارد. AV: The HUNT و اولین اثر خیره کننده نویسنده / کارگردان دین کپسالالیز SWERVE ، یک لرزان آمریکایی است که عذاب به سبک مایکل هانکه را درگیر می کند. سپس ما در داستان های DARK پنج داستان وحشت داریم. یک گلچین خارق العاده از فرانسه ، یک کیفرخواست وحشیانه دستکاری شده از اینترنت با تشکر از BLINDERS Tyler Savage’s و هیجان های علمی تخیلی جهش یافته در سنت X-Men در EnhANCED ، و حامی سرمقاله ما ، Arrow Video یکی از پادکست های معروف خود را با همکاری برجسته ارائه خواهد داد. -Hosts – فیلمساز و روزنامه نگار سام اشورست و گورو SFX دن مارتین.

ویترین فیلم کوتاه بازگشت و در دسترس برای تماشای تقاضا در دسترس خواهد بود ، و البته FrightFest بدون برخی پیش نمایش های دزدکی و تریلرهای خیره کننده یکسان نخواهد بود. به علاوه آنها مهمان زیادی برای معرفی فیلم های خود خواهند بود و کارگردانان FrightFest میزبان برخی از پرسش و پاسخ خواهند بود. به زودی مراقب اطلاعیه های خبری بعدی باشید.

آلن جونز ، مدیر جشنواره ، امروز گفت: “ما در تعطیلات اوت آگوست ، همه شما را بصورت حضوری ناامید خواهیم کرد اما مشتاقانه منتظر ارتباط مجازی ما هستیم که می توانیم از بهترین خانواده جهان ، جامعه FrightFest سلام کنیم. . و اگر قبلاً یک FrightFest را تجربه نکرده اید ، و همیشه آرزو داشته اید که با ترس ، سرگرمی و افسانه گری به این کشور بپیوندید ، شانس شما این است که بدانید که 21 سال است که گم شده اید. “

برای جزئیات کامل برنامه: اینجا را کلیک کنید

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها و عطر و طعم شدید سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها