fallback-image

Arrow Video FrightFest از نسخه سپر برای نسخه دیجیتال اکتبر 2020 خود خبر می دهد

Arrow FrightFest 2020

Arrow Video FrightFest برای دومین بار در سال 2020 مجازی می شود ، زیرا تصمیم به لغو برنامه فیزیکی برنامه ریزی شده خود در Cineworld ، میدان لستر ، به دلیل ادامه محدودیت های COVID گرفته است. مجموعه چهل و پنج فیلم سینمایی انتخاب درون سینما را با عناوین کاملاً جدید ادغام می کند تا تجربه جشنواره آنلاین را از 21 اکتبر تا 25 اکتبر فراهم کند.

همانند رویداد دیجیتال آگوست ، این برنامه با اضافه شدن سومین ، Zavvi Discovery Screen ، بین صفحه های Arrow و Horror Channel تقسیم خواهد شد. دارندگان پاس می توانند با پاداش اضافی ویژگی های چهارشنبه شب ، انتخاب کنند که در هر سه صفحه چه چیزی را تماشا کنند. همه فیلم ها ، از جمله دو ویترین فیلم کوتاه ، به صورت زنده و فقط یک بار پخش می شوند. همه فیلم ها دارای قفل جغرافیایی هستند و فقط در انگلیس قابل مشاهده هستند.

فروش بلیط ها و بلیط ها امروز ساعت 18 عصر آغاز می شود. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد ترکیب ، جزئیات بلیط و دستورالعمل های رویداد

منوی هیولا چهارشنبه شب با اولین نمایش جهانی HELD آغاز می شود ، که به عنوان “Parasite and Get Out Meet The Stepford Wives” از کارگردانان حق رای دادن The Gallows ، Chris Lofing و Travis Cluff ، آغاز می شود. به دنبال آن نمایش برتر The Court of Courtney Paige THE THE SINNERS ، یک اقدام مخفی در مورد هفت گناه مرگبار ،

روز پنجشنبه برای ارائه ارواح انتقام جویانه ، بیداری های شیطانی ، پلیس شبح و ناپدید شدن شناگران همزمان همزمان با ارائه چهار نمایش برتر بریتانیا ، از جمله وحشتناک قبل از جنگ جهانی دوم کریس اسمیت THE BANISHING ، رمز و راز قتل عام هیدین جی. ویل ، خنک کننده کیهانی وحشتناک SACRIFICE ، با بازی باربارا کرامپتون ، تریپل و هیجان انگیز خیالی Lynchian STRANGER. همچنین یک مسابقه برتر اروپا برای مغز که نمی میرد ، یک تفریح ​​کامل در سبک کلاسیک فرقه سال 1962 و یک نمایش جهانی برای فیلم DANGEROUS TO KOW و انتقام

شارلوت کرک در فیلم RECKONING

فرقه گرایان دیوانه ، شکارچیان بدجنس جادوگران و متجاوزان بیرحمانه به خانه در صف جمعه جمع شده اند که در راس آنها نخستین نمایش های The RECKONING توسط نیل مارشال و “مالکان” جولیس برگ است که در آن هفتمین سیلوستر مک کوئی و نماد Swinging دهه شصت ‘Doctor Who’ ، ریتا توشنگهام ، از مایسی ویلیامز و باند مهاجم او استفاده می کنند. همچنین ، در پریمایر جهانی کودک خردسال و خردکن Kohl Glass ، پرستار بچه های ناخوشایند متجاوز خانه های ناپسند را باید بمیرد.

سپس برای اولین بار در انگلیس برای Andrew Thomas Hurt’s body action action horror SPARE PARTS ، Aaron B Koontz ، خونسرد هیبریدی ترسناک غربی THE PALE DOOR ، زن جذاب و بصری Takeshi Kushida ، Lodewijk Crijins ‘TAILGATE ، یک هلندی بات ، غذای بی رحمانه سرو شده آدریان لانگلی ، BUTCHERS ، هیجان انگیز بیهوش کننده ترسناک جنس دال ، BREEDER و نویسنده / کارگردان نیروگاه آرژانتین ، لورا کازابه با فیلم THE RETURNED (بازگشت) ، شوک آورترین فیلم او تاکنون بازگشت. همچنین یک مسابقه برتر اروپا برای Jeffrey Reddick’s DON’T LOOK BACK ، برداشت جدیدی از کارمای فوق طبیعی و عواقب وحشتناک آن و همچنین یک نمایش جهانی برای Will Jewell’s Concrete Plans ، که در آن جنگ طبقاتی پنج سازنده را به جنگ خونین راهنمایی می کند ، برگزار شده است.

برنامه روز شنبه چهارده انتخاب مرگبار دیگر را نشان می دهد ، برجسته شده توسط پرچم FrightFest عنوان RELIC ، چرخش جدید فراموش نشدنی نویسنده / کارگردان اولین بار ناتالی اریکا در فیلم خانه جن زده – موضوعی که با انزوا و استیصال قاتل همراه است ، از طریق LET’S SCARE JULIE اجرا می شود ، که هوشمندانه در یک برداشت مداوم و بدون وقفه فیلمبرداری شده است. حمله به خانه به خاطر خشن بودن به کانون کانادا به ارتفاعات جدید ناخوشایند منتقل می شود ، و اسرار خانوادگی عواقب خشونت آمیزی را در BROIL از تولید کننده فیلم It It Follows و BLOOD HARVEST ایجاد می کند – شوکه کننده تاریک و بزرگسال توماس رابرت لی ( عنوان آمریکا: نفرین آدری ارنشاو).

مالکان

استعدادهای خانگی به اوج می رسند. مارک پرایس با اولین نمایش جهانی تریلر زنده ماندن فضایی خود DUNE DRIFTER و یک تریلر زنده ماندن در خانه با هدف مخرب تر ، اولین ویژگی همه گیر در اختیار داشتن آدام لیدر و ریچارد اوکز HOSTS است که از یک نمایش جهانی نیز برخوردار است. دو مدخل دیگر در انگلیس با خطوط قدرتمند مشترك عبارتند از HECKLE ، با بازی استیو گوتنبرگ ، تویا ویلكاكس ، نیكولاس وینس و دنی دایر و دنیایی كه می دانستیم ، كه در آن گانگسترها در یك Neo Film Noir با یك پیچ و تاب تاریك و اگزیستانسیالیستی با شیاطین می جنگند. سپس ما EMBRYO پاتریشیو والادارس را داریم ، یک داستان پیچیده و خسته کننده از تلقیح بیگانگان ، آدم خواری و عشق واقعی ، و نمایش جهانی CYST تایلر راسل ، که در آن هیولای کیست غول پیکر است.

به علاوه ، ما سه ورودی “خون اول” با حمایت مالی کانال ترسناک داریم: اولین نمایش های جهانی Danielle Kummer و Lucy Harvey’s فوق العاده عفونی ALIEN ON STAGE ، قتل عام REDWOOD آغشته به خون دیوید رایان ، با بازی دانیل هریس. و نمایش بریتانیا کارل هولت BENNY LOVES YOU ، جایی که چاکی با Fatal Attraction ملاقات می کند. مدیر کانال ترسناک ، استوارت بریدل ، از طریق ارائه فیلمبرداری ، جایزه بهترین فیلم FrightFest First Blood: Horror Channel بهترین فیلم 2020 را اعلام خواهد کرد. همچنین در چارچوب این جایزه THEY’RE OUTSIDE و PLAYHOUSE هستند که در رویداد دیجیتال آگوست بازی کردند.

مطلب مرتبط  Mfzmovies Alternatives 2020 - تماشای فیلم های آنلاین

مغزی که نمی میرد

روز یکشنبه ، جشن جهانی ژانر FrightFest با نتایج از سه قاره به نتیجه ای اکشن می رسد. از آمریکای جنوبی سه سنگ قیمتی وجود دارد: Luciana Garraza’s SCAVENGER ، برشی وحشتناک علمی تخیلی در آرژانتین ، FUNERAL HOME ، خانه وحشی آرژانتینی خشن و قلب شکنی و ORIGIN UNKNOWN ، یک تخیل اکشن تاریک ابتکاری از Rigoberto Castañeda مکزیک.

از ایالات متحده آمریکا و در حال بستن جشنواره ، اولین نمایش جهانی SKYLIN3S ، سومین ورودی هیجان انگیز علمی-تخیلی Skyline است. بار دیگر توسط لیام اودانل ، خالق مشترک ، به نویسندگی و کارگردانی ، کاپیتان رز کورلی را می بینیم که برای نجات بشریت 72 ساعته در یک مأموریت اعصاب خردکن است.

در ادامه ایالت ، ما اولین نمایش های UK را برای HONEYDEW داریم ، جایی که یک زن و شوهر جوان به خانه ای متعلق به یک شرور وحشتناک سالخوردگی فراموش نشدنی پناه می برند ، و قتل در اولین نمایش خیره کننده Jill Gevargizian THE STYLIST ، با بازی Brea Grant و Najarra Townsend ، یک برش جدید دارد. ، یکی دیگر از کارگردانان زن آمریکایی که همچنان به نقش آفرینی خود ادامه می دهد ، ناتاشا کرمانی کلاهبردار دختر تقلید است ، با LUCKY ، یک هجو هجومی هوشمندانه ، یک استعاره قوی نگران کننده از اوقات دردسرساز ما. Brea Grant که همیشه پرکار است ، نه تنها ستاره بازی می کند بلکه فیلم نامه آن را نیز می نویسد.

کانادا با کمدی ترسناک couture سال روبرو شده است ، بنابراین برای اولین بار در انگلیس SLAXX از Elza Kephart ، که محکم ترین حمام خون در تاریخ است ، به عنوان یک جفت شلوار جین انتقام جویانه آماده شوید. یکی دیگر از انتخاب های کانادایی THE NIGHTS BEFORE CHRISTMAS است ، جایی که یک مامور FBI وظیفه دارد یک زوج روان پریش را که در نقش سانتا و خانم کلاوس ظاهر می شوند ، ردیابی کند. همچنین یک اولین حضور عالی بریتانیایی از کارگردان Damian McCarthy با CAVEAT وجود دارد ، یک سفر وحشتناک در جنون و از دست دادن حافظه.

حلقه

ویترین های فیلم کوتاه بعنوان بخشی از این برنامه بازگشته اند و بریتانیا با دوازده گزینه خنک کننده ، از جمله اولین نمایش های جهانی تریلر شناسایی دن آوتی WATCH ، ترسناک قفل شده ویلیام آلوم ، شب کریسمس بیدار کریستال یو ، شما خوابیدید ، سفر جیمز Charalambides به جنون موسیقی با MELOMANIAC و Daniel Rands ‘PEEKING ، جایی که اصوات معنای شومی به خود می گیرند. همچنین ورودی هایی از ایالات متحده آمریکا ، کوبا ، کره جنوبی ، هلند ، کانادا و اسپانیا وجود دارد.

برنامه نویس Shelagh Rowan امروز گفت: “ما با استقبال از ویترین های شورت در ماه اوت بسیار خوشحال شدیم و خوشحالیم که برای ماه اکتبر شلوارهای شگفت انگیز دیگری نیز برای شما به ارمغان خواهیم آورد. با فیلم هایی از خانه و خارج از کشور ، ترسناک ، علمی تخیلی ، انیمیشن ، کمدی ها و درام هایی با هیولا و شبح وجود دارد ، همه برای ترساندن و حیرت شما.

چهار شورت اضافی به برنامه اضافه شده است: کارگردان ایتالیایی Federico Zampaglione’s BIANCA: PHASE 1 and BIANCA: PHASE 2 – یک داستان خانوادگی وحشتناک که در رم تحت قفل قرار دارد و Zampaglione آن را به تنهایی روی آیفون خود ، LITTLE WILLY ضبط کرد کمدی تاریک اندرو باوزر در مورد رابطه تحریف شده یک بازیگر شکست خورده با عروسکی که با آن شهرت پیدا کرده است و چرا بیدار یک خواب غول پیکر؟ ، یک وحشت مافوق طبیعی که لرزش های کلاسیک دهه 70 را تجربه می کند ، با یک وجب از J-horror.

البته ، بدون برخی از پیش نمایش های مخفیانه و پیش پرده های دلهره آور ، FrightFest به همان شکل نخواهد بود. به علاوه ، آنها مهمانان زیادی خواهند بود که برای معرفی فیلم های خود ظاهر می شوند و مدیران FrightFest برای ریاست دادرسی در آنجا خواهند بود.

آلن جونز ، مدیر مشترک FrightFest گفت: “آخرین مقررات ایمنی و اقدامات فاصله ی اجتماعی برای مهار شیوع Covid-19 به این معنی بود که ما چاره ای جز لغو نسخه فیزیکی مورد انتظار FrightFest در ماه اکتبر نداریم. بنابراین تنها گزینه پیش روی تیم FrightFest ، علی رغم همه زحمات زیادی که همه در طی ماه های گذشته کشیده اند ، استفاده از عادی جدید توسط شاخ های شیطان خود و پیکربندی مجدد FrightFest 2020 بود تا به همه یک حیات نجات مهم از فانتزی وحشت بدهد. رویداد مجازی ما در ماه آگوست به قدری مورد استقبال قرار گرفت که می دانستیم مجبوریم دوباره این کار را انجام دهیم – حتی با انتخاب بیشتر نسخه های جدید برای مشاهده ، پیش نمایش های داغ ، گزینه های غیرمعمول و عناوین درجه یک. لذت بردن”.

برای اطلاعات دقیق در مورد ترکیب ، جزئیات بلیط و راهنمای رویداد اینجا را کلیک کنید

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها